درباره ما

سایت ارشد عمران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با هدف آموزش و اطلاع رسانی درباره کنکور کارشناسی ارشد عمران آغاز نمود. معرفی منابع مطالعاتی، آموزش برنامه ریزی و مشاوره، بخش های رفع اشکال درسی، معرفی گرایش های کارشناسی ارشد عمران، مشاوره انتخاب گرایش از مهمترین بخش های سایت بود.

از همان ماههای اول فعالیت سایت، مطالب ارشد عمران با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد، بدین ترتیب بسیاری از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد عمران در سراسر کشور از خدمات سایت بهره مند شدند و نتیجه آن قبولی سالیانه تعداد بسیار زیادی از کاربران سایت در آزمون کارشناسی ارشد عمران شد.

پس از تجربه بسیار موفق چند ساله در حوزه کنکور کارشناسی ارشد و با توجه به نیاز داوطلبان کنکور دکترای عمران و آزمون نظام مهندسی تصمیم بر آن گرفتیم که حوزه فعالیت سایت را توسعه دهیم. در سال ۱۳۹۱ بخش های کنکور دکترای عمران و آزمون نظام مهندسی هم در سایت ایجاد شد که خوشبختانه این حوزه ها هم با اقبال بسیار خوبی روبرو شد.

از آن پس سایت با نام “مرجع آزمونهای مهندسی عمران” فعالیت خود را ادامه داد. ارشد عمران با همکاری کاربران ممتاز و نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد و دکترا اداره می شود و موفقیت خود را بیش از هر چیز مرهون تلاش های مدیران و کاربران خود می داند. امیدواریم بتوانیم سهمی کوچک در کسب آگاهی، دانش و موفقیت جامعه مهندسی عمران کشور داشته باشیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت ارشد عمران محفوظ است.