سیویل فایل کلیدواژه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 38

موضوع: برنامه ریزی برای حضوری خوب در کلاس ارشد93

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    543
    مورد پسند : 216 بار در 116 پست

برنامه ریزی برای حضوری هر چه بهتر در کلاس ارشد93

دوستان به نظرم الان که کنکور دادیم و احتمالا اکثرمون هم حداقل گرایش مورد نظرمون را انتخاب کردیم بهتره برنامه ریزی کنیم که در این چند ماه باقیمانده از وقتمون درست استفاده کنیم که بتونیم دوره ی ارشد را هر جه بهتر شروع کنیم
    خواهشا در این تاپیک نظرات خودتون را برای برنامه هایی که در اولویت هستند بنویسید

عزیزانی که الان دارید ارشد میخونید یا ارشد گرفتید با فرض اینکه ما هم تصمیم داریم گرایش شما را بخونیم اگه الان شما جای ما بودید چه کارهایی(نرم افزار،زبان،دروس تخصصی و ...)انجام میداید که در دوره ی ارشد موفق تر از الان باشید
    ممنون
    ویرایش توسط shakhawan : 1392/12/12 در ساعت 22:38
    9 کاربر پست shakhawan عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,BARAN,Construction Mgmt,farzad 70,kabiri,m.moeini-AUT,roya-engineer,saeed_Dexter
    انسان های بزرگ چون عقاب اند آشیانه ی خود را بر فراز بلندی و به تنهایی می سازند.

2. Top | #2
    Reza tavakolian
    نقل قول نوشته اصلی توسط shakhawan نمایش پست ها
    دوستان به نظرم الان که کنکور دادیم و احتمالا اکثرمون هم حداقل گرایش مورد نظرمون را انتخاب کردیم بهتره برنامه ریزی کنیم که در این چند ماه باقیمانده از وقتمون درست استفاده کنیم که بتونیم دوره ی ارشد را هر جه بهتر شروع کنیم
    خواهشا در این تاپیک نظرات خودتون را برای برنامه هایی که در اولویت هستند بنویسید

عزیزانی که الان دارید ارشد میخونید یا ارشد گرفتید با فرض اینکه ما هم تصمیم داریم گرایش شما را بخونیم اگه الان شما جای ما بودید چه کارهایی(نرم افزار،زبان،دروس تخصصی و ...)انجام میداید که در دوره ی ارشد موفق تر از الان باشید
    ممنون
    من هنوز به مقطع ارشد نرسیدم ولی فکر کنم باید حتما ریاضیات مهندسی رو قبل از ارشد یه نگاهی بکنیم
    4 کاربر پست Reza tavakolian عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,Construction Mgmt,shakhawan

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    کارشناسی:گیلان / ارشد:خوارزمی
    پسندیده
    793
    مورد پسند : 716 بار در 305 پست
    اگه قراره گرایش ژئوتکنیک رو انتخاب کنیدحتما درسای خاک و پی رو تابستون یه دور نگا بش بندازید دوباره
    8 کاربر پست Sahariiii عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,arsha,BARAN,Construction Mgmt,m.moeini-AUT,saeed_Dexter,shakhawan
    به اختیار هم اگر نشد،به اجبار...
    زل بزن تو چشمهای زندگی و بگو ســــــــــــــــــــــــ ــیــــــــب

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    رتبه در کنکور
    1
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    برنامه ریزی حمل و نقل
    نام دانشگاه
    علوم و تحقیقات تهران
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 56 بار در 27 پست
    قطعا زبان میخونم!!
    5 کاربر پست hanif890 عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,arsha,Construction Mgmt,shakhawan

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    42
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    3,176
    مورد پسند : 2,168 بار در 1,021 پست
    خوشی بیشتر میکردم کلا تا شروع کلاس ها از زندگی لذت میبردم وهرشب زبان میخوندم
    توزمان خودش وقت برای خوندن هست تازه کنکور دادید عوض خوشی باز خودتون درگیر درس نکنید
    12 کاربر پست saeed_Dexter عزیز را پسندیده اند . activ,ali006,arsha,BARAN,Construction Mgmt,kabiri,m.moeini-AUT,nshahriar,Sahariiii,shakhawan,shazde kocholo
    ماییم که از باده بی جام خوشیم
    هر صبح منوریم و هر شام خوشیم
    گویند سرانجام ندارید شما
    ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    همدان
    پسندیده
    909
    مورد پسند : 623 بار در 299 پست
    زبان :2:

یادگیری یه زبان برنامه نویسی ترجیحا matlab:
    :Rose:
    ویرایش توسط arsha : 1392/12/13 در ساعت 22:10
    6 کاربر پست arsha عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,Construction Mgmt,m.moeini-AUT,saeed_Dexter,shakhawan
    یا رب نظر تو بر نگردد

برگشتن روزگار سهل است ...

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه گيلان
    پسندیده
    129
    مورد پسند : 121 بار در 61 پست
    من تصميم دارم كه زبان و رياضيات رو بعد عيد كم كم شروع كنم به خوندن، رياضيات رو كه واسه كنكور حذف كرده بودم بايد كامل تر بخونم. دروسي مانند بتن، فولاد، مقاومت و تحليل رو هم از جزوات برتر دوره مي كنم.
    البته نبايد از نرم افزار هم غافل شد.
    3 کاربر پست farzad 70 عزیز را پسندیده اند . ali006,Amy Lee,shakhawan

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران- آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    1,905
    مورد پسند : 2,266 بار در 891 پست
    سلام دوستان.
    موقع انتخاب رشته سعی میکنم چندتا نکته خیلی مهم بهتون بگم که کسی به ما نگفت و ما کمی چوبشو خوردیم.
    اما اگر الان میخواید از وقتتون استفاده کنید که حتما هم بهتون پیشنهاد میکنم این کارو بکنید...
    ریاضی مهندسی از مهر 93 تو کلیه رشته های مهندسی اختیاری شده و من که اگر باشم به هیچ وجه برش نمیدارم چون حداقال تو دانشگاه ما با روزی 8 ساعت شاید ریاضی خوندن 18 نفر از کلاس 28 نفری افتادن و کلا بسیار اذیت شدیم...
    پس اگر نمیخواد ریاضی بردارید نیازی هم نیست زیاد روس وقت بزارید.
    اگر رشته آب-مدیریت منابع میخواید بیاید پیشنهاد میکنم که متلب رو مسلط بشید و مهندسی سیستم و اقتاصد مهندسی رو هم بلد باشید.
    9 کاربر پست ALI-JAVAN عزیز را پسندیده اند . activ,ali006,BARAN,Construction Mgmt,m.moeini-AUT,roya-engineer,saeed_Dexter,shahrad1367,shakhawan
    بیخیال دیروز، بیخیال فردا... الان وقتشه!!!

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    543
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanif890 نمایش پست ها
    قطعا زبان میخونم!!
    منم دوست دارم زبان بخونم ولی دوستم میگفت زبانی که برا ارشد لازم هست نسبتا ساده ست

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی محیط زیست
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    423
    مورد پسند : 134 بار در 77 پست
    من همیشه افسوس می خورم که چرا متلب یاد نگرفتم:20:
    حتی از لیسانس...
    3 کاربر پست L-am عزیز را پسندیده اند . ali006,ali@civil,shakhawan

11. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    543
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsha نمایش پست ها
    زبان :2:

یادگیری یه زبان برنامه نویسی ترجیحا matlab:
    :Rose:
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-javan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    موقع انتخاب رشته سعی میکنم چندتا نکته خیلی مهم بهتون بگم که کسی به ما نگفت و ما کمی چوبشو خوردیم.
    اما اگر الان میخواید از وقتتون استفاده کنید که حتما هم بهتون پیشنهاد میکنم این کارو بکنید...
    ریاضی مهندسی از مهر 93 تو کلیه رشته های مهندسی اختیاری شده و من که اگر باشم به هیچ وجه برش نمیدارم چون حداقال تو دانشگاه ما با روزی 8 ساعت شاید ریاضی خوندن 18 نفر از کلاس 28 نفری افتادن و کلا بسیار اذیت شدیم...
    اگر رشته آب-مدیریت منابع میخواید بیاید پیشنهاد میکنم که متلب رو مسلط بشید و مهندسی سیستم و اقتاصد مهندسی رو هم بلد باشید.
    متلب و اکسل رو اکثرا توصیه میکنن احساس میکنم برا تمام گرایش ها واقعا ضروری باشن
    ریاضی مهندسی رو هم خیلیا میگن باید خوند آیا نگرفتنش به درسهای دیگه و یا شاید دکتری لطمه نمیزنه؟

12. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    42
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    3,176
    مورد پسند : 2,168 بار در 1,021 پست
    منم دوست دارم زبان بخونم ولی دوستم میگفت زبانی که برا ارشد لازم هست نسبتا ساده ست
    زبان کلا لازم
    درست از کتاب انگلیسی میخونی جمعا چند تا لغت هست که هی تکرار میشه و بعد چندصفحه میتونی راحت بخونی اما برای تافل ادامه تحصیل و پایان نامه هی باید مقاله اینا بخونی کلی لازم میشه
    پس زبان جدی بگیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط L-am نمایش پست ها
    من همیشه افسوس می خورم که چرا متلب یاد نگرفتم:20:
    حتی از لیسانس...
    منم افسوس میخوردم چرا ترم 1 چرا تو درس ریاضیات مهندسی یاد نگرفتم
    اما عید میخواد متلب و اباکوس یاد بگیرم المان محدود هم پروژه با متلب قرار بده
    متلب و اکسل رو اکثرا توصیه میکنن احساس میکنم برا تمام گرایش ها واقعا ضروری باشن
    ریاضی مهندسی رو هم خیلیا میگن باید خوند آیا نگرفتنش به درسهای دیگه و یا شاید دکتری لطمه نمیزنه؟
    ریاضی مهندسی شروعی برای روش های عددی هست روش گالرکین و... درکل یاد گرفتنش بهتر از بیخیال شدنش هس اما اجبار هم نیس
    چون همه چی بر پایه ریاضیات هست و ریاضیات مهندسی کاربردش بیشتر از ریاضیات دوران لیسانس هس و....
    2 کاربر پست saeed_Dexter عزیز را پسندیده اند . hoseintab,shakhawan
    ماییم که از باده بی جام خوشیم
    هر صبح منوریم و هر شام خوشیم
    گویند سرانجام ندارید شما
    ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم

13. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    sarasari
    پسندیده
    430
    مورد پسند : 274 بار در 128 پست
    سلام دوستان.
    میشه لطفا یکم در مورد رشته آب-مدیریت منابع بیشتر توضیح بدین؟
    کاربر مقابل پست asal_t عزیز را پسندیده است: keyvan.np

14. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    ......
    پسندیده
    1,141
    مورد پسند : 1,353 بار در 761 پست
    سلام دوستان.
    مهندس شما مطمئنید که ریاضی مهندسی اختیاری شده؟؟؟؟ یعنی تو همه دانشگاه ها اختیاری شده؟؟؟ حالا اختیاری هم که شده باشه نگیریمش مهم نیست؟؟؟
    و یه سوال دیگه این که یعنی این که بچه ها توصیه می کنن که ریاضی رو بخونیم یا معادلات رو بخونیم اینا فقط تو درس ریاضی مهندسی نیاز میشه؟؟؟ یعنی هیچ کدوم از درسای دیگه ی ارشد نیاز به بلد بودن ریاضی نیست؟؟؟ من ریاضی کنکورو کلا حذف کرده بودم. در صورت وجود یا عدم وجود ریاضی مهندسی آیا بلد بودن ریاضی و خوندنش تو این مدت مونده تا دانشگاه نیاز هست یا نه؟؟؟
    ویرایش توسط roya-engineer : 1392/12/14 در ساعت 17:16
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی!
    یکی
    دیروز و یکی فردا .

15. Top | #15
    msc
    msc آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    -------
    پسندیده
    78
    مورد پسند : 94 بار در 43 پست
    در مورد ریاضی مهندسی برخی از دوستان میپرسن،من هم شنیدم که اختیاری شده(البته که از ما گذشت)اما شنیدم ابلاغیه اش اومده(حداقل برای دانشگاههای تهران که شنیدم اینجوره)

اما نکته 1 چیزه و اونم اینه که ریاضی تو درک درسهای دینامیک سازه ها(قسمت هامیلتون و ریلی)خیلی کمک میکنه و البته تو درس finite element هم که دیگه پایه و اساس ریاضیه

در کل یک نکته ی دیگه هم خدمت عزیزان بگم که این نظر شخصی منه و اونم اینه که ریاضی اختیاری هم شده باشه احتمال خیلی زیادی داره که تو اکثر دانشگاهها ارایه بشه و شما هم مجبورید برش دارید ( تو دانشگاههای دولتی کسی ازتون سوال نمیپرسه .اینو دیگه همه میدونین.به خصوص تو دانشگاههای کوچیکتر) چرا که به نظرم با توجه به اینکه بالاخره استادی که ریاضی و سالهاست تدریس میکنه به راحتی میتونه تدریسش کنه اما اینکه بخوان یه درس اختیاری دیگه ارایه بدن دردسر محضه

در مورد ریاضی بزارید توضیحاتی رو جامع بدم خیالتونو راحت کنم:

ریاضی شامل چند بخشه که شامل مسایل ماتریسها و مقادیر ویژه و فوریه و حساب تغییرات میباشد.به نظر من برای خوندن ریاضی اگر کسی یک پایه متوسط داره نیازی به تمرین برای دو بخش اول نداره یعنی ماتریس و مقدار ویژه ها البته اینها منوط بر اینه که شما ماتریسها رو تا یه حد متوسطی بشناسین(همون متوسط کافیه) و چیزی که من دیدم و نظرمه اینه که معادلات دیفرانسیل رو مسلط باشین خیلی خیلی کمکتون میکنن.من اگر به عقب برگردم معادلات رو میخوندم اما من بدون تعارف ریاضیم خوب بوده و همیشه ریاضی رو دوست داشتم پس مبنا من نباشم بهتره.

پس در مورد ریاضی نظر من رو مسایل معادلاته اما حرفهای من وحی منزل نیست چون هر دانشگاه و استادی سیستم تدریس خودشو داره و ممکنه به شکل خاص و سیلابس خاصی درس بده اما کلیش و به طور عمده همونه که گفتم

در کل:

اینقدر از ریاضی و کلا ارشد نترسین بلکه بریید خوش بگذرونید

در مورد زبان هم خدمت عزیزان بگم که زبان خیلی خیلی کلیه و شما بخواید هم بخونید نمیدونید چی رو بخونید.یک چیز ذاتیه یعنی باید در گذر زمان یادش گرفته باشین اما من چند پیشنهاد دارم:

1)سعی کنید تو این مدتی که مونده مقاله یا رفرنس انگلیسی از موضوعاتی که مورد علاقتونه بخونید.مثلا آیین نامه رو انگلیسی بخونید و روزانه بخونیدش.هم برای آینده تون خوبه اهم ترستونو از زبان میریزه و هم اینکه آیین نامه آمریکا خود خود اصل جنسه.یا مثلا بشینید یک کتاب یا مبحث که مورد علاقتونه رو انگلیسی بخونید.کمک زیادی میکنه.اینکه میگم مورد علاقه واسه اینه که زده نشید و ولش نکنید

2) برای کلیت زبان،به نظر من بشینید و گرامرتونو کم کم قوی کنید.ببینید زبان درک جمله است.کسی ازتون نمیخواد جملاتو به فارسی برگردونید بلکه میخوان بفهمینش و فهمیدن زبان خیلیش فهمیدن افعاله.

3)برای کلمه هم 504 و ... کلمات نادر هستن و خیلی شاید به کارتون نیاد.کلماتی ساده تر بخونید.میتونید اصلا کتاب قصه هایی که برای رده های سنی مختلف هست بخونید تا هم از توی اونها کلمه یاد بگیرید و هم اینکه خوندن و درکتونو ببره بالا

4)کلاس رفتن که به شکل عمومی خوبه اما نه هر کلاسی

بریم سراغ برنامه متلب:

برای متلب میتونید برید کلاس اما بدون کلاس رفتن و با help خود برنامه هم میتونید متلب یاد بگیرید.help متلب فوق العاده عالیه و این باعث میشه هم به زبانتون کمک بشه هم ترستون از خوندن help برنامه ها که بهترین رفرنسه بریزه

اما یک کتاب فارسی هم هست که برای رشته ی برق بیشتر نوشته شده اما عالیه.این کتاب میتونه کمک زیادی بکنه بهتون.به اعتقاد من متلب رو بدون کلاس رفتن هم میتونید یادش بگیرید اما اگر نمیتونید حتما برید کلاس تا خوب یادش بگیرید چون من دارم همین الان میبینم که با اینکه نسبتا بلدم چه سختی هایی دارم میکشم(:دی)

اسم کتاب اینه: برنامه نویسی برای مهندسان با matlab (همچین اسمی داره) نوشته استفان چاپمن و ترجمه شده توسط آقای کشاورز
    8 کاربر پست msc عزیز را پسندیده اند . asal_t,Construction Mgmt,hossein2,Mil@d,roya-engineer,saeed_Dexter,shakhawan

16. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    ▂▅▇
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران★★★★★
    نام دانشگاه
    (◑.◑)مزخرف ೋღ☃ღೋ
    اینجا اونجا ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡☼ ̴̡ı̴̴̡
    پسندیده
    1,034
    مورد پسند : 705 بار در 379 پست
    وای من واسه کنکور ریاضی نخوندم بعد الآن بشینم ریاضی بخونم!:4:بچه ها چه کتابی واسه ریاضی مهندسی خوبه؟یعنی بعد فقط ریاضی مهندسی بخونیم و معادلات اینا نخونیم قبلش هیچی نمیفهمیم؟:4:
    من میخوام از اردیبهشت یعنی بعد نتایج یکم چیز یاد بگیرم بی سواد نرم ارشد ولی اصن نمیدونم چه رشته ای دوس دارم فقط میدونم از سازه(درسهای فولاد بتن مقاومت اینا بدم میاد)و سازه نمیرم..:4:(اصرار نکنید اصن راه ندااره:4::4حالا یکی بهم راهنمایی کنه چه گرایشی خوبه وقبلش چیا رو از کجا باید یاد بگیرم:4هرکی کمک کرد ایشالله خیر از جوونیش ببینه و زود بره سر کار:4
    ویرایش توسط BARAN : 1392/12/14 در ساعت 17:49
    سعی نکن متفاوت باشی! فقط "خوب باش" ....
    خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوت است...

17. Top | #17

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد
    رتبه در کنکور
    117 کنکور 93
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران- خاک و پی
    نام دانشگاه
    لیسانس:دانشگاه تهران/فوق لیسانس:شریف
    پسندیده
    266
    مورد پسند : 946 بار در 297 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya-engineer نمایش پست ها
    مهندس شما مطمئنید که ریاضی مهندسی اختیاری شده؟؟؟؟ یعنی تو همه دانشگاه ها اختیاری شده؟؟؟ حالا اختیاری هم که شده باشه نگیریمش مهم نیست؟؟؟
    و یه سوال دیگه این که یعنی این که بچه ها توصیه می کنن که ریاضی رو بخونیم یا معادلات رو بخونیم اینا فقط تو درس ریاضی مهندسی نیاز میشه؟؟؟ یعنی هیچ کدوم از درسای دیگه ی ارشد نیاز به بلد بودن ریاضی نیست؟؟؟ من ریاضی کنکورو کلا حذف کرده بودم. در صورت وجود یا عدم وجود ریاضی مهندسی آیا بلد بودن ریاضی و خوندنش تو این مدت مونده تا دانشگاه نیاز هست یا نه؟؟؟
    ریاضی مهندسی من پاس کردم :4:
    اما هیچی الان یادم نیست. مثل همه درسایی که پاس کردیم و الان هیچی یادمون نیست

یکم نیاز به خوندن معادلات داره اما نه خیلی. در کل اگه رو دور درس خوندن باشین و یه کتاب حل مساله ریاضی مهندسی داشته باشید و مثال زیاد حل کنید به راحتی پاس میکنیدش. با بقیه درسای دانشگاه فرق داره (شب امتحانی نیست) . باید از قبل مساله حل کرده باشید. اما در کل سخت نیست
    3 کاربر پست SPECIAL AL!REZA عزیز را پسندیده اند . Construction Mgmt,roya-engineer,shakhawan

18. Top | #18
    Reza tavakolian
    نقل قول نوشته اصلی توسط tati نمایش پست ها
    وای من واسه کنکور ریاضی نخوندم بعد الآن بشینم ریاضی بخونم!:4:بچه ها چه کتابی واسه ریاضی مهندسی خوبه؟یعنی بعد فقط ریاضی مهندسی بخونیم و معادلات اینا نخونیم قبلش هیچی نمیفهمیم؟:4:
    من میخوام از اردیبهشت یعنی بعد نتایج یکم چیز یاد بگیرم بی سواد نرم ارشد ولی اصن نمیدونم چه رشته ای دوس دارم فقط میدونم از سازه(درسهای فولاد بتن مقاومت اینا بدم میاد)و سازه نمیرم..:4:(اصرار نکنید اصن راه ندااره:4::4حالا یکی بهم راهنمایی کنه چه گرایشی خوبه وقبلش چیا رو از کجا باید یاد بگیرم:4هرکی کمک کرد ایشالله خیر از جوونیش ببینه و زود بره سر کار:4
    مهندس آخه چطور دلت میاد از سازه بدت بیاد ؟ ( شوخی میکنم :4: ) ولی مهندس به نظر من ببین تو دوران ارشد به کدوم درسا بیشتر علاقه داشتی ؟؟ کدوم درسا شب امتحان خوندنشون لذت بخش بود ؟
    من واقعا از خوندن بتن و فولاد و خاک و پی لذت میبردم ولی راه و روسازی و ترافیک و ... با اینکه آسون بودند اذیت میشدم .
    کلا به نظر من ارشد یعنی علاقه ی شخصی نه بازار کار .

19. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل دکترا
    رشته تحصيلي
    عمـــــــران
    نام دانشگاه
    -_-
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    پسندیده
    57
    مورد پسند : 161 بار در 67 پست
    صرفا جهت اطلاع رسانی عرض کنم که ارشد با اون چیزی که تو ذهنتونه خیلی فرق داره....اینو گفتم که پس فردا رفتید سر کلاس نخوره تو ذوقتون

به نظرم تو این مدت بچسبید به کار....به قول معروف فکر نون کنید که خربزه آبه
    ویرایش توسط sarbaz-sefr : 1392/12/14 در ساعت 21:12
    2 کاربر پست sarbaz-sefr عزیز را پسندیده اند . hossein2,roya-engineer
    Life is pain....

20. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    543
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarbaz-sefr نمایش پست ها
    صرفا جهت اطلاع رسانی عرض کنم که ارشد با اون چیزی که تو ذهنتونه خیلی فرق داره....اینو گفتم که پس فردا رفتید سر کلاس نخوره تو ذوقتون

به نظرم تو این مدت بچسبید به کار....به قول معروف فکر نون کنید که خربزه آبه
    میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون رو که ما هم با خیال راحت بیخیال شیم!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)