سیویل فایل کلیدواژه

صفحه 113 از 119 نخستنخست ... 1363103111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,241 به 2,260 از 2366

موضوع: آزمون نظام مهندسی (اخبار و اطلاعات)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,696
    مورد پسند : 5,231 بار در 1,323 پست

آزمون نظام مهندسی (اخبار و اطلاعات)

در این تاپیک به درج اخبار و اطلاع رسانی در مورد آزمون نظام مهندسی پرداخته می شود.

2. Top | #2241

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,696
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaali1116 نمایش پست ها
    سلام دوستانی که قبلا امتحان دادن...
    کتاب جوش با مبحث دهم و کتاب قالب بندی با مبحث نهم شباهت و هم پوشاندی دارند؟؟ ؟
    و اینکه پشت سر هم خوانده بشن بهتره یا جدا جدا ؟؟
    جوش و مبحث دهم، قالب بندی و مبحث نهم همپوشانی خیلی خیلی کمی دارند.
    ترتیب خوندشون چندان اهمیتی نداره. موفق باشید.
    کاربر مقابل پست ADMIN عزیز را پسندیده است: mahboob21

3. Top | #2242

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    شمال
    پسندیده
    437
    مورد پسند : 67 بار در 48 پست
    سلام دوستانی که قبلا امتحان دادن...
    کتاب جوش با مبحث دهم و کتاب قالب بندی با مبحث نهم شباهت و هم پوشاندی دارند؟؟ ؟
    و اینکه پشت سر هم خوانده بشن بهتره یا جدا جدا ؟؟
    سلام
    هم کتاب جوش هم کتاب قالب بندی فهرست خیلی خوبی دارن و سرجلسه خیلی پیدا کردن جواب راحته ( راحت تر از ۹ و ۱۰)
    معمولا هم از قسمتهای خاصی سوال میاد که کافیه آزمونهای قبلی رو کار کنید.
    دور قبل که ۴٬۵ تا سوال این دوتا کتاب همش تکراری بود.
    ترتیب خوندن کتابا مهم نیست فقط درنهایت باید انقدر مسلط باشید که صورت سوالو دیدین سریع تو ذهنتون بیاد مربوط به کدوم مبحثه.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
    کاربر مقابل پست mahboob21 عزیز را پسندیده است: ALI-JAVAN

4. Top | #2243

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    مشهد
    پسندیده
    817
    مورد پسند : 294 بار در 115 پست
    اما احتمال زیاد باید بخونیمش چون 3 تا 4 تا سوال ازش میاد
    سلام.
    ب دوستانی ک قصد شرکت در آزمون نظارت و اجرا رو دارند پیشنهاد میکنم در صورتی که مباحث اصلی( مقررات ملی) رو مسلط شدین و وقت اضافی داشتین سراغ جوش واتصالات جوشی برید.چون ب نسبت حجم بقیه ی مطالبی ک باید مطالعه بشه،وقت گذاشتن روی این کتاب از نظر زمانی اصلا ب صرفه نیست.همین مدت زمان،اگه روی مباحث مقررات ملی صرف بشه بدون شک نتیجه اش خیلی خیلی بیشتره.
    ب امید موفقیت همگی
    3 کاربر پست negin عزیز را پسندیده اند . A M III R,ALI-JAVAN,ali006

5. Top | #2244

عنوان کاربر
    کاربر پیشرفته
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    azad tehran-tj
    پسندیده
    48
    مورد پسند : 166 بار در 102 پست
    سلام دوستان کسی هست دوره قبل آزمون قبول شده باشه و بخواد پروانه بگیره؟ درخواست پروانه اینترنتی شده این دوره. حالا سوالم اینه که مدارکو باید اسکن کنیم بفرستیم یا نه؟

6. Top | #2245

عنوان کاربر
    مدیر بخش نظام مهندسی
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    -
    پسندیده
    99
    مورد پسند : 321 بار در 99 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط slim_shady نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست دوره قبل آزمون قبول شده باشه و بخواد پروانه بگیره؟ درخواست پروانه اینترنتی شده این دوره. حالا سوالم اینه که مدارکو باید اسکن کنیم بفرستیم یا نه؟
    سلام قبلا هم باید اول مدارک رو تو پروفایل نظام مهندسی اسکن میکردیم بعد دستی هم میبردیم نظام در وقتهای تعیین شده یه سر بزنید به سایت نظام مهندسی شهرتون و نحوه ی گرفتن پروانه رو پروسه اش رو مطالعه کنید نهایتش از روی سایت شماره شون رو بردارید و به شون زنگ بزنید
    5 کاربر پست st.e عزیز را پسندیده اند . ADMIN,ALI-JAVAN,ali006,mahboob21,omidsmart

7. Top | #2246

عنوان کاربر
    کاربر پیشرفته
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    azad tehran-tj
    پسندیده
    48
    مورد پسند : 166 بار در 102 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط st.e نمایش پست ها
    سلام قبلا هم باید اول مدارک رو تو پروفایل نظام مهندسی اسکن میکردیم بعد دستی هم میبردیم نظام در وقتهای تعیین شده یه سر بزنید به سایت نظام مهندسی شهرتون و نحوه ی گرفتن پروانه رو پروسه اش رو مطالعه کنید نهایتش از روی سایت شماره شون رو بردارید و به شون زنگ بزنید
    من سه سال سابقه کار ندارم میتونم پروانه بگیرم؟

8. Top | #2247

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    ......
    پسندیده
    1,141
    مورد پسند : 1,353 بار در 761 پست
    آره میشه. بدید به دو تا مهندس که سابقه کار دارن. مهر دارن. البته یادم نیست شرابط اون دوتا دقیقا باید چی باشه. از دوستم شرایطش و می پرسم بهتون می گم. چون من پارسال خودم همین کارو کردم. مشکلی هم پیش نیومد. اونا واست فرمتو پر می کنن و میکن که شما سه سال سابقه کار دارید دیگه اوکیه.
    2 کاربر پست roya-engineer عزیز را پسندیده اند . ADMIN,Construction Mgmt
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی!
    یکی
    دیروز و یکی فردا .

9. Top | #2248

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,696
    منظور از 3 سال سابقه کار عملا یعنی اینکه 3 سال از اخذ مدرک کارشناسی شما گذشته باشه. پس اگر این شرایط رو دارید می تونید جهت ثبت نام در آزمون و اخذ پروانه پس از قبولی اقدام کنید.

10. Top | #2249

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,696
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya-engineer نمایش پست ها
    آره میشه. بدید به دو تا مهندس که سابقه کار دارن. مهر دارن. البته یادم نیست شرابط اون دوتا دقیقا باید چی باشه. از دوستم شرایطش و می پرسم بهتون می گم. چون من پارسال خودم همین کارو کردم. مشکلی هم پیش نیومد. اونا واست فرمتو پر می کنن و میکن که شما سه سال سابقه کار دارید دیگه اوکیه.
    برای اخذ پروانه اشتغال باید دو مهندس با حداقل 10 سال سابقه کار مهندسی (دو مهندس پایه 1) شما را تائید کنند.
    4 کاربر پست ADMIN عزیز را پسندیده اند . ALI-JAVAN,Construction Mgmt,roya-engineer,st.e

11. Top | #2250

عنوان کاربر
    کاربر پیشرفته
    رتبه در کنکور
    2800
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    ....
    پسندیده
    135
    مورد پسند : 160 بار در 78 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها
    برای اخذ پروانه اشتغال باید دو مهندس با حداقل 10 سال سابقه کار مهندسی (دو مهندس پایه 1) شما را تائید کنند.
    سلام
    باید 10 سال از لیسانس مهندس گذشته باشه
    برای من مهندس پایه 2 امضا کرد.
    کاربر مقابل پست omidsmart عزیز را پسندیده است: yohan kh

12. Top | #2251

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 95
    رتبه در کنکور
    59
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    کارشناسی شریف / ارشد شریف
    پسندیده
    62
    مورد پسند : 69 بار در 26 پست
    سلام دوستان
    بنده چند تا سوال داشتم که نمیدونم میشه اینجا مطرح کرد یا نه ؟ اگه جاش اینجا نیس پیشایش ببخشید دیگه...
    خواستم ببینم که چقدر فرق داره که توی کدوم شهر توی آزمون نظام مهندسی شرکت کنی؟ اصن فرق داره یا نه؟
    و اینکه یه مهندس عضو نظام با مثلا ۵-۶ سال سابقه کار سالی چقدر درآمد داره از نظام مهندسی ؟
    و اینکه آیا پروژه های نظام مهندسی طبق یک نوبت و یک الگوی مشخص به همه اعضا میرسه یا اینکه باید به سختی بیفتی دنبالش و بحث بند پ هم همچنان اینجا هم جریان داره؟
    یک چیز دیگه هم که من جدیدا شنیدم مهر مربوط به ژیوتکنیکه که ظاهرا قراره به نظارت و اجرا و محاسبات اضافه بشه . این چقد صحت داره ؟

13. Top | #2252

عنوان کاربر
    مدیر بخش نظام مهندسی
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    -
    پسندیده
    99
    نقل قول نوشته اصلی توسط SUT90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده چند تا سوال داشتم که نمیدونم میشه اینجا مطرح کرد یا نه ؟ اگه جاش اینجا نیس پیشایش ببخشید دیگه...
    خواستم ببینم که چقدر فرق داره که توی کدوم شهر توی آزمون نظام مهندسی شرکت کنی؟ اصن فرق داره یا نه؟
    و اینکه یه مهندس عضو نظام با مثلا ۵-۶ سال سابقه کار سالی چقدر درآمد داره از نظام مهندسی ؟
    و اینکه آیا پروژه های نظام مهندسی طبق یک نوبت و یک الگوی مشخص به همه اعضا میرسه یا اینکه باید به سختی بیفتی دنبالش و بحث بند پ هم همچنان اینجا هم جریان داره؟
    یک چیز دیگه هم که من جدیدا شنیدم مهر مربوط به ژیوتکنیکه که ظاهرا قراره به نظارت و اجرا و محاسبات اضافه بشه . این چقد صحت داره ؟
    سلام
    خوب معمولا افراد تو شهری که قرار کار کنن امتحان میدن چون بعدا انتقال دادن مشکله فک کنم بعد انتقال هم تا سه سال نمیشه به شهری که ازش انتقالی گرفتی برگردی
    برا سهمیه هم هر شهری یه جوره و دیدم بعضیا خوب کار میکنن بعضیا هم حالا تو شهر ما زیر ده میلیون هست محاسبات که کلا کم هست
    اما بعضی شهرها که محدودیت متراز نداره اگه پارتی داشته باشی و کار زیاد بگیری ..... البته همین شهرها یه عده به خاطر پارتی بازی بیکار یا با کار خیلی کم می مونن
    مهر ژئوتکنیک رو تا جایی که یادمه شرکتا می اومدن پروانه اشتغال چند تا مهندس رو برمیداشتن و با سهمیه اونا کار میگرفتن دیگه اینکه مهری جدا مثل محاسبات الان بخوره پای نقشه ها زیاد اطلاع ندارم
    تو تهران و بعضی شهرها محدودیت متراژ برای سهمیه هست اگه تغییر نکرده باشه سالی هزار متر . سخت گیری هم زیاده بعضی شهرها سخت گیری کمتره
    اما من دیدم بعضیا با وجود سیستمی کردن توزیع باز هم .....
    کاربر مقابل پست st.e عزیز را پسندیده است: SUT90

14. Top | #2253

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    شمال
    پسندیده
    437
    سلام دوستان
    سلام
    راجع به سوال اول: برای شرکت در امتحان هر حوزه ای که بهتون نزدیک تره شرکت کنید. چون موقع ثبت نام آزمون یه قسمت مربوط به استان عضویت هست یکی راجع به انتخاب حوزه امتحانی.
    مثلا خودم عضو نظام شهرستان هستم ولی چون موقع امتحان تهران بودم همونجا رو بعنوان حوزه انتخاب کردم.

کاربر مقابل پست mahboob21 عزیز را پسندیده است: SUT90

15. Top | #2254

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 95
    رتبه در کنکور
    59
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    پسندیده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط st.e نمایش پست ها
    سلام
    خوب معمولا افراد تو شهری که قرار کار کنن امتحان میدن چون بعدا انتقال دادن مشکله فک کنم بعد انتقال هم تا سه سال نمیشه به شهری که ازش انتقالی گرفتی برگردی
    برا سهمیه هم هر شهری یه جوره و دیدم بعضیا خوب کار میکنن بعضیا هم حالا تو شهر ما زیر ده میلیون هست محاسبات که کلا کم هست
    اما بعضی شهرها که محدودیت متراز نداره اگه پارتی داشته باشی و کار زیاد بگیری ..... البته همین شهرها یه عده به خاطر پارتی بازی بیکار یا با کار خیلی کم می مونن
    مهر ژئوتکنیک رو تا جایی که یادمه شرکتا می اومدن پروانه اشتغال چند تا مهندس رو برمیداشتن و با سهمیه اونا کار میگرفتن دیگه اینکه مهری جدا مثل محاسبات الان بخوره پای نقشه ها زیاد اطلاع ندارم
    تو تهران و بعضی شهرها محدودیت متراژ برای سهمیه هست اگه تغییر نکرده باشه سالی هزار متر . سخت گیری هم زیاده بعضی شهرها سخت گیری کمتره
    اما من دیدم بعضیا با وجود سیستمی کردن توزیع باز هم .....
    ------------------
    ممنونم
    تعرفه محاسبات چقده ؟ یعنی اگه سالی همون ۱۰۰۰ متر مربع برسه بمون چقد میشه ؟‌
    نطارت و اجرا تعرفه هاشون تفاوت داره با محاسبات ؟

16. Top | #2255

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 95
    رتبه در کنکور
    59
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    پسندیده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob21 نمایش پست ها
    سلام
    راجع به سوال اول: برای شرکت در امتحان هر حوزه ای که بهتون نزدیک تره شرکت کنید. چون موقع ثبت نام آزمون یه قسمت مربوط به استان عضویت هست یکی راجع به انتخاب حوزه امتحانی.
    مثلا خودم عضو نظام شهرستان هستم ولی چون موقع امتحان تهران بودم همونجا رو بعنوان حوزه انتخاب کردم.

--------------
    خیلی ممنون.
    منظور من همون استان عضویت بود. میخواستم بدونم که توی شهرهای بیشتر توسعه یافته مثه تهران عضو بشم بهتره (که البته ظاهرا پروژه ها هم بیشتره ) تا اینکه توی یه شهرستان عضو بشم که مهندس کمتره و مثلا در حال توسعه است؟

17. Top | #2256

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    hell
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 4 بار در 3 پست
    ------------------
    ممنونم
    تعرفه محاسبات چقده ؟ یعنی اگه سالی همون ۱۰۰۰ متر مربع برسه بمون چقد میشه ؟‌
    نطارت و اجرا تعرفه هاشون تفاوت داره با محاسبات ؟
    محاسبات تعرفه خاصی نداره. البته نظام مهندسی عددی حدود متری 5000 تا 8000 تومن بسته به تعداد طبقات ساختمان تعیین میکنه ولی چون مثل نظارت توسط خود سازمان دریافت نمیشه پس عدد خاصی نداره! الان در شهری مثل تهران برگه محاسبات با 300 تومن!!! میتونی پیدا کنی.یعنی یه مهندس پایه 2 بر فرض محال تمام 12000 متر سهمیه رو محاسبه کنه میشه 3600000 تومن!!!!!!! نظارت اگه پایه 3 باشی حداکثر 500 متر در سال نظارت بهت میرسه متری 6500 تومن که اون هم میشه 3250000 تومن! حالا وقتی جالب میشه که بدونی اگه تو اون ساختمون مثلا یه کارگری در اثر بی احتیاطی جون خودشو از دست بده شما به عنوان ناظر مقصری و مثلا حدود 10 درصد دیه اون رو باید بدی ( البته اگه بیمه هزینه اش رو نده) در غیر اینصورت باید تشریف ببرید زندان!!!
    ویرایش توسط milad6413 : 1395/05/20 در ساعت 14:14
    کاربر مقابل پست milad6413 عزیز را پسندیده است: SUT90

18. Top | #2257

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    hell
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 4 بار در 3 پست
    --------------
    خیلی ممنون.
    منظور من همون استان عضویت بود. میخواستم بدونم که توی شهرهای بیشتر توسعه یافته مثه تهران عضو بشم بهتره (که البته ظاهرا پروژه ها هم بیشتره ) تا اینکه توی یه شهرستان عضو بشم که مهندس کمتره و مثلا در حال توسعه است؟
    اگه واقعا میخوی عضو نظام بشی با تمام مزایاش!!!!! به نظرم اگه وضع ساخت و ساز در شهر خودتون حیلی بد نیست و تعداد مهندسین هم خیلی زیاد نیست بهتره تو شهر خودت باشی چون احتمال گرفتن نظارت با متراژ بالا خیلی بیشتر از تهرانه.
    2 کاربر پست milad6413 عزیز را پسندیده اند . st.e,SUT90

19. Top | #2258

عنوان کاربر
    مدیر بخش نظام مهندسی
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    -
    پسندیده
    99
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad6413 نمایش پست ها
    محاسبات تعرفه خاصی نداره. البته نظام مهندسی عددی حدود متری 5000 تا 8000 تومن بسته به تعداد طبقات ساختمان تعیین میکنه ولی چون مثل نظارت توسط خود سازمان دریافت نمیشه پس عدد خاصی نداره! الان در شهری مثل تهران برگه محاسبات با 300 تومن!!! میتونی پیدا کنی.یعنی یه مهندس پایه 2 بر فرض محال تمام 12000 متر سهمیه رو محاسبه کنه میشه 3600000 تومن!!!!!!! نظارت اگه پایه 3 باشی حداکثر 500 متر در سال نظارت بهت میرسه متری 6500 تومن که اون هم میشه 3250000 تومن! حالا وقتی جالب میشه که بدونی اگه تو اون ساختمون مثلا یه کارگری در اثر بی احتیاطی جون خودشو از دست بده شما به عنوان ناظر مقصری و مثلا حدود 10 درصد دیه اون رو باید بدی ( البته اگه بیمه هزینه اش رو نده) در غیر اینصورت باید تشریف ببرید زندان!!!
    نظامم مهندسی برا اونا که پارتی داشتن اومد داشت و گرنه همش شده بازار از ازمون نظام مهندسی برا سازمان و موسسات از پول آزمونها
    2 کاربر پست st.e عزیز را پسندیده اند . ADMIN,mika

20. Top | #2259

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    birjand
    پسندیده
    187
    مورد پسند : 136 بار در 87 پست
    من تا الان چهار تا ازمون بدون اینکه مباحث از قبل خونده باشم بررسی کردم هرچهارتارو بالای 60میشه نمرم ولی به جای 150 دقیقه 400دقیقه برای هر ازمون وقت صرف کردم .جطور سرعتمو میتونم بالا ببرم.

21. Top | #2260

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    شمال
    پسندیده
    437
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_1806 نمایش پست ها
    من تا الان چهار تا ازمون بدون اینکه مباحث از قبل خونده باشم بررسی کردم هرچهارتارو بالای 60میشه نمرم ولی به جای 150 دقیقه 400دقیقه برای هر ازمون وقت صرف کردم .جطور سرعتمو میتونم بالا ببرم.
    سلام
    فقط تکرار و تکرار
    همه اولش که براساس زمان تست میزنن همین هستن
    الان شما همین ۴ تا آزمون رو مجدد بزنید، اگر لازم شد حتی ۳ دفعه بزنید تا درنهایت طی زمانی کمتر از آزمون اصلی نمره لازم رو کسب کنید.
    حتما هم جواب ها رو هایلات کنید. هم اینکه سعی کنید جای تقریبی تیترهای مهم مباحث رو به ذهن بسپارید یا خیلی روی فهرست مسلط باشید انقدر که فهرست رو باز میکنید سریع مطلب موردنظرو پیدا کنید. اگرم فهرست کامل نیست کاملش کنید.
    یه کاری که خیلی کمک میکنه فهرست کردن مطالب خیلی پرتکرار( که در آزمونا خیلی باهاش مواجه میشید) با شماره صفحه اول کتاب هست. ( مثلا قسمت قالب لغزنده، قالب چوبی، .. از قالب بندی زیاد تکرار میشن هر دفعه یه مدل، صفحه اول کتاب با شماره صفحه بنویسید یا ....)
    خیلی از سوالات آزمون تکراری هستن، مهم استفاده مناسب از زمان هست که اونم بدست نمیاد مگه با تکرار زیاد آزمونای قبلی.
    بعد از آزمونم حتما سوالاتی رو که نزدین خوب مطالعه کنید که دفعه بعد مشکلی نداشته باشید وگرنه ۱۰ بارم که تکرار کنید فایده نداره. برای محاسبات وقتگیر هم زمان نذارید اصلا.
    در ضمن مرتب چیدن مباحث هم در صرف وقت تاثیر داره. چون برای هرسوال بخواید دنبال مبحث بگردین کلی زمان تلف میکنید. سعی کنید مباحث مهم مثلا ۸٬۹٬۱۰٬۱۱٬۱۲ رو مثلا یه ردیف بچینید و بعد زدن تست موردنظر سرجاش بذارید و به همین ترتیب.
    ویرایش توسط mahboob21 : 1395/05/24 در ساعت 01:22
    کاربر مقابل پست mahboob21 عزیز را پسندیده است: mojtaba_1806

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)