سیویل فایل کلیدواژه

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 178

موضوع: گرایش آب در دانشگاه های مختلف

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,669
    مورد پسند : 5,206 بار در 1,312 پست

گرایش آب در دانشگاه های مختلف

در این تاپیک به بررسی گرایش آب در دانشگاههای مختلف پرداخته می شود.
    موضوعات مورد بحث عبارتند از:
    • وضعیت علمی دانشگاههای مختلف در گرایش آب
    • معرفی هیئت علمی و اساتید گرایش آب و حوزه فعالیت
    • معرفی قابلیت ها و امکانات آزمایشگاهی
    • امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا
    • و موارد مرتبط دیگر
    کاربر مقابل پست ADMIN عزیز را پسندیده است: saeid2184

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    مورد پسند : 467 بار در 181 پست
    سلام بر مهندسین عمران

دانشگاه شهید چمران اهواز هر ساله حدود 8 تا 10 نفر در گرایش آب و همین تعداد در گرایش سازه هیدرولیکی به صورت روزانه و شبانه از طریق کنکور ارشد سراسری دانشجو می پذیره. یکی دو نفر هم با معدل میان.
    محل تحصیل دانشکده مهندسیه. یه دانشکده علوم آب هم هست که گرایش های رودخانه و محیط زیست و همچنین رشته های آب غیر عمران اون جاست و اساتیدش فرق می کنه.
    اساتید هر دو گرایش آب و سازه هیدرولیکی (دانشکده مهندسی) مشترک هستند.

-دکتر حسین محمد ولی سامانی : استاد تمام، دکترای هیدرولیک از کانادا، مدرس دروس هیدرولیک پیشرفته، هیدرودینامیک روش های عددی در مهندسی آب 1 و 2 ، هیدرولیک محاسباتی، مکانیک سیالات و ...

-دکتر محمد محمودیان شوشتری : استاد تمام، بازنشسته، دکترای هیدرولیک از امریکا، مدرس دروس هیدرولیک پیشرفته، هیدرودینامیک، آب های زیرزمینی و ...

-دکتر حمیدرضا غفوری : استاد تمام، اخیرا رئیس دانشکده مهندسی شدند، دکترای سیالات از انگلستان، تخصص: كاربرد روش های محاسباتی در مسائل مختلف سیالات و هیدرولیك، كاربرد روشهای بهینه یابی در علوم آب، مهندسی رودخانه، آبهای زیر زمینی، سد های بتنی، شبیه سازی مخازن طبیعی نفت، هیدروانفورماتیك

-دکتر علی حقیقی : استادیار ، دکترای سازه هیدرولیکی (ایران)، مدرس آب و فاضلاب، اندر کنش سازه و آب، مباحث ویژه و بهینه سازی و .... ، تخصص: مهندسی آب و فاضلاب، بهینه سازی، هیدرولیك محاسباتی

-دکتر آرش ادیب : استادیار (به زودی دانشیار خواهند شد)، دکترای آب (ایران)، تخصص: هیدرولوژی، منابع آب

دانشکده مهندسی امکانات آزمایشگاهی برای گرایش آب نداره. این در حالیه که دانشکده علوم آب به آزمایشگاه بزرگ و کاملی در این زمینه مجهزه.
    دانشجویان گرایش های سازه هیدرولیکی و آب محدودیتی در انتخاب استاد راهنما و موضوع پایان نامه ندارند. ولی هر استاد در زمینه تخصصی خود و با توجه به ظرفیت مشخص شده توسط گروه دانشجو می گیره.
    هر ساله حدود 5 نفر دانشجوی دکترای عمران آب در دانشکده مهندسی پذیرفته می شوند.
    5 کاربر پست geranmehr عزیز را پسندیده اند . atila,daryaye.toofani,JULYAN,mohammadreza-nd,Morii TEZA
    وب سایت تخصصی مهندسی آب www.watereng.ir

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    مورد پسند : 1,484 بار در 861 پست
    دوستان در مورد دانشگاههای خوب این گرایش هم توضیح بدین
    زیباترین اذان با آه و سوز در مدینه منوره http://www.mediafire.com/download/5i...an-entezar.mp3

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    نقل قول نوشته اصلی توسط daryaye.toofani نمایش پست ها
    دوستان در مورد دانشگاههای خوب این گرایش هم توضیح بدین
    تقریبا هر دانشگاهی که دکترای آب داشته باشه، یعنی از لحاظ علمی قویه
    مسئله اصلی میزان سخت گیری اساتید هر دانشگاهه
    به نظر من اساتید چمران اهواز از لحاظ علمی قوی و از لحاظ سخت گیری، متوسط رو به بالا هستند.
    همچنین تجربه دوستانم نشون میده اساتید گروه آب دانشگاه صنعتی اصفهان، خیلی خیلی سخت گیرن. مخصوصا دکتر چمنی
    کاربر مقابل پست geranmehr عزیز را پسندیده است: hkarimi1370

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    نقل قول نوشته اصلی توسط geranmehr نمایش پست ها
    تقریبا هر دانشگاهی که دکترای آب داشته باشه، یعنی از لحاظ علمی قویه
    مسئله اصلی میزان سخت گیری اساتید هر دانشگاهه
    به نظر من اساتید چمران اهواز از لحاظ علمی قوی و از لحاظ سخت گیری، متوسط رو به بالا هستند.
    همچنین تجربه دوستانم نشون میده اساتید گروه آب دانشگاه صنعتی اصفهان، خیلی خیلی سخت گیرن. مخصوصا دکتر چمنی
    آینده کاری اب برای شهر اصفهان چجوریه میشه امیدوار بود؟
    زیباترین اذان با آه و سوز در مدینه منوره http://www.mediafire.com/download/5i...an-entezar.mp3

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    آینده کاری اب برای شهر اصفهان چجوریه میشه امیدوار بود؟
    حقیقتش زیاد اظلاع ندارم. چون خودم هنوز وارد بازار کار نشدم
    خود گرایش آب، چند زمینه فعالیت اصلی داره
    1- هیدرولیک
    2- هیدرولوژی و منابع آب
    3- آب و فاضلاب

فعلا توی ایران بازار کار آب و فاضلاب خوبه

7. Top | #7

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد
    رتبه در کنکور
    158
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی عمران - سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه تهران
    پسندیده
    486
    مورد پسند : 1,032 بار در 414 پست
    با سلام.
    دوستام میتونن تو این سایت سرفصل تمامی دروس و تمامی گرایش ها و رشته ها و مقاطع رو دانلود کنن.

http://www.msrt.ir/sites/Talented/sh.../AllItems.aspx

موفق باشید.
    2 کاربر پست x.boyyy عزیز را پسندیده اند . atila,Morii TEZA

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    مهندسی آب و سازه هیدرولیکی زمینه کاریشون یکسان؟

9. Top | #9

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد
    رتبه در کنکور
    158
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی عمران - سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه تهران
    پسندیده
    486
    مورد پسند : 1,032 بار در 414 پست
    من اطلاعاتیو که به دست آوردم میگم. اصلا هم اصراری ندارم که درسته و این حرفا.

آب کلی تره. تو زمینه منابع آب هم وارد میشه.
    سازه هیدرولیکی سازه ای تره. یکی از دوستام از سازه هیدرولیکی بعد یه سال تغییر رشته داد به سازه. (همه درسای سازه ای رو برداشت تا بتونه این کارو بکنه) پس به سازه نزدیکتره.

اما طبق تحقیقی که من کردم آب بهتره. یکی از استادام که دانشجوی دکتری سازه هیدرولیکی فردوسی هست و خیلی کارش درسته و با سواده بهم میگفت تو سازه هیدرولیکی یه سری درس میخونی که اصلا تو کار به دردت نمیخوره. (نمیدونم دقیق. طراحی سد بتنی بود، خاکی بود. یه چیزی تو این مایه ها... خلاطه اینو مثال زد به عنوان نمونه.)
    بعد گفت یه سری درسا رو تو آب میخونی که بعدا خیلی به دردت میخوره (تو فاز همین منابع آب و اینا بود یه درسیو که مثال زد)
    یه تعداد از درسا هم که مشترکه بینشون.
    خلاصه اینکه میگفت مجبور شدم بعد برم خودم اون درسایی که تو آب ارائه میشه رو بخونم. اما اونایی که تو سازه هیدرولیکی ارائه شد بعضیاش به درد کار نمیخورد اصلا.
    ضمنا مثل اینکه سازه هیدولیکی فقط تو ایران و هلند هست (مطمئن نیستم) و گویا اگه بخوای بری، مدرکت آب ترجمه میشه.

(البته اینم بگم که این استاد بنده تو سازه هیدرولیکی بیشتر میلش به سمت دروس آبی بوده تا سازه ای. و اون دوستم که تغییر رشته داده به سازه بیشتر دنبال دروس سازه ای بوده.)
    یه جا خوندم واسه سازه هیدرولیکی واسه دکتری میشه سازه هم بری...

زمینه کاریشونم فکر کنم شبیه باشه اما نه دقیق. شنیدم که آبیا بیشتر میرن سمت آب و فاضلاب و منابع آب و اینا. و سازه هیدرولیکیا بیشتر سمت سازه های انتقال آب و سد و کانال این حرفا. ولی فکر کنم جای همدیگه هم بتونن کار کنن. (بازم دقیق نمیدونم)

*** تاکید میکنم اطلاعاتم در حد تحقیق از این و اون و اینترنت هست. فردا دوستان نگن اطلاعات غلط نده. همینی که میدونستم در اختیارتون گذاشتم.
    اگر هم اشتباه گفتم ممنون میشم دوستان اصلاح کنن.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط x.boyyy : 1392/01/05 در ساعت 15:50
    5 کاربر پست x.boyyy عزیز را پسندیده اند . ALI-JAVAN,atila,daryaye.toofani,Morii TEZA,yasihood

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    نقل قول نوشته اصلی توسط x.boyyy نمایش پست ها
    من اطلاعاتیو که به دست آوردم میگم. اصلا هم اصراری ندارم که درسته و این حرفا.

آب کلی تره. تو زمینه منابع آب هم وارد میشه.
    سازه هیدرولیکی سازه ای تره. یکی از دوستام از سازه هیدرولیکی بعد یه سال تغییر رشته داد به سازه. (همه درسای سازه ای رو برداشت تا بتونه این کارو بکنه) پس به سازه نزدیکتره.

اما طبق تحقیقی که من کردم آب بهتره. یکی از استادام که دانشجوی دکتری سازه هیدرولیکی فردوسی هست و خیلی کارش درسته و با سواده بهم میگفت تو سازه هیدرولیکی یه سری درس میخونی که اصلا تو کار به دردت نمیخوره. (نمیدونم دقیق. طراحی سد بتنی بود، خاکی بود. یه چیزی تو این مایه ها... خلاطه اینو مثال زد به عنوان نمونه.)
    بعد گفت یه سری درسا رو تو آب میخونی که بعدا خیلی به دردت میخوره (تو فاز همین منابع آب و اینا بود یه درسیو که مثال زد)
    یه تعداد از درسا هم که مشترکه بینشون.
    خلاصه اینکه میگفت مجبور شدم بعد برم خودم اون درسایی که تو آب ارائه میشه رو بخونم. اما اونایی که تو سازه هیدرولیکی ارائه شد بعضیاش به درد کار نمیخورد اصلا.
    ضمنا مثل اینکه سازه هیدولیکی فقط تو ایران و هلند هست (مطمئن نیستم) و گویا اگه بخوای بری، مدرکت آب ترجمه میشه.

(البته اینم بگم که این استاد بنده تو سازه هیدرولیکی بیشتر میلش به سمت دروس آبی بوده تا سازه ای. و اون دوستم که تغییر رشته داده به سازه بیشتر دنبال دروس سازه ای بوده.)
    یه جا خوندم واسه سازه هیدرولیکی واسه دکتری میشه سازه هم بری...

زمینه کاریشونم فکر کنم شبیه باشه اما نه دقیق. شنیدم که آبیا بیشتر میرن سمت آب و فاضلاب و منابع آب و اینا. و سازه هیدرولیکیا بیشتر سمت سازه های انتقال آب و سد و کانال این حرفا. ولی فکر کنم جای همدیگه هم بتونن کار کنن. (بازم دقیق نمیدونم)

*** تاکید میکنم اطلاعاتم در حد تحقیق از این و اون و اینترنت هست. فردا دوستان نگن اطلاعات غلط نده. همینی که میدونستم در اختیارتون گذاشتم.
    اگر هم اشتباه گفتم ممنون میشم دوستان اصلاح کنن.
    موفق باشید.
    ممنون از اطلاعاتت میشه یه توضیحی هم راجع به دانشگاه عباسپور بدی هم علمی و هم اعتباری

11. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    تقریبا یکسان ه. دروس مشترک هم زیاد داره.
    بستگی داره پایان نامه ات را در چه زمینه ای بخوای کار کنی و در آینده قصد داری در چه زمینه ای وارد بازار کار بشی. (علاقه)

با توجه به زمینه کار و شغلی که می خوای انجام بدی، باید دانش تخصصی همون زمینه را داشته باشی. معمولا آب و سازه هیدرولی مثل هم هستند. مهم اینه که خودت چه دانشی داری.
    مثلا اگه دانش طراحی شبکه های آب و فاضلاب را بلد باشی، مهم نیست آب خوندی یا سازه هیدرولیکی. مهم اینه که می تونی این کار را انجام بدی و از لحاظ تحصیلات هم شایستگی این کار را داری.
    با این که یک واحد هم آب و فاضلاب توی مقطع ارشد گرایش های آب و سازه هیدرولیکی ارائه نمیشه، ولی بیشتر فارغ التحصیلان آب و سازه هیدرولیکی توی همین زمینه جذب بازار کار می شن.
    دانش های دیگه مثل:
    دانش هیدرولوژی و منابع آب
    دانش طراحی هیدرولیکی سازه ها (کانال ها، سد ها ، آب گیر ها و ... )
    دانش هیدولیک محیط های متخلخل (سد های خاکی ، آب های زیرزمینی )
    دانش مهندسی رودخانه (سیلاب ، رسوب ، ... )
    هر دانشجوی ارشد آب یا سازه هیدرولیکی با توجه به سطح علمی اساتید دانشگاهش می تونه پایان نامه اش را توی هر کدام از زمینه های فوق انجام بده.
    در واقع تخصص اصلی هر مهندس، زمینه تخصصیه پایان نامه اش هست. چون نزدیک یک سال از عمرش را توی اون زمینه کار کرده.
    توی دانشگاه چمران اهواز، دانشجویان آب و سازه هیدرولیکی محدودیتی در انتخاب موضوع و استاد راهنما ندارن. همه اساتید این دو گرایش مشترک هستند.
    زمینه تخصصی سازه ای هم هست. مثلا طراحی سازه ای سد بتنی (تنش و کرنش و ... ) . که تقریبا میشه گفت مخصوص بچه های سازه هیدرولیکی و به طور تخصصی تر مخصوص مهندسین سازه است.
    6 کاربر پست geranmehr عزیز را پسندیده اند . atila,daryaye.toofani,JULYAN,majidguilan,Morii TEZA,x.boyyy

12. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    تقریبا یکسان ه. دروس مشترک هم زیاد داره.
    بستگی داره پایان نامه ات را در چه زمینه ای بخوای کار کنی و در آینده قصد داری در چه زمینه ای وارد بازار کار بشی. (علاقه)

با توجه به زمینه کار و شغلی که می خوای انجام بدی، باید دانش تخصصی همون زمینه را داشته باشی. معمولا آب و سازه هیدرولی مثل هم هستند. مهم اینه که خودت چه دانشی داری.
    مثلا اگه دانش طراحی شبکه های آب و فاضلاب را بلد باشی، مهم نیست آب خوندی یا سازه هیدرولیکی. مهم اینه که می تونی این کار را انجام بدی و از لحاظ تحصیلات هم شایستگی این کار را داری.
    با این که یک واحد هم آب و فاضلاب توی مقطع ارشد گرایش های آب و سازه هیدرولیکی ارائه نمیشه، ولی بیشتر فارغ التحصیلان آب و سازه هیدرولیکی توی همین زمینه جذب بازار کار می شن.
    دانش های دیگه مثل:
    دانش هیدرولوژی و منابع آب
    دانش طراحی هیدرولیکی سازه ها (کانال ها، سد ها ، آب گیر ها و ... )
    دانش هیدولیک محیط های متخلخل (سد های خاکی ، آب های زیرزمینی )
    دانش مهندسی رودخانه (سیلاب ، رسوب ، ... )
    هر دانشجوی ارشد آب یا سازه هیدرولیکی با توجه به سطح علمی اساتید دانشگاهش می تونه پایان نامه اش را توی هر کدام از زمینه های فوق انجام بده.
    در واقع تخصص اصلی هر مهندس، زمینه تخصصیه پایان نامه اش هست. چون نزدیک یک سال از عمرش را توی اون زمینه کار کرده.
    توی دانشگاه چمران اهواز، دانشجویان آب و سازه هیدرولیکی محدودیتی در انتخاب موضوع و استاد راهنما ندارن. همه اساتید این دو گرایش مشترک هستند.
    زمینه تخصصی سازه ای هم هست. مثلا طراحی سازه ای سد بتنی (تنش و کرنش و ... ) . که تقریبا میشه گفت مخصوص بچه های سازه هیدرولیکی و به طور تخصصی تر مخصوص مهندسین سازه است.
    تشکر مهندس ایا این رشته در همه نقاط ایران بازار کار داره یا اینکه فقط جاههای خاصی بازار کار داره؟
    کاربر مقابل پست daryaye.toofani عزیز را پسندیده است: shahram2198

13. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    تشکر مهندس ایا این رشته در همه نقاط ایران بازار کار داره یا اینکه فقط جاههای خاصی بازار کار داره؟
    خواهش می کنم.
    به صورت صد در صد نمی شه گفت. ولی تا جایی که من می دونم در زمینه طراحی هیدرولیکی سازه توی تهران و اهواز شرکت های زیادی فعالیت می کنند. (البته این به این معنی نیست که توی شهرهای دیگه مثل اصفهان شرکتی نیست که در این زمینه فعالیت کنه. توی اصفهان هم هست. ولی توی تهران و اهواز بیشتر هست. ضمن این که عمده شرکت های بزرگ و اصلی این زمینه توی تهران و اهواز هستند). در زمینه مهندسی رودخانه هم اهواز قطب ایرانه. البته تهران هم هست. هیدرولوژی و منابع آب را اطلاع ندارم.
    مهندسی آب و فاضلاب هم همه جای ایران هست. چون در حال حاضر توی ایران همه جا بهش نیاز داریم. واسه همینه که بازار کارش بیشتر از سایر زمینه هاست.
    در زمینه سازه ای هم خیلی خیلی باید کارت درست باشه تا آنالیز سازه ای یه سد را بهت بدن انجام بدی. اون موقع هم باید چندین متخصص ژئوتکنیک، زمین شناس، هیدرولوژیست، هیدرولیک، سازه و ... با هم همکاری کنند. یه جایی توی روزنامه خوندم ایران تا 10 سال دیگه همه سدهاش را ساخته و عملا نمی تونه سد دیگه ای بسازه. اون موقع است که باید رفت توی کشورهای دیگه سد ساخت.
    البته دانش آینده، دانش مدیریت منابع آبه. شکی نیست که روز به روز بحرانه آب جدی تر میشه. و ایران و یا بهتر بگم جهان به متخصصینی نیاز داره که بتونن به خوبی منابع آب را مدیریت کنن. شاید این جمله را شنیده باشی که میگه جنگ های آینده بر سر آبه !
    9 کاربر پست geranmehr عزیز را پسندیده اند . ahwazi,amg2073,atila,daryaye.toofani,JULYAN,majidguilan,Morii TEZA,shahram2198,x.boyyy

14. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    خواهش می کنم.
    به صورت صد در صد نمی شه گفت. ولی تا جایی که من می دونم در زمینه طراحی هیدرولیکی سازه توی تهران و اهواز شرکت های زیادی فعالیت می کنند. (البته این به این معنی نیست که توی شهرهای دیگه مثل اصفهان شرکتی نیست که در این زمینه فعالیت کنه. توی اصفهان هم هست. ولی توی تهران و اهواز بیشتر هست. ضمن این که عمده شرکت های بزرگ و اصلی این زمینه توی تهران و اهواز هستند). در زمینه مهندسی رودخانه هم اهواز قطب ایرانه. البته تهران هم هست. هیدرولوژی و منابع آب را اطلاع ندارم.
    مهندسی آب و فاضلاب هم همه جای ایران هست. چون در حال حاضر توی ایران همه جا بهش نیاز داریم. واسه همینه که بازار کارش بیشتر از سایر زمینه هاست.
    در زمینه سازه ای هم خیلی خیلی باید کارت درست باشه تا آنالیز سازه ای یه سد را بهت بدن انجام بدی. اون موقع هم باید چندین متخصص ژئوتکنیک، زمین شناس، هیدرولوژیست، هیدرولیک، سازه و ... با هم همکاری کنند. یه جایی توی روزنامه خوندم ایران تا 10 سال دیگه همه سدهاش را ساخته و عملا نمی تونه سد دیگه ای بسازه. اون موقع است که باید رفت توی کشورهای دیگه سد ساخت.
    البته دانش آینده، دانش مدیریت منابع آبه. شکی نیست که روز به روز بحرانه آب جدی تر میشه. و ایران و یا بهتر بگم جهان به متخصصینی نیاز داره که بتونن به خوبی منابع آب را مدیریت کنن. شاید این جمله را شنیده باشی که میگه جنگ های آینده بر سر آبه !
    ممنون راهنماییت

15. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    ممنون راهنماییت
    قربانت.

16. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانش پژوهان اصفهان
    پسندیده
    822
    مورد پسند : 618 بار در 243 پست
    خواهش می کنم.
    دقیقا عینه صحبت شما رو استاد ما ( درس بناهای آبی ) هم میگفت . . .. . . . میگفت دانش امروز و فردا دانش مدیریت آبه و توی دنبا بسیار کاربرد خواهد داشت . . . . .. . . استادمون دانشجوی دکتری صنعتی اصفهان رشته سازه های هیدرولیکیه و میگفت: برای کارهای سازه ای دیگه کار نیست تو ایران و همینطور در دنیا . . . . .. . . اگه میخواین ادامه تحصیل بدین رشته آب رو بخونین نه سازه های هیدرولیکی رو.
    فکر کنم بین دانشمندان اب روی مدیریت اب خیلی بحثه و کم کم داره علم روز میشه !!!!!!!!!!بین دانشجویان و اساتید دانشگاههای ما هم فکر کنم دغدغه این مسئله باشه!!!!!!!!!
    6 کاربر پست atila عزیز را پسندیده اند . ahwazi,geranmehr,gheiasi,JULYAN,Morii TEZA,x.boyyy
    برای آشنایی با ایده ها و جنبه های متفاوتی از عمران،حتما به وبلاگ من سر بزنید.
    www.omrankadehsepahan.mihanblog.com

17. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مدیریت منابع آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    873
    نقل قول نوشته اصلی توسط atila نمایش پست ها
    دقیقا عینه صحبت شما رو استاد ما ( درس بناهای آبی ) هم میگفت . . .. . . . میگفت دانش امروز و فردا دانش مدیریت آبه و توی دنبا بسیار کاربرد خواهد داشت . . . . .. . . استادمون دانشجوی دکتری صنعتی اصفهان رشته سازه های هیدرولیکیه و میگفت: برای کارهای سازه ای دیگه کار نیست تو ایران و همینطور در دنیا . . . . .. . . اگه میخواین ادامه تحصیل بدین رشته آب رو بخونین نه سازه های هیدرولیکی رو.
    فکر کنم بین دانشمندان اب روی مدیریت اب خیلی بحثه و کم کم داره علم روز میشه !!!!!!!!!!بین دانشجویان و اساتید دانشگاههای ما هم فکر کنم دغدغه این مسئله باشه!!!!!!!!!
    گرایش آب مال دریای طوفانی کسی مزاحم نشه لطفا

18. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    -
    پسندیده
    309
    مورد پسند : 374 بار در 159 پست

1

کلا استدلالهای خوبی داری،حرفای منطقی ودرستی میزنی
    بیشترمتناتومیخونم وخوشم میاد
    ایشالله جای خوبی قبول شی
    یاعلی
    2 کاربر پست gheiasi عزیز را پسندیده اند . atila,x.boyyy
    خدایا به امید تو نه به امید خلق وروزگار ...

19. Top | #19

عنوان کاربر
    مدیر بخش مهندسی آب
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    عمران آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    183
    کاملا درسته
    2 کاربر پست geranmehr عزیز را پسندیده اند . atila,JULYAN

20. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانش پژوهان اصفهان
    پسندیده
    822
    مورد پسند : 618 بار در 243 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط gheiasi نمایش پست ها
    کلا استدلالهای خوبی داری،حرفای منطقی ودرستی میزنی
    بیشترمتناتومیخونم وخوشم میاد
    ایشالله جای خوبی قبول شی
    یاعلی
    قربونتون برم . . . . .. نظر لطف شماست . . . . .. . . . منم از نظریات شما و دوستان بسیار استفاده میکنم.
    پیروز باشید دوستان
    برای آشنایی با ایده ها و جنبه های متفاوتی از عمران،حتما به وبلاگ من سر بزنید.
    www.omrankadehsepahan.mihanblog.com

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع