سیویل فایل سایت ارشد عمران

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68

موضوع: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه گرایش سازه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,639
    مورد پسند : 5,135 بار در 1,276 پست

انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه گرایش سازه

در این تاپیک به بحث و تبادل نظر پیرامون انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه گرایش سازه پرداخته می شود.
    کاربر مقابل پست ADMIN عزیز را پسندیده است: omran88

2. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    ...........
    پسندیده
    187
    مورد پسند : 238 بار در 173 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط nshahriar نمایش پست ها
    از دوستان کسی تبریز هست که آباکوس یاد بده ؟ یا اگه کسی رو میشناسین لطفا معرفی کنین برا پایان نامه م میخام
    باسلام.نرم افزار آباکوس دارای هلپ فوق العاده جامع می باشد که اکثر کتب موجود در بازار ترجمه بخشی از نرم افزار + وریفای چند نمونه مقاله هستند. بنابراین به منظور آموزش می تونبد از هلپ این نرم افزار استفاده کنید . اخرین ورژن و جدید 2017 می باشد که شرکت سیمولیا به همراه چند نرم افزار بهینه سازی و تحلیل خستگی به بازار عرضه کرده است.

!سوالی در مورد نرم افزار عناصر محدود آباکوس داشتید مطرح کنید.
    ***هر کجا هستم، باشم......آسمان مال من است***
    **مشاوره انجام پروژه با آباکوس**

3. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    رتبه در کنکور
    1230
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    سلام دوستان . امکانش هس یه موضوع مناسب برا سمینار مربوط به فولاد بگید. ممنون

4. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    ...........
    پسندیده
    187
    مورد پسند : 238 بار در 173 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1372 نمایش پست ها
    سلام دوستان . امکانش هس یه موضوع مناسب برا سمینار مربوط به فولاد بگید. ممنون
    سلام. سعی کنید موضوع سمینار مرتبط با پایانامه تون باشه تا هم مقالات رو به صورت هدفمند انتخاب و مطالعه کنید و هم اینکه از زمان استفاده بهینه داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می کنم با استاد مورد نظر هماهنگ شوید و مقالات اخیر رو حتماً مطالعه داشته باشید تا خودتون بتونید موضوعی مناسب و مورد علاقه انتخاب کنید.
    موفق باشید
    ***هر کجا هستم، باشم......آسمان مال من است***
    **مشاوره انجام پروژه با آباکوس**

5. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    azad
    پسندیده
    20
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    متاسفانه به مزحک ترین شکل ممکن اومدند و من رو انداختند به استادی که اصلا باهاش حرف نزده بودم ... تمام برنامه هام برای انجام پایان نامه بهم خورده الان ... استاد راهنمام فکر کنم نظیرش تو ایران پیدا نشه ... به خدا اگه دروغ بگم .. ایشون فقط پایان نامه رو برای اولین بار روز جلسه دفاع یه نگاه میندازه بهش ! دانشجو داشت ترم پیش تو دانشگاه دولتی مطرح ( اسم نمی برم ) 5 گرفت پایان نامه بقیه دانشجوهاشم همه موضوعات افتضاح هیچ کمکی هم نمیکنه ...

منم این ترم سمینار دارم تو عید هم باید بالاخره یه موضوعی پیدا کنم ... واقعا کارم سخته
    میخوام کار لرزه ای یا شاید تحلیل غیر خطی بکنم اگه بشه. فعلا در این حد می دونم !
    تصمیم دارم با نرم افزار Opensees کار کنم ... اگه کسی با این نرم افزار کار کرده لطفا بگه موضع پایان نامه یا سمینارش چی بوده .. دنبال اموزشش نیستم صرفا میخوام بدونم چه موضوعاتی کار کردید ...
    در مورد جداساز پایه یا همون base isolation هم اگه کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنه ...
    پیشاپیش ممنون دوستان .... قبل از کنکور میومدم اینجا از مطالب استفاده میکردم الانم برای انتخاب موضوع مزاحم شدم امیدوارم بازم کمک کنید

6. Top | #65

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران- آب
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    1,889
    مورد پسند : 2,233 بار در 878 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط alex1 نمایش پست ها
    متاسفانه به مزحک ترین شکل ممکن اومدند و من رو انداختند به استادی که اصلا باهاش حرف نزده بودم ... تمام برنامه هام برای انجام پایان نامه بهم خورده الان ... استاد راهنمام فکر کنم نظیرش تو ایران پیدا نشه ... به خدا اگه دروغ بگم .. ایشون فقط پایان نامه رو برای اولین بار روز جلسه دفاع یه نگاه میندازه بهش ! دانشجو داشت ترم پیش تو دانشگاه دولتی مطرح ( اسم نمی برم ) 5 گرفت پایان نامه بقیه دانشجوهاشم همه موضوعات افتضاح هیچ کمکی هم نمیکنه ...

منم این ترم سمینار دارم تو عید هم باید بالاخره یه موضوعی پیدا کنم ... واقعا کارم سخته
    میخوام کار لرزه ای یا شاید تحلیل غیر خطی بکنم اگه بشه. فعلا در این حد می دونم !
    تصمیم دارم با نرم افزار Opensees کار کنم ... اگه کسی با این نرم افزار کار کرده لطفا بگه موضع پایان نامه یا سمینارش چی بوده .. دنبال اموزشش نیستم صرفا میخوام بدونم چه موضوعاتی کار کردید ...
    در مورد جداساز پایه یا همون base isolation هم اگه کسی کار کرده ممنون میشم راهنمایی کنه ...
    پیشاپیش ممنون دوستان .... قبل از کنکور میومدم اینجا از مطالب استفاده میکردم الانم برای انتخاب موضوع مزاحم شدم امیدوارم بازم کمک کنید
    سلام. ببینید متاسفانه ما تو ایران بخاطر سیستم یک طرفه استاد- دانشجویی ازین مورد ها زیاد داریم و در نهایت هم برنده استاد هستش و اونی که آسیب میبینه دانشجو.
    شما اگر قصد انجام کار جدید و به قول معروف خفن داری باید چند نکته رو قبل از شروع کار در نظر داشته باشی و اون اینکه در درجه اول استاد راهنمای با سواد و خوب در زمینه همکاری با دانشجو داشته باشی و در درجه دوم دانشگاهتون فضا و امکانات خوب برای یک کار پژوهشی خوب رو داشته باشه. اگر این شرایط رو نداری که بنظر میاد طبق گفته های خودتون در حال حاضر مهیا نیست بهتره یک مضوع روتین بر دارید و اونو خوب انجام بدین. مثلا شما میخواید کار لرزه ای با نرم افزار اپن سیسی انجام بدین. این موضوع بسیار سخت و پر از موانع براتون خواهد بود! اپن سیس رو حتی دانشجوهای دکترا هم سعی میکنن از زیرش در برن چون هم کد نویسی و پر از مفاهیم پیچیده هستش. سعی نکنین یک کار بزرگ رو ضعیف انجام بدین. سعی کنین یک کار کوچیک رو عالی و به نحو احسنت انجام بدین. شما اگر برید حتی موضوع های پایان نامه دانشگاه های تاپ دنیا رو نگاه کنید میبینید در کمال تعجب موضوع ها بسیار روتین و کاربردی و ساده اما تا ته موضوع رو طرف انجام داده و کلی نتیجه گیری های کاربردی و جالب ازش بیرون اودمده. ولی تو ایران تا دلتون بخواد موضوع های پیجیده ی غیر کاربردی و هر دانشجویی هم که انجام میده به دلیل هزاران تا مشکلی که سر راهش قرار میگیره در نهایت سرهم میکنه و دفاع میکنه و الان نتیجش رو هم میبینیم که بینهایت پایان نامه داره تو کشورمون انجام میشه ولی هنوز تو کوچکترین مسائل تو هر زمینه ای که بگید نتونستیم شاخص بشیم. بنابراین من پیشنهادم اینه که روی موضوع هایی که روتین و دارای فراوانی هستن کار کنید و سعی کنید همونو خوب و عالی تا تهش برید و کلی نتایج جالب بدست بیارید. دوره ارشد یک دوره کئتاه هست و اصلا قرار نیست کسی شاخ غول رو بشکنه و هیچ استادی هم همچین توقعی نداره.
    موفق باشید
    3 کاربر پست ALI-JAVAN عزیز را پسندیده اند . alex1,ali006,omidsmart
    بیخیال دیروز، بیخیال فردا... الان وقتشه!!!

7. Top | #66
    ala
    ala آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 95
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    shiraz
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    سلام دوستان
    بین این دو تا روش مقاوم سازی برای پایان نامه کدامش رو پیشنهاد میدید؟ 1-frp
    2- مقاوم سازی سازه های بتنی با بادبند فولادی
    ( من کلی گفتم- اگه در مورد جزئیاتش هم نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم مطرح کنین)

8. Top | #67
    7K7
    7K7 آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    آزاد
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 9 بار در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ala نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بین این دو تا روش مقاوم سازی برای پایان نامه کدامش رو پیشنهاد میدید؟ 1-frp
    2- مقاوم سازی سازه های بتنی با بادبند فولادی
    ( من کلی گفتم- اگه در مورد جزئیاتش هم نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم مطرح کنین)
    سلام - FRP کار کنید. خیلی بهتره. هم از لحاظ پژوهشی و نگارش پایان نامه هم از نظر اجرایی در آینده نه چندان دور. پیشنهاد من 100% FRP هست. جزئیات بیشتر نمی دونم چی میخواید مثلا اگر از 2013 به این ور سرچ کنید شاید 1000 هزاران مقاله وجود داشته باشه پس کار پژوهشی راحت و مفیدی هست. مورد دوم شاید جمعا 5 مقاله هم نشه وقت تلف کردنه.
    امیدوارم مفید باشه براتون
    کاربر مقابل پست 7K7 عزیز را پسندیده است: ala

9. Top | #68
    ala
    ala آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 95
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    shiraz
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    خیلی ممنون که پاسخ دادین
    منظورم از جزئیات این بود که مثلا برای frp در محل اتصال تیر به ستون استفاده بشه با تحلیل استاتیکی بار افزون
    گفتم شاید کسی نظری یا ایده ای داشته باشه
    ویرایش توسط ala : 1396/06/16 در ساعت 11:35

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع