سیویل فایل کلیدواژه

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 80 از 179

موضوع: تبادل نظر پس از اعلام ننایج اولیه کنکور ارشد 97

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,713
    مورد پسند : 5,244 بار در 1,327 پست

تبادل نظر پس از اعلام ننایج اولیه کنکور ارشد 97

کاربران گرامی می توانند در این تاپیک به بحث و تبادل نظر پیرامون اعلام نتایج اولیه بپردازند.

توجه: جهت درج کارنامه خود صرفا از طریق تاپیک زیر اقدام کنید:
    نتایج اولیه (کارنامه) کنکور ارشد عمران 97
    کاربر مقابل پست ADMIN عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

2. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    اورمیه
    پسندیده
    26
    مورد پسند : 18 بار در 6 پست
    باز به نظرم بهترین راه برای خاتمه دادن به این همه نگرانی و استرس اینه با سازمان سنجش تماس بگیریم از اونا بپرسیم.
    کاربر مقابل پست TheOne عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

3. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه ( ترم 3 )
    نام دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد
    پسندیده
    533
    مورد پسند : 364 بار در 193 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط TheOne نمایش پست ها
    به خدا ظلمه، حالا من یکی رو دیدم با رتبه 3700 رسیده بود به رتبه در سهمیه 270، مخصوصا در مقطع ارشد به بعد که ظرفیت دانشگاهها خیلی کمه این مقدار سهمیه دادن به یه عده خیلی بی انصافیه! درسته پدرای اونا هم خیلی زحمت کشیدن ولی این زحمت باید تو جاهایی مثل دادن حقوق و وام و ... قدردانی بشه که میشه و البته شغل و ... هم که براشون هست. دیگه تو کنکور که مثلا یه رقابت مساویه نباید لحاظ بشه. حتی اون 25درصد معدلم به نظر من درست نیست، چون یکی مثل من که تو دوران دانشگاه مشکلات شدید داشتم و حتی به خیلی از امتحانات نرفتم و کلی صفر برام لحاظ شد باید همیشه شانس داده بشه، من اواخر تحصیلم به زور تونستم جمعشون کنم صفرها رو جبران کنم و معدل رو به دوازده رسوندم و مدرک گرفتم. ولی بعدها که مشکل حل شد از طریق کنکور این فرصت بود که بتونم جبران کنم و از یه دانشگاه خوب قبول بشم ولی همون لحاظ کردن 25 درصد معدل هم برای افرادی که مشکل دارن یه نوع بی عدالتیه، چون گاها مشکلاتی پیش میاد که توان تحصیل و تمرکز رو از آدم میگیره، برای این عده همون 25 درصد معدل هم به هیچ وجه منصفانه نیست و این گروه از نفرات (که تعدادشون کم هم نیست) اصلا در نظر گرفته نمیشن. حالا این سهمیه ها هم که شخص رو از رتبه آخر به اول لیست میارن دیگه نهایت بی انصافی و بی عدالتیه. بهترین حالت برای کنکور اینه بدون هیچ سهمیه و محدودیت و یا پاداشی باشه که همه در یک شرایط کاملا برابر، شانس رقابت برابر داشته باشن. به این میگن عدالت ولی نمیدونم آموزش و پرورش ما کی قراره بهش برسه!
    سهمیه هیئت علمی رو ببینید پس چی میگید
    مورد بوده تو کنکور سراسری دامپزشکی قبول شده و با سهمیه هیات علمی الان داره دندونپزشکی میخونه
    3 کاربر پست saeede_sa عزیز را پسندیده اند . ADMIN,el_1362,Hassan Alv96

4. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران عمران
    نام دانشگاه
    ارومیه
    پسندیده
    5
    مورد پسند : 14 بار در 5 پست
    مهندس جان توضیح خوبی دادید متوجه منظورتون شدم و امیدوارم اینطور نشه!
    فقط یه نکته مبهم اینجا هست، طبق گفته های شما این دوره یه امتیاز بسیار چشمگیری به این گروه از افراد داده میشه، منم با نظر شما موافقم چون همین الان کاملا مشهوده، عرض من اینه این امتیاز بزرگ در نتایج اولیه بهشون داده شد! نمونش رو ما افراد زیادی رو در نت و حتی همینجا میبینیم که اختلاف چند هزار رتبه ای در رتبه ای که گرفتن و رتبه ای که بهشون جایزه داده شده هست، این یعنی اون امتیازه که شما میگید رو اعمال کردن دیگه! تا همین الانش هم همانطوری شده که شما گفتید یعنی طرف از رتبه 3700 اومده به 370، از 2700 اومده به 230، این خودش همون امتیازه هست که طرف رو از عدم قبولی آورده به قبولی دانشگاه های برتر، این اشخاص دیگه به لطف بیشتر نیاز ندارن چون با همین لطف مرحله اعلام نتایج، اتوماتیک از امیرکبیر و دانشگاه تهران قبول میشن! عرض من اینه دیگه نیازی به اینکه دوباره بهشون جا اختصاص داده بشه نیست چون در بعضی موارد حتی با ضریب 10 رتبشون رو بالا بردن! مثل این میمونه به ما آبگوشت هم نداده باشن بعد برا اینا جوجه کباب داده باشن تازه اونم جویدن و گذاشتن تو دهنشون فقط میگن لطف کنید قورت بدید! یه نکته قابل تامل هم که تو این مسئله می بینم اینه که شما تصور کنید اگه قرار بود براشون جا اختصاص داده بشه دیگه اینقدر تو سهمیشون امتیاز داده نمیشد، این امتیاز رو تو سهمیه اعمال کردن و رتبه بندی ها هم تغییر کرده، یعنی فرضا یک نفر عادی که رتبش شده 1100 اگه این سهمیه ها اعطا نشده بود این شخص شاید رتبش میشد فرضا 500 یا 600، من فکر میکنم دیگه از این به بعدش اصولا باید مثل سالهای قبل باشه یعنی بر اساس رتبه گزینش میشه، اون افراد خاص هم جایزشون رو قبلا گرفتن و کلی تو لیست اومدن جلو، اکثرشون همون اوایل بر اساس رتبه خوب فعلیشون گزینش میشن.
    ولی من به نظرم کم و بیش حق با el_1362 هست ولی نه با اون شدت.چون رتبه در سهمیه ما که سهمیه آزاد میشیم با رتبه در سهمیه های خاص ایثارگر و .... فرق داره.برای مثال ممکنه 500 نفر با سهمیه خاص ایثارگر و شاهد و ... شرکت کرده باشند پس اون نفری که رتبه کل 600 آورده و رتبه در سهمیش 60 شده ،یعنی بین 500 نفر 60 آورده.
    برای قبولی اون 500 نفر در سهمیه خودشون باهم رقابت می کنند و بقیه هم در سهمیه خودشون.تفاوتش اینه که اون 500 نفر برای 25 درصد ظرفیت رقابت دارند و 6500 نفر برای 75 درصد ظرفیت.ولی نکته تاسف بار اینه که اون 500 نفر اگر با نفرات داخل سهمیه نتونن رقابت کنن تازه با سهمیه آزاد رقابت می کنن.یعنی دوبار شانس رقابت دارن.
    که یه نسبت ساده نشون میده شانس قبولی سهمیه های خاص،خیلی بالاتر از سهمیه آزاد هست.
    البته سازمان سنجش یه سری حساب کتاب خاص مثل فرمایشات دوست عزیز
    a.b2113 داره.
    قسمت امیدوار کننده قضیه اینه که
    چون رتبه کل برای همه یکسانه و یکی از دوستان اعلام کرده رتبه کل 620 آورده و رتبه سهمیش 60 شده یعنی در رتبه های زیر 600 ،60 نفر سهمیه خاص دارن.

کاربر مقابل پست Amirali-Arianpour عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

5. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    سال سوم کارشناسی
    رشته تحصيلي
    اجرایی عمران
    نام دانشگاه
    ازاد ممسی
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    سلام دوستان با رتبه 2500 سازه یاسوج یا بوشهر امکان قبولی هست یا دانشگاه های دیگه ؟؟؟؟
    کاربر مقابل پست s@v@n عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

6. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    15
    مورد پسند : 29 بار در 15 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.b2113 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    حس کاذب خرابی اوضاع و ناامیدی رو کنار بزاریم
    اولن سهمیه ۵ درصد برا رشته محل هایی که ۱۰ و بالای ۱۰ نفر ظرفیت داشته باشه
    دفترچه امسال اکثر دانشگاها رشته خوب بین ۷ تا ۹ نفر میگیرن که سهمیه ۵ درصدی به اونا تعلق نمیگیره
    ضمنا اگه از باقی مانده ۲۵ درصد بخوان استفاده کنند امسال ۷۰ درصد و سال بعد ۸۰ درصد تراز اخرین نفر قبولی رو باید بیارن
    این موضوع بصورت الگوریتم کاملن در سازمان سنجش رعایت میشه
    دوست خودم سهمیه ۲۵ درصدی پارسال داشت با رتبه دو رقمی در سهمیه ولی چون نتونست ۷۰ درصد تراز آخرین نفر رشته هایی که انتخاب کرد رو بیاره قبول نشد
    اونقدرا هم آسون نیست و قرارم نیست اتفاق خاصی امسال بیوفته
    سلام حرف های شما آدم رو یاد حرف های مسئولین میندازه درسته که سهمیه 5 درصد برای رشته های زیر 10 نفر صفر میشه اما سازه و خاک و زلزله و حمل ونقل تمام دانشگاه های خوب بالای 10 نفر هستند اما 25 درصدی ها هستن که پارسال فقط دو درصدش پر میشه و امسال کلا پر میشن . سهمیه های امسال با پارسال قابل مقایسه نیست در مورد تراز هم دوستان اگر تراز هاشون رو قرار بدن بهتر میشه قضاوت کرد اما از روی میانگین درصد اگر نگاهی بندازید متوجه میشدی که هفتاد درصد میانگین رتبه های حوالی 250 میشه رتبه 850 یعنی تا رتبه 250 کلی و 850 میتونن روی یک صندلی بشینن یا در مورد رتبه های تاپ هم تقریبا همینه 70 درصد میانگین رتبه های حدود 30 تا 40 میشه رتبه های حدود 300 . معناش رو بهتر میدونید . امید دادن به یک نقطه خیالی خیلی بده حالا ان شاا... نتایج نهایی که اعلام شد امیدوارم من شرمنده دوستان بشم و حق کسی ضایع نشه
    2 کاربر پست el_1362 عزیز را پسندیده اند . Hassan Alv96,TheOne

7. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    15
    مهندس جان توضیح خوبی دادید متوجه منظورتون شدم و امیدوارم اینطور نشه!
    فقط یه نکته مبهم اینجا هست، طبق گفته های شما این دوره یه امتیاز بسیار چشمگیری به این گروه از افراد داده میشه، منم با نظر شما موافقم چون همین الان کاملا مشهوده، عرض من اینه این امتیاز بزرگ در نتایج اولیه بهشون داده شد! نمونش رو ما افراد زیادی رو در نت و حتی همینجا میبینیم که اختلاف چند هزار رتبه ای در رتبه ای که گرفتن و رتبه ای که بهشون جایزه داده شده هست، این یعنی اون امتیازه که شما میگید رو اعمال کردن دیگه! تا همین الانش هم همانطوری شده که شما گفتید یعنی طرف از رتبه 3700 اومده به 370، از 2700 اومده به 230، این خودش همون امتیازه هست که طرف رو از عدم قبولی آورده به قبولی دانشگاه های برتر، این اشخاص دیگه به لطف بیشتر نیاز ندارن چون با همین لطف مرحله اعلام نتایج، اتوماتیک از امیرکبیر و دانشگاه تهران قبول میشن! عرض من اینه دیگه نیازی به اینکه دوباره بهشون جا اختصاص داده بشه نیست چون در بعضی موارد حتی با ضریب 10 رتبشون رو بالا بردن! مثل این میمونه به ما آبگوشت هم نداده باشن بعد برا اینا جوجه کباب داده باشن تازه اونم جویدن و گذاشتن تو دهنشون فقط میگن لطف کنید قورت بدید! یه نکته قابل تامل هم که تو این مسئله می بینم اینه که شما تصور کنید اگه قرار بود براشون جا اختصاص داده بشه دیگه اینقدر تو سهمیشون امتیاز داده نمیشد، این امتیاز رو تو سهمیه اعمال کردن و رتبه بندی ها هم تغییر کرده، یعنی فرضا یک نفر عادی که رتبش شده 1100 اگه این سهمیه ها اعطا نشده بود این شخص شاید رتبش میشد فرضا 500 یا 600، من فکر میکنم دیگه از این به بعدش اصولا باید مثل سالهای قبل باشه یعنی بر اساس رتبه گزینش میشه، اون افراد خاص هم جایزشون رو قبلا گرفتن و کلی تو لیست اومدن جلو، اکثرشون همون اوایل بر اساس رتبه خوب فعلیشون گزینش میشن.
    ببینید دوست عزیز تفاوت تو رتبه در سهمهیه و بدون سهمیه هستش همه چه ایثارگر و چه غیره رتبه کلی دارن و تو اون رتبه هیچ تبعیضی نیست اما در پذیرش دقیق اتفاق ها بر مبنای سهمیه ها میافته پس شخصی که رتبه کلیش 1100 هست و در سهمیه عادی مثلا 900 شده کارش با رتبه 900 و 70 درصد از ظرفیت های پذیرش انجام میشه و اگر همین شخص ایثارگر باشه و رتبه ایثارگری 120 داشته باشه کاراش با رتبه 120 و ظرفیت 30 درصدی ایثارگری انجام میشه.
    ویرایش توسط el_1362 : 1397/03/12 در ساعت 17:49
    کاربر مقابل پست el_1362 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

8. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali-Arianpour نمایش پست ها
    ولی من به نظرم کم و بیش حق با el_1362 هست ولی نه با اون شدت.چون رتبه در سهمیه ما که سهمیه آزاد میشیم با رتبه در سهمیه های خاص ایثارگر و .... فرق داره.برای مثال ممکنه 500 نفر با سهمیه خاص ایثارگر و شاهد و ... شرکت کرده باشند پس اون نفری که رتبه کل 600 آورده و رتبه در سهمیش 60 شده ،یعنی بین 500 نفر 60 آورده.
    برای قبولی اون 500 نفر در سهمیه خودشون باهم رقابت می کنند و بقیه هم در سهمیه خودشون.تفاوتش اینه که اون 500 نفر برای 25 درصد ظرفیت رقابت دارند و 6500 نفر برای 75 درصد ظرفیت.ولی نکته تاسف بار اینه که اون 500 نفر اگر با نفرات داخل سهمیه نتونن رقابت کنن تازه با سهمیه آزاد رقابت می کنن.یعنی دوبار شانس رقابت دارن.
    که یه نسبت ساده نشون میده شانس قبولی سهمیه های خاص،خیلی بالاتر از سهمیه آزاد هست.
    البته سازمان سنجش یه سری حساب کتاب خاص مثل فرمایشات دوست عزیز
    a.b2113 داره.
    قسمت امیدوار کننده قضیه اینه که
    چون رتبه کل برای همه یکسانه و یکی از دوستان اعلام کرده رتبه کل 620 آورده و رتبه سهمیش 60 شده یعنی در رتبه های زیر 600 ،60 نفر سهمیه خاص دارن.

سلام ممنون از شما من خودم با اینکه منتفع نیستم اما دو شب تمام ذهنم درگیر این مسئله بوده ودر مورد جمله آخرتون خودم ذهنم خیلی درگیر بود و اون اولش خوش بین تر بودم اما مهندس دقت کنید با اینکه به لحاظ علمی تا رتبه 600 فقط 10 درصد عزیزان ایثارگر تو این بازه قرار میگیرن اما موقع اشغال ظرفیت تا 35 درصد شانس اشغال ظرفیت ها رو دارند.

9. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.b نمایش پست ها
    ظلمه خدایی . چندین برابر رتبه تغییر میکنه. یه سوال دیگه هم داشتم اینکه مثلا من اولویت پنجاهمم باشه ژيو تکنیک یا زلزله بابلسر . بعد یکی با رتبه بدتر از من بیاد اولویت های اولش ژیو تکنیک یا زلزله بابلسر باشه اونوقت شانس کی بیشتره ؟ یعنی مثلا ترتیب اولویتا خیلی اهمیت داره واسشون تو گزینش یا نگاه میکنن کی رتبش بهتره اونو قبول میکنن ؟
    سیستم پذیرش میاد از روی رتبه افراد در سهمیشون و از رتبه اول شروع میکنه تا به ترتیب انتخاب هاش محل قبولیش برمبنای ظرفیت باثی مانده مشخص بشه و تا بررسی تمامی انتخاب های رتبه های بهتر تموم نشه سراغ نفر بعد نمیره پس اول سیستم تمام انتخاب های شما رو بررسی می کنه و سپس میره سراغ رتبه های بعدی
    2 کاربر پست el_1362 عزیز را پسندیده اند . Hassan Alv96,TheOne

10. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    مازندران
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 3 پست

....

نقل قول نوشته اصلی توسط el_1362 نمایش پست ها
    سلام حرف های شما آدم رو یاد حرف های مسئولین میندازه درسته که سهمیه 5 درصد برای رشته های زیر 10 نفر صفر میشه اما سازه و خاک و زلزله و حمل ونقل تمام دانشگاه های خوب بالای 10 نفر هستند اما 25 درصدی ها هستن که پارسال فقط دو درصدش پر میشه و امسال کلا پر میشن . سهمیه های امسال با پارسال قابل مقایسه نیست در مورد تراز هم دوستان اگر تراز هاشون رو قرار بدن بهتر میشه قضاوت کرد اما از روی میانگین درصد اگر نگاهی بندازید متوجه میشدی که هفتاد درصد میانگین رتبه های حوالی 250 میشه رتبه 850 یعنی تا رتبه 250 کلی و 850 میتونن روی یک صندلی بشینن یا در مورد رتبه های تاپ هم تقریبا همینه 70 درصد میانگین رتبه های حدود 30 تا 40 میشه رتبه های حدود 300 . معناش رو بهتر میدونید . امید دادن به یک نقطه خیالی خیلی بده حالا ان شاا... نتایج نهایی که اعلام شد امیدوارم من شرمنده دوستان بشم و حق کسی ضایع نشه

سلام
    این چه حرفیه ....شرمندگی برا چی
    شما اتفاقا موضوع مهمی رو بخوبی تشریح کردین
    من منظورم اینه واقعا به این راحتی نمیشه حساب کتاب کرد....
    این موضوع هم وزارت علوم خودشون فهمیدن و قراره اصلاح بشه...البته چون قانون تصویب مجلس الزامی
    فقط
    برا اینکه بفهمم چقدر تاثیر داره از دوستم که سهمیه ۵ درصدی داشت پرسیدم
    رتبه سهمیه ۳۸۳
    رتبه بدون سهمیه ۴۶۷۴
    تراز یا همون نمره کل ۲۵۴۸

حالا خودم حساب کردم باید رشته ای که انتخاب میکنه آخرین نفر قبولیش ترازش ۳۶۰۰ باشه
    2 کاربر پست a.b2113 عزیز را پسندیده اند . el_1362,Hassan Alv96

11. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.b2113 نمایش پست ها
    سلام
    این موضوع هم وزارت علوم خودشون فهمیدن و قراره اصلاح بشه...البته چون قانون تصویب مجلس الزامی
    فقط
    برا اینکه بفهمم چقدر تاثیر داره از دوستم که سهمیه ۵ درصدی داشت پرسیدم
    رتبه سهمیه ۳۸۳
    رتبه بدون سهمیه ۴۶۷۴
    تراز یا همون نمره کل ۲۵۴۸

حالا خودم حساب کردم باید رشته ای که انتخاب میکنه آخرین نفر قبولیش ترازش ۳۶۰۰ باشه
    دقیقا این ترازی که شما حساب کردید درسته و دقیقش 3640 میشه و حدود رتبه های 1700 میشه یعنی این دوستتون با رتبه 4674 به لحاظ کف تراز میتونه مثل رتبه های 1700 پارسال رو قبول بشه (مثلا سازه دریایی قم روزانه که همون جا دکترا هم داره و برای دکترا هم همین سهمیه ها وجود داره) با روشی که من گفتم (رتبه سهمیه رو سه برابر کنه ) میشد قبولی حوالی رتبه 1150 که خوب تو این مورد به لحاظ تراز به اون مقدار نمیرسه اما برای رتبه های در سهمیه ایثارگری تا زیر 300 شانس رسیدن به تراز 70 درصدشون خیلی بیشتره به حصوص اینکه تراز آخرین فرد قبولی لحاظ میشه.

12. Top | #71

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    مازندران
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 3 پست

انشا... اصلاح میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط el_1362 نمایش پست ها

سلام
    این موضوع هم وزارت علوم خودشون فهمیدن و قراره اصلاح بشه.البته چون قانون نیاز به تصویب مجلس داره
    فقط
    برا اینکه ببینیم چقدر تاثیر داره
    از دوستم که سهمیه ۵ درصدی داشته و امسال عمران شرکت کرده پرسیدم رتبشو میگم ببینم واقعا چقد تاثیر داره
    رتبه سهمیه ۵ درصدی ۳۸۳
    رتبه بدون سهمیه ۴۶۷۸
    تراز یا نمره کل ۲۵۴۸

متاسفاته و تازه وارد سایت شدم نمیدونم چطوری کارنامشو بفرستم
    حالا خودم حساب کردم در نهایت میتونه جایی قبول شه که تراز نفر آخر قبولی در سهمیه آزاد تقریبا ۳۶۰۰ باشه
    که در ۷۰ درصد بشه میشه ۲۵۲۰

من خودمم سال بعد میخوام ارشد بدم چون امسال رتبم خوب نشده ولی نباید به این موضوعات فک کنم چون از حالا ناامیدم میکنه

به امید موفقیت همه عزیزان
    2 کاربر پست a.b2113 عزیز را پسندیده اند . el_1362,Hassan Alv96

13. Top | #72

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    ولیعصر رفسنجان
    پسندیده
    1
    سلام به همه مهندسان گرامی
    کسی میدونه با رتبه 258 چه گرایشایی در دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیر قبول میشوم؟ و اینکه بین رشتهای محیط ریست و حمل ونقل وژیو تکنیک و اب کدوماشون از لحاظ اینده شغلی بهتره و قبول شدن دکترا راحت تره؟
    ممنون میشم جواب بدین به شدت حیرونم
    کاربر مقابل پست asma1995 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

14. Top | #73

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 94
    رتبه در کنکور
    157
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    کارشناسی: یاسوج - ارشد: صنعتی امیرکبیر
    پسندیده
    6
    مورد پسند : 72 بار در 35 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط asma1995 نمایش پست ها
    سلام به همه مهندسان گرامی
    کسی میدونه با رتبه 258 چه گرایشایی در دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیر قبول میشوم؟ و اینکه بین رشتهای محیط ریست و حمل ونقل وژیو تکنیک و اب کدوماشون از لحاظ اینده شغلی بهتره و قبول شدن دکترا راحت تره؟
    ممنون میشم جواب بدین به شدت حیرونم
    محیط زیست و منابع آب شریف و تهران رو لب مرز هستین. یکی از دوستان دو سال پیش با رتبه شما محیط زیست تهران قبول شد که فک کنم نفر یکی مانده به آخر قبولی بود. راه تهران هم فک کنم روزانه بیارین. توی امیرکبیر سازه و زلزله روزانه لب مرز هستین و خاک هم شبانه میارین. مدیریت ساخت امیرکبیر رو شاید شبانه هم نیارین. بقیه گرایش های امیرکبیر رو هم روزانه میارین.
    در مورد بازار کار هم که کلا عمران وضعیت خوبی نداره و اگه اپلای براتون مقدور هست با هدف اپلای انتخاب رشته کنید.
    2 کاربر پست parsa69 عزیز را پسندیده اند . asma1995,Hassan Alv96

15. Top | #74

عنوان کاربر
    رتبه برتر کنکور ارشد 94
    رتبه در کنکور
    157
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    کارشناسی: یاسوج - ارشد: صنعتی امیرکبیر
    پسندیده
    6
    مورد پسند : 72 بار در 35 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط s@v@n نمایش پست ها
    سلام دوستان با رتبه 2500 سازه یاسوج یا بوشهر امکان قبولی هست یا دانشگاه های دیگه ؟؟؟؟
    به احتمال زیاد سازه یاسوج روزانه میارین ولی بوشهر رو نمیدونم.
    کاربر مقابل پست parsa69 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

16. Top | #75

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    ساري
    پسندیده
    13
    مورد پسند : 9 بار در 8 پست
    سلام خسته نباشید

به نظرتون با رتبه 1140 احتمال قبولی توی یکی از دانشگاه های تهران وجود داره به صورت روزانه یا شبانه ؟
    چه گرایش و دانشگاهی؟

فرستاده شده از ASUS_Z01HDِ من با Tapatalk
    کاربر مقابل پست jalili1364 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

17. Top | #76

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران- عمران
    نام دانشگاه
    آزاد تهران
    پسندیده
    1
    سلام بچه ها خسته نباشد به نظر تون من با 2500 می تونم شبانه محیط زیست دانشگاه خوب تهران قبول شم؟ ممنون
    کاربر مقابل پست meysam83 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

18. Top | #77

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    سال آخر کارشناسی
    رشته تحصيلي
    Civil Engineering
    نام دانشگاه
    دانشگاه تبریز
    پسندیده
    93
    مورد پسند : 36 بار در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalili1364 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

به نظرتون با رتبه 1140 احتمال قبولی توی یکی از دانشگاه های تهران وجود داره به صورت روزانه یا شبانه ؟
    چه گرایش و دانشگاهی؟

فرستاده شده از ASUS_Z01HDِ من با Tapatalk
    راه آهن دانشگاه علم و صنعت تهران
    محیط زیست خواجه نصیر و شهید بهشتی
    به احتمال 50 درصد سازه خوارزمی
    کاربر مقابل پست Hassan Alv96 عزیز را پسندیده است: jalili1364

19. Top | #78

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه
    پسندیده
    3
    مورد پسند : 72 بار در 25 پست
    سلام
    دوستان با رتبه 1600 چه گرایشی در تهران میشه قبول شد؟ شبانه و یا روزانه
    کاربر مقابل پست alen18 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

20. Top | #79

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران عمران
    نام دانشگاه
    اشراق بجنورد
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 12 بار در 5 پست
    سلام
    دوستان اگه کسی در رابطه با ژئوتکنیک دانشگاه های صنعتی نوشیروانی بابل دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشگاه بجنورد اطلاع داره و اینکه بنظرتون کدوم تو اولویت قرار داره?خودم بجنوردیم.
    کاربر مقابل پست farsad73 عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

21. Top | #80

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    رتبه در کنکور
    348 در کنکور96
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    ژیوتکنیک
    نام دانشگاه
    علم و صنعت ایران
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    سلام
    بنده ژئوتکنیک علم و صنعت ورودی پارسال هستم درصورتی که توی گروه های انتخاب رشته عضو هستید منم عضو کنید لطفا خوشحال میشم بتونم بااطلاع رسانی به بچه ها کمک کنم...تلگرام09193742758
    کاربر مقابل پست raminmarch عزیز را پسندیده است: Hassan Alv96

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)