سیویل فایل کلیدواژه

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درخواست جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ریاست محترم جمهور در مورد بنگاه‌های پایان نامه و مقاله نویسی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-آب
    نام دانشگاه
    شهید چمران
    پسندیده
    80
    مورد پسند : 286 بار در 119 پست

درخواست جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ریاست محترم جمهور در مورد بنگاه‌های پایان نامه و مقاله نویسی

با اجازه مدیریت محترم
    برای این موضوع تاپیک جدیدی ایجاد کردم به جهت اهمیتی که دارد.
    قطعا توی همین سایت هم دوستانی هستند که از طریق پایان نامه نویسی درآمد زایی دارند. اما متاسفانه اینگونه درآمد زایی جزء مشاغل کاذب محسوب میشه و خود ما هستیم که به استمرار چرخه ای کمک میکنیم که نتیجه ش فقط ضربه زدن به آینده علمی کشور و قرار گرفتن افراد بدون مهارت و سواد علمی در جایگاههایی که صلاحیتشو ندارند. پس خواهشا هر کسی دلش برای آینده علمی کشور میسوزه این نامه الکترونیکی رو امضا کنه.

درخواست جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ریاست محترم جمهور در مورد بنگاه‌های پایان نامه و مقاله نویسی

جناب آقای دکتر حسن روحانی
    رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
    با سلام،
    از دیرباز، علم، مراکز علمی و دانشمندان در فرهنگ غنی ایرانی و تعالیم دینی از جایگاهی والا و بی نظیر برخوردار بوده است. این درحالی است که در سال های اخیر جماعتی منفعت طلب، بازاری برای فروش پایان نامه های جعلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و نیز جعل و فروش مقالات علمی دایر نموده اند. این جماعت که فعالیت های خود را به سطح شرکت، بنگاه و موسسه ارتقا داده اند آزادانه در هر کوی و برزن و نیز در فضاهای مجازی بدون کوچکترین نگرانی مشغول تبلیغات، فعالیت و کسب درآمد می باشند. متاسفانه عدم برخورد نهادهای مسوول با ادامه فعالیت های ضد علمی این دلالان، این نگرانی بزرگ را برای دانشگاهیان و پژوهشگران ایجاد کرده که افتخارات جامعه علمی کشور تحت الشعاع این فعالیت های مخرب قرار گرفته و مایه دلسردی آن ها شود. از سوی دیگر ادامه این وضعیت به زودی باعث بدبینی و بی اعتمادی جامعه جهانی نسبت به تولیدات علمی ایرانیان خواهد شد. این در حالی است که اکثریت قاطع اساتید، پژوهشگران و دانشجویان کشور علی رغم کمبود بودجه و امکانات و فشارهای اقتصادی، با اعتقاد به اعتلای علمی کشور عزیزمان صادقانه مشغول تحقیق و پژوهش بوده و هستند.
    نویسندگان این نامه، جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی کشور هستند که به نمایندگی از جامعه علمی کشور، از جنابعالی و نیز سایر نهاد های مسوول (نظیر مجلس شورای اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) موکداً انتظار دارند تا با وضع قوانین محکم بازدارنده و نیز اجرای دقیق و بدون اغماض آن ها زمینه برچیدن این نمادهای بی احترامی و توهین آشکار به جایگاه رفیع علم و دانشگاه را فراهم آورند و با کسانی که علم را به سخره گرفته و بی اعتبار نمودن کشور عزیزمان را هدف قرار داده اند با قاطعیت برخورد نمایند.
    بدیهی است که رسیدگی بنیادین به ریشه های شروع و شیوع این بیماری در حاشیه سیستم علمی-پژوهشی و آموزش عالی کشور قدم بعدی خواهد بود که انتظار می رود با برنامه های پژوهشی و اجرایی دقیق تر مورد عنایت آن بزرگواران قرار گیرد.

https://docs.google....Po_nWw/viewform
    8 کاربر پست saeede عزیز را پسندیده اند . A M III R,ADMIN,ALI-JAVAN,ali006,Construction Mgmt,navid-61,saeed_Dexter,st.e

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    14 کشوري کنکورارشدفراگیر92مهندسی سازه دانشگاه پیام نور
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیکی+ زلزله + سازه
    نام دانشگاه
    پيام نور تهران شمال - تحصيلات تكميلي شميران + دانشگاه آزاداسلامي واحد مراغه و تبریز
    پسندیده
    3,991
    مورد پسند : 1,365 بار در 822 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeede نمایش پست ها
    با اجازه مدیریت محترم
    برای این موضوع تاپیک جدیدی ایجاد کردم به جهت اهمیتی که دارد.
    قطعا توی همین سایت هم دوستانی هستند که از طریق پایان نامه نویسی درآمد زایی دارند. اما متاسفانه اینگونه درآمد زایی جزء مشاغل کاذب محسوب میشه و خود ما هستیم که به استمرار چرخه ای کمک میکنیم که نتیجه ش فقط ضربه زدن به آینده علمی کشور و قرار گرفتن افراد بدون مهارت و سواد علمی در جایگاههایی که صلاحیتشو ندارند. پس خواهشا هر کسی دلش برای آینده علمی کشور میسوزه این نامه الکترونیکی رو امضا کنه.

جناب آقای دکتر حسن روحانی
    رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
    با سلام،
    از دیرباز، علم، مراکز علمی و دانشمندان در فرهنگ غنی ایرانی و تعالیم دینی از جایگاهی والا و بی نظیر برخوردار بوده است. این درحالی است که در سال های اخیر جماعتی منفعت طلب، بازاری برای فروش پایان نامه های جعلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و نیز جعل و فروش مقالات علمی دایر نموده اند. این جماعت که فعالیت های خود را به سطح شرکت، بنگاه و موسسه ارتقا داده اند آزادانه در هر کوی و برزن و نیز در فضاهای مجازی بدون کوچکترین نگرانی مشغول تبلیغات، فعالیت و کسب درآمد می باشند. متاسفانه عدم برخورد نهادهای مسوول با ادامه فعالیت های ضد علمی این دلالان، این نگرانی بزرگ را برای دانشگاهیان و پژوهشگران ایجاد کرده که افتخارات جامعه علمی کشور تحت الشعاع این فعالیت های مخرب قرار گرفته و مایه دلسردی آن ها شود. از سوی دیگر ادامه این وضعیت به زودی باعث بدبینی و بی اعتمادی جامعه جهانی نسبت به تولیدات علمی ایرانیان خواهد شد. این در حالی است که اکثریت قاطع اساتید، پژوهشگران و دانشجویان کشور علی رغم کمبود بودجه و امکانات و فشارهای اقتصادی، با اعتقاد به اعتلای علمی کشور عزیزمان صادقانه مشغول تحقیق و پژوهش بوده و هستند.
    نویسندگان این نامه، جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی کشور هستند که به نمایندگی از جامعه علمی کشور، از جنابعالی و نیز سایر نهاد های مسوول (نظیر مجلس شورای اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) موکداً انتظار دارند تا با وضع قوانین محکم بازدارنده و نیز اجرای دقیق و بدون اغماض آن ها زمینه برچیدن این نمادهای بی احترامی و توهین آشکار به جایگاه رفیع علم و دانشگاه را فراهم آورند و با کسانی که علم را به سخره گرفته و بی اعتبار نمودن کشور عزیزمان را هدف قرار داده اند با قاطعیت برخورد نمایند.
    بدیهی است که رسیدگی بنیادین به ریشه های شروع و شیوع این بیماری در حاشیه سیستم علمی-پژوهشی و آموزش عالی کشور قدم بعدی خواهد بود که انتظار می رود با برنامه های پژوهشی و اجرایی دقیق تر مورد عنایت آن بزرگواران قرار گیرد.

https://docs.google....Po_nWw/viewform

منصرف شدم!
    ویرایش توسط navid-61 : 1395/08/07 در ساعت 18:42
    کاربر مقابل پست navid-61 عزیز را پسندیده است: ali006
    گلبانگ منو، نبر از ياد، عاشق شدنو نبر از ياد،
    من هستم و عشق ، يه جهان عشق،
    اين يك سخنو نبر از ياد !
    http://navid-civil.blogfa.com/

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    .
    نام دانشگاه
    .
    پسندیده
    2,097
    مورد پسند : 2,992 بار در 1,267 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid-61 نمایش پست ها
    به استحضار کاربران محترم و دوستان عضو و مدیریت سایت می رساند، مدتیست فردی با نام "................." با ایجاد رابطه دوستانه، اقدام به شراکت غیرمنصفانه و بهره کشی علمی و جعل مقالات متعدد به نام خود و احیانا با هدف فروش آنها می نمایند.
    اسناد و مدارک بیشتر در صورت نیاز قابل ارائه بوده و همینک اقدام قانونی برای ابطال گواهینامه های قبلی با درج نام ایشان در فهرست متقلبین علمی سایتهای پژوهشی، همایشهای مرتبط، مراجع دانشگاهی و محل تحصیل نامبرده به عمل آمده!
    نامبرده عضو این سایت بوده و مشخصات بیشتر ایشان عندالزوم معرفی خواهند شد. هدف از این اطلاع رسانی، مراقبت بیشتر دوستان و پژوهشگران عزیز، در مواجهه با چنین فرد یا افرادیست.

24مهر1395
    به نام خدا

کاربر محترم جناب آقای navid-61

سلام علیکم ;

احتراما : به استحضار میرساند بنده به عنوان یکی از کاربران این سایت ، بمنظور روشن تر شدن ابعاد قضیه ، از شما مقام محترم درخواست دارم مدارک مستند خود را در خصوص موضوع ادعایی ارائه نمایید ، قبلا از بذل توجه و عنایت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را مینمایم ./

با تشکر - A M III R
    ویرایش توسط A M III R : 1395/08/07 در ساعت 22:45
    2 کاربر پست A M III R عزیز را پسندیده اند . ali006,navid-61

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    14 کشوري کنکورارشدفراگیر92مهندسی سازه دانشگاه پیام نور
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی دکترا
    رشته تحصيلي
    سازه هیدرولیکی+ زلزله + سازه
    نام دانشگاه
    پيام نور تهران شمال - تحصيلات تكميلي شميران + دانشگاه آزاداسلامي واحد مراغه و تبریز
    پسندیده
    3,991
    مورد پسند : 1,365 بار در 822 پست

Lightbulb بنده از شکایت خود منصرف شدم / هرچند این حق برایم محفوظ است! / لطفا پاکش کنین...

نقل قول نوشته اصلی توسط A M III R نمایش پست ها
    به نام خدا

کاربر محترم جناب آقای navid-61

سلام علیکم ;

احتراما : به استحضار میرساند بنده به عنوان یکی از کاربران این سایت ، بمنظور روشن تر شدن ابعاد قضیه ، از شما مقام محترم درخواست دارم مدارک مستند خود را در خصوص موضوع ادعایی ارائه نمایید ، قبلا از بذل توجه و عنایت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را مینمایم ./

با تشکر - A M III R
    مدیریت محترم / سلام علیکم

با سپاس از دقت نظر جنابعالی، استداعا دارم با توجه به برطرف شدن سوءتفاهم بوجود آمده و صداقتی که کاربر خاطی مذکور از خود نشان دادند و درصدد جبران مسئله هستند، نسبت به حذف پیامهای اطلاع رسانی اینجانب، اقدام عاجل فرموده(حداقل:
    حذف نام ایشان) و هر جا از اینجانب در این خصوص نقل قول فرموده اید، اونهارو هم پاک کنین تا به تأسی از ستارالعیوبی خداوند، من کمترین هم بیش از این تألم وجدانی نداشته باشم؛ هرچند هر چه بوده، صرفا به خاطر احقاق حق خود در قبال زحماتی متحمله، بوده است!

سلامت و پیروز باشید.
    نوید-61
    7 آبان 1395
    ویرایش توسط navid-61 : 1395/08/07 در ساعت 18:39 دلیل: جبران مافات
    گلبانگ منو، نبر از ياد، عاشق شدنو نبر از ياد،
    من هستم و عشق ، يه جهان عشق،
    اين يك سخنو نبر از ياد !
    http://navid-civil.blogfa.com/

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    وضعيت تحصيلي
    سال سوم کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانش پژوهان
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 332 بار در 175 پست
    داداچ امروز 7 آبانه
    کاربر مقابل پست Mr.President عزیز را پسندیده است: navid-61

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    .
    نام دانشگاه
    .
    پسندیده
    2,097
    مورد پسند : 2,992 بار در 1,267 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid-61 نمایش پست ها
    مدیریت محترم / سلام علیکم

با سپاس از دقت نظر جنابعالی، استداعا دارم با توجه به برطرف شدن سوءتفاهم بوجود آمده و صداقتی که کاربر خاطی مذکور از خود نشان دادند و درصدد جبران مسئله هستند، نسبت به حذف پیامهای اطلاع رسانی اینجانب، اقدام عاجل فرموده(حداقل:
    حذف نام ایشان) و هر جا از اینجانب در این خصوص نقل قول فرموده اید، اونهارو هم پاک کنین تا به تأسی از ستارالعیوبی خداوند، من کمترین هم بیش از این تألم وجدانی نداشته باشم؛ هرچند هر چه بوده، صرفا به خاطر احقاق حق خود در قبال زحماتی متحمله، بوده است!

سلامت و پیروز باشید.
    نوید-61
    7 آبان 1395
    بسمه تعالی
    ---------------------
    ویرایش مورد نظر انجام شد ./
    باتشکر 95/8/7
    3 کاربر پست A M III R عزیز را پسندیده اند . ADMIN,navid-61,sara1200

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)