سیویل فایل تبلیغات مهندسی عمران

صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 192728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 580 از 726

موضوع: بحث و تبادل نظر درباره آزمون محاسبات شهریور 95

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش نظام مهندسی
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    -
    پسندیده
    102
    مورد پسند : 327 بار در 103 پست
    ویرایش توسط st.e : 1395/07/04 در ساعت 14:46
    4 کاربر پست st.e عزیز را پسندیده اند . ADMIN,ALI-JAVAN,Construction Mgmt,picaso

2. Top | #561

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    آزاد
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    دوستان متن اعتراض نوشته شده برای سوال 60 یه خورده نیاز به ویرایش داره متن نوشته شده از نظر انشایی درست نیست لطفا دوستانی که این متن رو نوشتن ویرایش کنن
    این قسمت از متن
    چنین استنباط نمود که عبارت شتاب طیفی که در نمودار ارائه شده در سوال به صورت Sa/g نمایش داده شده به جای A در محاسبه ضریب زلزله ناشی از طیف ویژه ساختگاه قرار می گیرد و با توجه به مقدار زمان تناوب تجربی (که 0.36 بدست می آید) به عدد 0.67 می رسیم که در مقایسه با 0.8 برابر مقدار شتاب مبنا (0.35) بزرگتر میباشد و ضابطه بند 2-5-2 صفحه 21 آیین نامه 2800 را ارضا می نماید و در نهایت حداقل نیروی جانبی زلزله

متنی که در دوصفحه قبل در کامنت دوستان قرار داده شده درسته و ترتیب کلمات به هم نخورده ولی در فایل ورد موجود ترتیب کلمات بهم خورده
    ویرایش توسط hp2091 : 1395/07/07 در ساعت 19:24
    کاربر مقابل پست hp2091 عزیز را پسندیده است: picaso

3. Top | #562

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    گیلان
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 16 بار در 13 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hp2091 نمایش پست ها
    دوستان متن اعتراض نوشته شده برای سوال 60 یه خورده نیاز به ویرایش داره متن نوشته شده از نظر انشایی درست نیست لطفا دوستانی که این متن رو نوشتن ویرایش کنن
    این قسمت از متن
    چنین استنباط نمود که عبارت شتاب طیفی که در نمودار ارائه شده در سوال به صورت Sa/g نمایش داده شده به جای A در محاسبه ضریب زلزله ناشی از طیف ویژه ساختگاه قرار می گیرد و با توجه به مقدار زمان تناوب تجربی (که 0.36 بدست می آید) به عدد 0.67 می رسیم که در مقایسه با 0.8 برابر مقدار شتاب مبنا (0.35) بزرگتر میباشد و ضابطه بند 2-5-2 صفحه 21 آیین نامه 2800 را ارضا می نماید و در نهایت حداقل نیروی جانبی زلزله
    بله درسته ولی شما خودتون هم در داخل فایل ارسال شده می تونید تغییرات رو اعمال کنید و ارسال کنید چون فرصت کم هست
    من همین متن رو در کانال قرار دادم تا دوستان دیگر ببینند
    گویا خیلی از دوستان فایل رو ارسال کردن چندان تفاوتی نداره نگران نباشن
    ویرایش توسط picaso : 1395/07/07 در ساعت 19:47

4. Top | #563

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه ازادمشهد
    پسندیده
    3
    مورد پسند : 28 بار در 10 پست
    دوستان الکی وقت خودتونو هدر ندید اگه واقعا واقعا پایه خیلی قوی دارید در ازمون شرکت کنید وگرنه صد بارم شرکت کنید قبول نمی شید

5. Top | #564

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه شمال
    پسندیده
    2
    مورد پسند : 8 بار در 4 پست
    الان شما پایه خیلی قوی دارید یا الکی اومدی یه چیز بگی و بری دوست عزیز هنگامی که به سوالات اعتراض میشه یعنی سوالات مورد دارند,مثلا با این کار چه چیزی رو میخوای اثبات کنی!!!!!!کسایی که این ازمون رو انتخاب میکنن و قبول میشن یا نمیشن به خودشان مربوط هست
    2 کاربر پست amir247 عزیز را پسندیده اند . 89632068,picaso

6. Top | #565

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    9
    مورد پسند : 37 بار در 30 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ailll نمایش پست ها
    دوستان الکی وقت خودتونو هدر ندید اگه واقعا واقعا پایه خیلی قوی دارید در ازمون شرکت کنید وگرنه صد بارم شرکت کنید قبول نمی شید
    اقای عزیز، هر شخصی با هر پایه علمی اگر واقعا تلاش کنه بعد از چند بار در این ازمون قبول میشه و نیازی نیست 100 بار شرکت کنه. چرا با اعصاب مردم بازی میکنید؟ اگر نقدی بر سوالات دارید ارائه کنید تا همه استفاده کنند.
    کاربر مقابل پست 89632068 عزیز را پسندیده است: picaso

7. Top | #566

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - سازه هیدرولیکی
    نام دانشگاه
    آزاد اسلامی
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 3 پست
    با سلام واقعا دوستان خدا کنه اعتراضات نتیجه بده و اکثر دوستانی که زحمت کشیدند و مطالعه داشتند قبول بشن والا دوباره ازمون اسفند همین اش و همین کاسه سوال طولانی گمراه کننده دو پهلو و بعضا هم غلط1!!!!!!!!!!!
    2 کاربر پست FARIBORZ MAHNAD عزیز را پسندیده اند . alizarei,picaso

8. Top | #567

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    9
    این قسمت از متن

متنی که در دوصفحه قبل در کامنت دوستان قرار داده شده درسته و ترتیب کلمات به هم نخورده ولی در فایل ورد موجود ترتیب کلمات بهم خورده
    دفتر مقررات ملی زیر بار حذف این سوال نمیره. چون ادعا میکنند شما باید از درس زلزله دوره کارشناسی یاد میگرفتید که در حالت استفاده از طیف طرح ویژه ساختگاه شتاب طیفی در واقع همان A*B می باشد. این نحوه اعتراض ضعف علمی دوستان را می رساند.ایین 2800 کتاب اموزشی نیست که قرار باشه همه چیز در ان شرح داده باشند که بعضی دوستان گفتند این نکته در 2800 وجود ندارد پس سوال باید حذف بشه.

9. Top | #568

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    گیلان
    پسندیده
    52
    نقل قول نوشته اصلی توسط 89632068 نمایش پست ها
    دفتر مقررات ملی زیر بار حذف این سوال نمیره. چون ادعا میکنند شما باید از درس زلزله دوره کارشناسی یاد میگرفتید که در حالت استفاده از طیف طرح ویژه ساختگاه شتاب طیفی در واقع همان A*B می باشد. این نحوه اعتراض ضعف علمی دوستان را می رساند.ایین 2800 کتاب اموزشی نیست که قرار باشه همه چیز در ان شرح داده باشند که بعضی دوستان گفتند این نکته در 2800 وجود ندارد پس سوال باید حذف بشه.
    مهندس با احترام به نظر شما و اطلاعاتی که به من به شخصه دادین
    این که ما همگی اطلاعات کمی داریم در زمینه عمران و مطالب بسیار گسترده تر از اونه که بتونیم ادعا کنیم به همه مطالب حتی در حد سرفصل های دانشگاهی تسلط کامل داریم هر کسی اگر تمام عمرش رو هم بزاره تنها در بخش کوچکی می تونه تخصص بالا کسب کنه حتی شما در هنگام پایان نامه یا حتی دروس متوجه میشین که برترین اساتید در مورد موضوع تحقیق شما شاید حداقل اطلاعات رو ندارن یا در مورد دروس به مطالبی که شما نوعی بهش رسیدین گاها بهش نرسیدن
    در مورد درس زلزله و کلا اغلب دروس می دونید که انتخاب سرفصل با مدرس هستش و بعضی از مطالب رو ممکنه سراغش نرن و تنها به سرفصل های اصلی بپردازن و یه سری مطالب که حالا از نظر مدرس فرعی هست یا کلا لزومی نمی بینند که دانشجو در اون زمینه دانش داشته باشه رو انتخابی حذف یا اضافه می کنن
    این رو می دونم که مطالبی که شما نوشتید به ما در دانشگاه تدریس یا یادآوری نشده بود و حتی اگر دانشجو ضعیف یا حتی متوسطی بودم که مثلا دروس رو کامل مطالعه نمی کردم خب به خودم اجازه اظهار نظر نمی دادم ولی من حتی تلاش می کردم مطالب فراتر از خواسته مدرس رو هم مطالعه کنم به خاطر علاقه مندی ولی اصلا وارد این مباحث نشدن استاد من هم دکتر بهار بوده که خب فکر می کنم استاد باسوادی هم هستن
    و از طرفی گمان می کنم نه برای همه ولی برای اکثریت داوطلبین این مطلب روشن نبوده و شاید تدریس نشده حتما اشخاص دیگری هم مثل شما این مطلب رو می دونستن ولی جزو اکثریت نبودن چون بالای 1400 نفر از این فایل در کانالی که درست کردیم دیدن کردن و با اینکه من برای ارسال نظر راه ارتباطی قرار دادم اما حتی یک نفر هم به این سوال اشاره نکرده و راجع بهش بحث نکرده (در مورد سوالات دیگر صحبت شده و مثلا خواستن سوال دیگری اضافه یا کم بشه) اگر این مطلب مانند مطالب تحلیل یا مقاومت کلی و پایه ای بود و اینکه باید مهندس بهش تسلط می داشت و حتی در منابع آزمون هم اشاره می شد که باید مثل این دروس در حد اطلاعات دانشگاهی تسلط لازم هست من نظر طراح رو کاملا قبول می داشتم ولی شما دیدید که تمام مهندسین در این تاپیک با تردید راجع به این سوال البته به جز شما صحبت کردن و حتی دو دکتر عزیزی هم که به حل سوالات اونهم خارج از آزمون پاسخ دادن یکی اصلا اشاره ای نکرده و دیگری هم با اینکه جواب رو تغییر نداده ولی در ابتدا و طی دو ویرایش به صورت ضریب بازتاب در نظر گرفته
    به همین دلیل من فکر می کنم منصفانه نباشه که چنین ارزیابی در آزمون تستی لحاظ بشه و مثلا برای امثال من که اصلا چنین اطلاعاتی در دوران تحصیل دریافت نکرده و در منابع هم اشاره ای به اینکه فراتر از 2800 دانشی داشته باشیم نشده می تونستن در صورت سوال بهش اشاره کنند یا در آیین نامه تبصره ای آورده بشه
    ما که در 4-5 دقیقه برای یک سوال نمی تونیم به منابع دیگری غیر از مقررات ملی بپردازیم حالا در مورد مطالب پایه ای مثل مقاومت و تحلیل چنین انتظاراتی قابل قبوله ولی دروس دیگر و به خصوص سرفصل های که خیلی پراهمیت نباشن چنین انتظاری فکر نمی کنم منصفانه باشه به هر حال من نظر خودم رو به دفتر ارسال کردم و مطابق آیین نامه قیاس رو انجام دادم دیگه نظرشون چه خواهد بود بسته به انصاف و منطقشون داره
    2 کاربر پست picaso عزیز را پسندیده اند . alizarei,amir247

10. Top | #569

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط picaso نمایش پست ها
    مهندس با احترام به نظر شما و اطلاعاتی که به من به شخصه دادین
    این که ما همگی اطلاعات کمی داریم در زمینه عمران و مطالب بسیار گسترده تر از اونه که بتونیم ادعا کنیم به همه مطالب حتی در حد سرفصل های دانشگاهی تسلط کامل داریم هر کسی اگر تمام عمرش رو هم بزاره تنها در بخش کوچکی می تونه تخصص بالا کسب کنه حتی شما در هنگام پایان نامه یا حتی دروس متوجه میشین که برترین اساتید در مورد موضوع تحقیق شما شاید حداقل اطلاعات رو ندارن یا در مورد دروس به مطالبی که شما نوعی بهش رسیدین گاها بهش نرسیدن
    در مورد درس زلزله و کلا اغلب دروس می دونید که انتخاب سرفصل با مدرس هستش و بعضی از مطالب رو ممکنه سراغش نرن و تنها به سرفصل های اصلی بپردازن و یه سری مطالب که حالا از نظر مدرس فرعی هست یا کلا لزومی نمی بینند که دانشجو در اون زمینه دانش داشته باشه رو انتخابی حذف یا اضافه می کنن
    این رو می دونم که مطالبی که شما نوشتید به ما در دانشگاه تدریس یا یادآوری نشده بود و حتی اگر دانشجو ضعیف یا حتی متوسطی بودم که مثلا دروس رو کامل مطالعه نمی کردم خب به خودم اجازه اظهار نظر نمی دادم ولی من حتی تلاش می کردم مطالب فراتر از خواسته مدرس رو هم مطالعه کنم به خاطر علاقه مندی ولی اصلا وارد این مباحث نشدن استاد من هم دکتر بهار بوده که خب فکر می کنم استاد باسوادی هم هستن
    و از طرفی گمان می کنم نه برای همه ولی برای اکثریت داوطلبین این مطلب روشن نبوده و شاید تدریس نشده حتما اشخاص دیگری هم مثل شما این مطلب رو می دونستن ولی جزو اکثریت نبودن چون بالای 1400 نفر از این فایل در کانالی که درست کردیم دیدن کردن و با اینکه من برای ارسال نظر راه ارتباطی قرار دادم اما حتی یک نفر هم به این سوال اشاره نکرده و راجع بهش بحث نکرده (در مورد سوالات دیگر صحبت شده و مثلا خواستن سوال دیگری اضافه یا کم بشه) اگر این مطلب مانند مطالب تحلیل یا مقاومت کلی و پایه ای بود و اینکه باید مهندس بهش تسلط می داشت و حتی در منابع آزمون هم اشاره می شد که باید مثل این دروس در حد اطلاعات دانشگاهی تسلط لازم هست من نظر طراح رو کاملا قبول می داشتم ولی شما دیدید که تمام مهندسین در این تاپیک با تردید راجع به این سوال البته به جز شما صحبت کردن و حتی دو دکتر عزیزی هم که به حل سوالات اونهم خارج از آزمون پاسخ دادن یکی اصلا اشاره ای نکرده و دیگری هم با اینکه جواب رو تغییر نداده ولی در ابتدا و طی دو ویرایش به صورت ضریب بازتاب در نظر گرفته
    به همین دلیل من فکر می کنم منصفانه نباشه که چنین ارزیابی در آزمون تستی لحاظ بشه و مثلا برای امثال من که اصلا چنین اطلاعاتی در دوران تحصیل دریافت نکرده و در منابع هم اشاره ای به اینکه فراتر از 2800 دانشی داشته باشیم نشده می تونستن در صورت سوال بهش اشاره کنند یا در آیین نامه تبصره ای آورده بشه
    ما که در 4-5 دقیقه برای یک سوال نمی تونیم به منابع دیگری غیر از مقررات ملی بپردازیم حالا در مورد مطالب پایه ای مثل مقاومت و تحلیل چنین انتظاراتی قابل قبوله ولی دروس دیگر و به خصوص سرفصل های که خیلی پراهمیت نباشن چنین انتظاری فکر نمی کنم منصفانه باشه به هر حال من نظر خودم رو به دفتر ارسال کردم و مطابق آیین نامه قیاس رو انجام دادم دیگه نظرشون چه خواهد بود بسته به انصاف و منطقشون داره
    با سلام
    چند دوره پیش یه سوال داده بودند که لازم بود برای یک سیستم دو درجه ازادی با حل مساله مقدار ویژه، فرکانس ها محاسبه بشه و ظاهرا خیلی از دوستان اعتراض کرده بودند ولی سوال حذف نشده بود. من با ذهنیت به این سوال این نظر رو دادم. با این حال حتم دارم دو سوال دیگه حذف میشه که اگر این سوال هم شامل بشه جمعا سه سوال میشه.

11. Top | #570

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    گیلان
    پسندیده
    52
    با سلام
    چند دوره پیش یه سوال داده بودند که لازم بود برای یک سیستم دو درجه ازادی با حل مساله مقدار ویژه، فرکانس ها محاسبه بشه و ظاهرا خیلی از دوستان اعتراض کرده بودند ولی سوال حذف نشده بود. من با ذهنیت به این سوال این نظر رو دادم. با این حال حتم دارم دو سوال دیگه حذف میشه که اگر این سوال هم شامل بشه جمعا سه سوال میشه.
    می دونم چی میگین
    حذف سوالات رو به راحتی انجام نمیدن
    نمی دونم کدوم سوال در آزمون های گذشته رو میگین ولی خب با اینکه در آزمون به نظر حلش مشکل میاد اما جز مطالبیه که همه ما کم و بیش باهاش آشنایی داریم
    سوال 60 رو باور کنید من اولین بار بود می شنیدم که شتاب طیفی برابر AB هست هیچ پیش زمینه ای نداشتم

12. Top | #571

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    کردستان
    پسندیده
    0
    سلام دوستان جواب کلید نهایی چقد طول میکشه؟؟

13. Top | #572

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    خلیج فارس بوشهر
    پسندیده
    39
    مورد پسند : 16 بار در 11 پست
    با سلام
    سلام
    آره بنده اون سوال را دیدم و تو تمرینات حلش کردم ولی چون دیدم زمانبر هست . تصمیم گرفتم اگر تو آزمون اومد حلش نکنم.

14. Top | #573

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    خلیج فارس بوشهر
    پسندیده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط z111 نمایش پست ها
    سلام دوستان جواب کلید نهایی چقد طول میکشه؟؟
    حدودا 3 ماه از زمان برگزاری آزمون. یعنی هفته اول یا دوم آذرماه

15. Top | #574

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - عمران
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط alizarei نمایش پست ها
    حدودا 3 ماه از زمان برگزاری آزمون. یعنی هفته اول یا دوم آذرماه
    مرداد به علت انتخابات نظام مهندسی و بهمن به علت تعطیلات نوروزی نتایج با تاخیر اعلام شد ولی این دوره حداکثر صرف دو ماه باید اعلام بشه.

16. Top | #575

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    خلیج فارس بوشهر
    پسندیده
    39
    مرداد به علت انتخابات نظام مهندسی و بهمن به علت تعطیلات نوروزی نتایج با تاخیر اعلام شد ولی این دوره حداکثر صرف دو ماه باید اعلام بشه.
    ان شاء الله هر چه سریعتر و قبول حداکثری دوستان.

17. Top | #576

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    آزاد
    پسندیده
    0
    سلام دوستان
    کلید اصلاحی رو دفتر مقررات جداگانه اعلام می کنه یا می ذاره یه دفعه نتایج رو اعلام می کنه؟

18. Top | #577

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    ارومیه
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    سلام دوستان
    کلید اصلاحی رو دفتر مقررات جداگانه اعلام می کنه یا می ذاره یه دفعه نتایج رو اعلام می کنه؟
    سلام.دوست عزیز.اگه سوال حذف بشه تو کارنامه نهایی درج میشه میتونی اونجا نگاه کنی ببینی چه سوالی حذف شده.کلید اصلاحی رو دوباره نمیزارن.

19. Top | #578

عنوان کاربر
    کاربر آماتور
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-سازه
    نام دانشگاه
    خلیج فارس بوشهر
    پسندیده
    39
    کلید اصلاحی وجود نداره. تا روز اعلام نتایج مشخص میشه کدوم سوالات حذف شده ...

20. Top | #579

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    علم و صنعت
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 10 بار در 8 پست
    سلام ببخشید کی جوابارو اعلام می کنند ؟

21. Top | #580

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمرن
    نام دانشگاه
    اهواز
    پسندیده
    9
    مورد پسند : 5 بار در 3 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط soran66 نمایش پست ها
    سلام ببخشید کی جوابارو اعلام می کنند ؟
    حداقل دو ماه طول میکشه احتمالا آخرای آبان

صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 192728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)