سیویل فایل تبلیغات مهندسی عمران


نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احداث پروژه هایپرلوپ وان در دبی

 1. Top | #1


  عنوان کاربر
  مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  /اردیبهشت/1388
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی زلزله
  نام دانشگاه
  خواجه نصیرالدین طوسی
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  2,155
  پسندیده
  1,730
  مورد پسند : 5,254 بار در 1,333 پست

  احداث پروژه هایپرلوپ وان در دبی


  احداث پروژه هایپرلوپ وان در دبی
  خاورمیانه به زودی با هایپرلوپ آشنا خواهد شد، به لطف قرارداد جدیدی که در روز دوشنبه میان Hyperloop One و DP World ثبت شده است. این همکاری برای مطالعه ی قابلیت اجرای کار این است که چگونه تکنولوژی انتقالی فوق سریع و در حال پیدایش هایپرلوپ می تواند به توسعه ی بندر جبل علی دبی کمک کند اما هر دو بخش امیدوارند این همکاری شروع کار باشد.

  با بهترین ها در زمین همراه باشید. در این تحقیق، امکان ساخت یک هایپرلوپ بررسی می شود که با آن بتوان کشتی های باربری که به جبل علی می رسند را از طریق سیستم این تکنولوژی و با استفاده از لوله های پرفشار به یک بارانداز درون مرزی که DP World بعدها قصد ساخت آن را دارد، منتقل کرد.  پیتر دیاماندیس، از اعضای شورای تاسیس Hyperloop One گفته است: "با داشتن سیستمی که در آن یک جعبه را بتوان از کشتی گرفت و در یک لوله یا محفظه قرار داد، می توانیم فعالیت هایی که در حالت عادی در ترمینال ها انجام می شوند را بعهده بگیریم و همچنین از ابعاد ترمینال های مورد نیاز بکاهیم."


  این شرکت واقع در لس آنجلس عنوان کرده می توان هایپرلوپ را درون بخش های ترابری فعلی دبی جایگزینی کرد و از ترافیک شاهراهی کاست. شروین پیشه ور، موسس و مدیر اجرایی Hyperloop One، گفته است: "ما کاملا معتقدیم این تحقیق، اولین گام به سمت ساخت هایپرلوپ در دبی است."

  منبع
  3 کاربر پست ADMIN عزیز را پسندیده اند . M.S_Eng,navid-61,saeed.mp

 2. Top | #2

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /تیر/1396
  وضعيت تحصيلي
  سال سوم کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  سیشس
  محل سکونت
  یشسیش
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  ممنون زیباست  طراحی سایت

 3. Top | #3

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /تیر/1396
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  باقر ساری
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  خیلی عالی بودش. مرسی

  آگهی رایگان

 4. Top | #4

  عنوان کاربر
  کاربر محروم
  تاریخ عضویت
  /بهمن/1397
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  غیاث
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  6
  پسندیده
  1
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  سپتیک تانک  سپتیک تانک نوعی پلی اتیلن است که بسیارساده وبسیار پر کاربرد مورد استفاده در تصفیه فاضلاب به خصوص فاضلاب های بهداشتی - انسانی است. سپتیک تانک به شکل مخزن گونه ای است که در آن فاضلاب با روندهایی ازمانند ته نشینی، شناور سازی و بیولوژیکی کمک می کند تا تصفیه گردد. سپتیک تانک ها به دو شکل بتنی و پلی اتیلنی تولید و ارئه می شود . از این سپتیک تانک هابه شکل وسیعی در جاهای مانند مجموعه های مسکونی و تجاری واداری، مسکونی و ویلایی، کارگاه های عمرانی و ساختمانی، کارخانجات تولیدی و صنعتی، هتل ها، رستوران ها، و مجتمع های تفریحی و ورزشی استفاده می شود.

  ویژگی های سپتیک پلی اتیلن
  همان گونه که اگاه هستید فاضلاب و پسماند باعث بسیاری از عارضه ها می تواند در انسان باشد ای گونه مریضی ها با ارتباط مستقیم با پسماند ها یا به گونه ای غیر مستقیم از راه استفاده از اب های کثیف یا غذای الوده شده می تواند به بدن ادم انتقال گردد برای سلامت جامعه و افراد ان ایمن سازی دفن این پسماند ها و فاضلاب ها باید تضمین کند و بسیاد قابل اهمیت است یک سیستم سپتیک تانک مفید این کار را انجام می دهد سپتیک تانک به شکل محفظهگونه ای است از جنس پلی اتیلن که آب بندی می شود و یک لوله ورودی و یک لوله خروجی است

  سپتیکهای پلی اتیلنبه طور معمول طبق نقشه سرپرست کار ساخته وطراحی شده است و ظرفیت سپتیکها براساس روش استفاده میباشد.
  سپتیک های صنعتی به دلیل جمع اوری فاضلاب های صنعتی وخانگی مصرف می شود
  سپتیک های پلی اتیلن به دو شکل افقی وعمودی طراحیمی کنند ومی سازند
  لوله فاضلاب ، فاضلاب خانه ها را جمع اوری می کند و به سپتیک تانک می ریزد سپتیک تانک به طور معمول فاضلاب را تصفیه میکند و پسماد را برای برای زمان معین در خود نگه می دارد تا مدتی که جامدات و مایعات از هم جدا می گردد فاضلاب سه لایه را در داخل سپتیک تانک تشکیل می شود جامدهای سبک وزن تر از از آب (مثل روغن و چربی) به سوی بالا وبر روی سطح ان شناور می ماند و روی سطح ان یک لایه کف مانندایجاد می کند . جامدهای سنگین وزن تر از آب در سطح پایین تانک می روند و لجن را در کف تانک به صورت یک لایه تشکیل میدهد و به این گونه بین یک لایه وسط باقی می ماند که همان فاضلاب تصفیهمی شوند.
  لایه های لجن و پساب در سطح پایین سپتیک تانک سبب تولید و زیاد شدن باکتریها می شود شده و کنش های بیولوژیکی که در وجریان تولید و زیاد شدن این باکتری ها به وجود می اید مواد آلی الوده را تجزیه می کند و این گونه فاضلاب ها تصفیه می شود و لجن و تفاله هایی که نمی شود تجزیه شود، در داخل تانک می ماند تا وقتی که سپتیک تانک خالی شود . . درپایان فاضلاب تصفیه شده از راه لوله خروجی ازدرون سپتیک تانک خارجمی گردد. مواظبت مناسب از سپتیک تانک پلی اتیلن بسیار بسیاراهمیت دارد چون اگر یک مخزن فاضلاب کارکرد مناسب نداشته باشد تعویض سپتیک تانک بسیارپر هزینه ر خواهد بود و از سوی دیگر فاضلابی که به خوبی و به قدرمناسب تصفیه نشده است شاید به اب های زیرزمینی برسد و اب های زیرزمینی را کثیف کند اگر به سپتیک تانک خود اهمیت داده شود و از ان درست مصرف شود، می تواند برای 25 تا 30 سال کارکرد داشته باشد . روتنگران پارسه سپتیک تانک به دو شکل افقی و عمودی در ظرفیت های گوناگون بهرای پروژه های صنعتی و خانگی تولید می کنند - سپتيک تانک ها دراندازه های 5-10-15-20-30-40-50 متر مکعب هستند و از پلی اتیلن ساخته می شوند و به طور معمول طبق نقشه سرپرست کار طراحی مشود سپس ساخته می گردد و و اندازه ظرفیت سپتیکها برپایه شیوه استفاده میباشد.از ویژگی سپتیک تانک پلی اتیلن می توان : مقاومت زیاد بالا در برابر خوردگی و محیطی نامطلوب آب بندی جامع سپتیک تانک پلی اتیلنی و هیچ نوعی از آلودگی به خارج انتشار نمی گردد از آن جدار مستحکم در مقابل فشارهای وارده از جهت خاک محیط سپتیک تانک>پلی اتیلنی تسریع ساخت، نصب و راه اندازی سپتیک تانک ایجاد دفن در زیر زمین به منظور ثقلی فاضلاب به سپتیک تانک منتقل گردد و از پر شدن فضاهای مناسب سبک وزن و سهولت حمل جلوگیری کند سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره بار ترافیکی را می تواند تحمل کند و تا عمق 13.5 متر زیرزمینمی تواند دفن گردد.منبع:سپتیک تانک  ویرایش توسط mahsaa25 : 1397/11/09 در ساعت 09:03

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1394/11/12, 22:08

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •