سیویل فایل تبلیغات مهندسی عمران

صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 333

موضوع: برگزاری آزمون های آزمایشی در سایت

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    کنکور چی هست؟
    وضعيت تحصيلي
    سال اول کارشناسی
    رشته تحصيلي
    این یعنی چی؟
    نام دانشگاه
    مدرسه موش ها
    پسندیده
    722
    مورد پسند : 472 بار در 298 پست

برگزاری آزمون های آزمایشی در سایت

تقاضایی از کاربران محترم (ایجاد آزمون های آزمایشی در سایت )
    به نظرم رسید با توجه به اینکه سایت دارای جامعه آماری قابل قبولی هست درصورت امکان پستی رو ایجاد کنیم که در اون دروس مختلف ارشد رو مشخص کنیم و هر نفر رو مسول یک درس کنیم و جدول زمانبندی رو شکل بدیم که بر اساس اون مثلا هر دو هفته یک بار یک آزمون آزمایشی برگزار کنیم .
    البته لازم نیست هر کس خودش سوال هارو طرح کنه بلکه مثلا اگر کسی مسول درس مقاومت شد از همون کتاب های تستی که داره 10 تا سوال انتخاب میکنه و به مدیر آزمون ها میده و در پایان آزمون هم نفرات برتر معرفی می شوندکه هم انگیزه ای برای درس خوندن هم جذابیتی برای سایت به نظرمن اگر این کارو بتونیم بکنیم خیلی توپ میشه
    لطفا نظر خودتون و راهکارتون برای برگزاری رو لطفا اعلام کنید (به خصوص مدیران و کاربران پیشکسوت )

2. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    کنکور چی هست؟
    وضعيت تحصيلي
    سال اول کارشناسی
    رشته تحصيلي
    این یعنی چی؟
    نام دانشگاه
    مدرسه موش ها
    پسندیده
    722
    البته این فقط یک پیشنهاد بود اما شما توجه کنید مثال های فنایی و کشاورز و عرفانی و زرفام برای مثلا فصل یک مقاومت چند سوال است من فکر می کنم انتخاب 20 سوال از میان این همه سوال خیلی به انتخاب سازمان سنجش از میان سوالاتی که دارد نزدیک خوا هد بود در ضمن شما از کجا می دانید مسول هر درس از چه کتابی می خواهد سوال بدهد

3. Top | #22

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 11 بار در 7 پست
    منظور این نبود که من یا هر شخصه دیگه ای ممکنه مطلع باشه. ناخود آگاه همچین شرایط نابرابری پیش میاد. حتی اگر من ندونم منبع کتاب فناییه ، و آزمون از 25 درصد اوله من تقریبا تمام سوالات 25 درصد اول کتاب رو خوندنم! و هیچ کسی نمی تونه با من رقابت کنه و این ضریب خطای آزمون رو میبره بالا ، خیلی بالا!!!
    مهندسین عزیز اگر تمایل دارید در آینده مطالب سایت برای دیگران هم قابل استفاده باشه لطفا از دادن پست ها و تاپیک های تکراری خودداری کنید

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    کنکور چی هست؟
    وضعيت تحصيلي
    سال اول کارشناسی
    رشته تحصيلي
    این یعنی چی؟
    نام دانشگاه
    مدرسه موش ها
    پسندیده
    722
    خب ما می تونیم به مسولین دروس بگیم از کتاب هایی استفاده کنند که ویرایش جدیده و سوال هاش زیاد تکراری نیست . در ضمن اگر شما تا این حد به مطالب مسلط هستید نفر اول آزمون شدن حق شماست خوبی آزمون اینه که اتماد زیاد رو می تونه بشکنه و مارو متوجه بعضی از ایراد هامون بکنه

5. Top | #24

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    0
    ضمنا شما به این نکته هم دقت داشته باش، با وجود این همه فعالیت در سایت و بیش از 6000 عضو!!!!!! فقط حدود 10-15 نفر حاضرن به سوال دیگران پاسخ بدن و در بحث ها مشارکت کنن!!!
    و همچنین به این نکته هم توجه داشته باش افرادی که در این سایت هستن و کل مطالبو زیر و رو کردن هم بسیاری از اوقات در تشخیص نوع سوالات آزمون ها دچار مشکل هستن و مدام از همدیگه می پرسن .حالا میشه از این افراد کسی آزمون طرح!! کنه. و حتی اگر تصیم گرفته بشه از افراد با تجربه بهره ببریم ، کدوم مهندس با تجربه ای هست که اونقدر بیکار باشه که بیاد فی سبیل الله وقت بذاره ، سوال طرح کنه و ...
    مهندسین عزیز اگر تمایل دارید در آینده مطالب سایت برای دیگران هم قابل استفاده باشه لطفا از دادن پست ها و تاپیک های تکراری خودداری کنید

6. Top | #25

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط zelzal
    خب ما می تونیم به مسولین دروس بگیم از کتاب هایی استفاده کنند که ویرایش جدیده و سوال هاش زیاد تکراری نیست . در ضمن اگر شما تا این حد به مطالب مسلط هستید نفر اول آزمون شدن حق شماست خوبی آزمون اینه که اتماد زیاد رو می تونه بشکنه و مارو متوجه بعضی از ایراد هامون بکنه
    حتی اگر مشکل انتخاب طراح سوال رو هم نادیده بگیریم، این حرف بسیار غیر منطقی به نظر میرسه که بگیم از کتاب ویرایش جدید استفاده کن تا مشکل بوجود نیاد! این حرف شما اصلا حرف من رو نقض نمی کنه و اون ایراد در آزمون پا برجا می مونه. بحث تسلط و نفر اول شدن نیست، معلومه که وقتی کسی سوالی رو چند روز قبل دیده بهتر می تونه نتیجه بگیره تا کسی که اصلا اون سوال رو ندیده. در واقع آزمون آزمایشی باید تداعی کننده آزمون اصلی باشه و در آزمون اصلی اینطور نیست که از کتاب فلانی سوال بدن و یه عده بهتر بزنن و ....

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - ترافیک
    نام دانشگاه
    تهران جنوب
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    به نظر من یکی از مزیت های اصلی این کار رایگان بودنش هستش دوستان ....
    و اینکه میتونه تعداد مخطبان سایت رو به چند برابر فعلی افزایش بده ( البته منظورم مخاطب فعال هستش .) ...
    و اینکه سطح علمی سایت بالا میره و اینکه میتونید در کنار این از تبلیغات در آمد خوبی برای سایت کسب بشه ... و همینطور پش از 2 یا 3 دوره موفق اونوقت میتونید حق عضویت دریافت کنید ... من از مدیران تقاضا دارم تا از پتانسیل های موجود در سایتشون استفاده کنن ....
    impossible is nothing

8. Top | #27

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران-مهندسي
    نام دانشگاه
    شهید عباسپور
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    با تمام مشكلات ازمون ازمايشي كه مهندس boing اشاره كردن.
    يك موضوعي هست كه اين ازمون كه منهدسzelzalمد نظر دارن جنبه سنجشي بين چند نفر رو داره و اين خوبه

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    رتبه در کنکور
    کنکور چی هست؟
    وضعيت تحصيلي
    سال اول کارشناسی
    رشته تحصيلي
    این یعنی چی؟
    نام دانشگاه
    مدرسه موش ها
    پسندیده
    722
    در جواب به boing
    البته من فکر میکنم شما هدفتون اینه که بگید ما باید از اساتیدی مانند حقگو و .. استفاده کنیم - آزمون پولی باشه -و در نهایت نمی دونم چرا حس میکنم شما دارید به جای یک نفر دیگه حرف می زنید . اما من گفتم پیشنهاد من کار کابر محوره که حتما مشارکت بالای 30 نفر رو خواهد داشت (در ابتدا )و اگرچه نقاط ضعفی خواهد داشت می تواند خیلی نقاط مثبت داشته باد چرا فقط روی نقاط ضعف زوم کرده اید ما که نمی خوایم آزمون پارسه برگزار کنیم

10. Top | #29

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    صنعتی اصفهان
    پسندیده
    0
    البته حس شما محترمه، اما اشتباه!
    اتفاقا در این نوع موضوعات باید روی نقاط ضعف زوم کرد والا نقاط قوت رو که همه می دونن. و اینکه نظر من بکارگیری اساتید نیست، چون تقریبا مطمئن هستم این کار رو اونطور که ما می خواهیم انجام نمی دن! مقصود من افراد با تجربه هست نه اساتید و نه کاربر عادی محور!
    و نکته اساسی و اختلافی در اینجاست که من کلا در هیچ کاری حاضر نیستم سمبل کاری کنم و وقتی میشه کاره بهتری انجام داد به حداقل ها اکتفا کنم.وقتی با یه کار اصولی میشه کاری کرد که از پارسه بهتر باشه چرا اینکار انجام نشه. گاهی اوقات اگر یه کار بد شروع بشه دیگه باید زور زد تا درستش کرد. وقتی اسمه سایت در برگزاری ضعیف آزمون مطرح بشه کی می خواد دوباره به این آزمون اعتبار بده؟

11. Top | #30

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی زلزله
    نام دانشگاه
    خواجه نصیرالدین طوسی
    پسندیده
    1,731
    مورد پسند : 5,255 بار در 1,334 پست
    برگزاری آزمون اینترنتی در سایت ارشد عمران پیشنهاد بسیار خوبی است. قصد داشتیم این موضوع را در تابستان گذشته با همکاری اساتید کنکور و یا موسسات کنکور اجرا کنیم، برای همین قرار شد سامانه ای طراحی شود تا کاربران در موعد مقرر وارد قسمت آزمون شوند و در زمان مشخص به سوالات جواب دهند. اما بدلایلی انجام این پروژه به بعد موکول شد. برگزاری آزمونهای آزمایشی در سایت ارشد عمران در حال بررسی است. بنده به شخصه ترجیح میدهم آزمون بصورت کاملا استاندارد برگزار شود، با تعدادی از اساتید هم برای طرح سوالات هماهنگی هایی انجام شد و موافقت خود را با این موضوع اعلام کردند.
    اما اگر هدف برگزاری آزمونها با مشارکت خود کاربران باشد، ترجیح میدهیم خود کاربران داوطلب شده و مدیریت آن را بر عهده گیرند. با این کار میزان مشارکت کاربران و حس همکاری آنها هم افزایش خواهد یافت.در صورتی که بیش از 20 کاربر برای این طرح اوطلب شوند، سوالات آزمونهای آزمایشی موسسات کنکور بر روی سرور سایت آپلود شده تا کاربران بتوانند از بانک سوالات قابل قبولی بهره مند شوند.

12. Top | #31

عنوان کاربر
    رتبه 20 کنکور 90
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 24 بار در 21 پست
    دوستان این نکته رو هم فراموش نکنید که بعضی از موسسات از دانشجویان ارشد برای طرح سوال استفاده می کنند ولی نام اساتید بزرگ را به عنوان طراح اعلام می کنند.
    در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست، برخیز تا بگریند. "کوروش کبیر

13. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    سلام به همگی

این چند روز که من نبودم چه ایده های جالبی مطرح شده... منم موافقم شدید (البته منظورم برا کنکور آزاد هست)
    هیچوقت نگو رسیدم ته خط...
    اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ، باز یادت بیار که معلم کلاس اولت میگفت : "نقطه سر خط"

14. Top | #33

عنوان کاربر
    رتبه 20 کنکور 90
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف
    پسندیده
    1
    تو بعضی از درسا مثله ریاضی به راحتی یکی از کاربرا می تونه سوال طرح کنه. مثلا از کتاب آقای آقاسی. هر کسم بگه خوب من آقاسی رو خوندم میگیم ایول پس شما 100 بزن که اگه همه تستارو زده باشه تو کنکورم 100 میزنی.
    برای زبان انگلیسی هم اصلا مشکلی وجود نداره و به راحتی میشه سوال طرح کرد. حداقل من خودم میتونم این کار رو در مورد 2 درس زبان و ریاضی بکنم چون فقط کافیه سوالای سالهای قبل رو دیده باشی و یه ایده از نوع سوالات داشته باشی.

برای درس مقاومت و تحلیل می توان از بین به عنوان مثال 3 کتاب برای هر آزمون سوال طرح کرد. اینجوری مشکل آقای Boing هم حل میشه. می توان هر دفعه 2 تا 3 سوال هم از کنکور های آزمایشی مختلف یا کنکورهای گذشته استفاده کرد.

برای دروس مکانیک خاک و پی، سیالات و هیدرولیک، و طراحی می توان از آزمونهای آزمایشی نصیر، ماهان و پارسه به علاوه 2 کتاب استفاده کرد.

نباید انقدر سخت بگیریم. این یه کاریه که اگه خوب انجام بشه نظر مساعد اساتید هم جلب میشه. من مطمئنم مثلا اگه از آقای دکتر حسین زاده خواهش کنیم می تونن حداقل ماهی یکبار به ما سوال بدن.

15. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - ترافیک
    نام دانشگاه
    تهران جنوب
    پسندیده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin1568
    تو بعضی از درسا مثله ریاضی به راحتی یکی از کاربرا می تونه سوال طرح کنه. مثلا از کتاب آقای آقاسی. هر کسم بگه خوب من آقاسی رو خوندم میگیم ایول پس شما 100 بزن که اگه همه تستارو زده باشه تو کنکورم 100 میزنی.
    برای زبان انگلیسی هم اصلا مشکلی وجود نداره و به راحتی میشه سوال طرح کرد. حداقل من خودم میتونم این کار رو در مورد 2 درس زبان و ریاضی بکنم چون فقط کافیه سوالای سالهای قبل رو دیده باشی و یه ایده از نوع سوالات داشته باشی.

برای درس مقاومت و تحلیل می توان از بین به عنوان مثال 3 کتاب برای هر آزمون سوال طرح کرد. اینجوری مشکل آقای Boing هم حل میشه. می توان هر دفعه 2 تا 3 سوال هم از کنکور های آزمایشی مختلف یا کنکورهای گذشته استفاده کرد.

برای دروس مکانیک خاک و پی، سیالات و هیدرولیک، و طراحی می توان از آزمونهای آزمایشی نصیر، ماهان و پارسه به علاوه 2 کتاب استفاده کرد.

نباید انقدر سخت بگیریم. این یه کاریه که اگه خوب انجام بشه نظر مساعد اساتید هم جلب میشه. من مطمئنم مثلا اگه از آقای دکتر حسین زاده خواهش کنیم می تونن حداقل ماهی یکبار به ما سوال بدن.
    شروین جان من میمیرم واسه کنکوری که طراحش تو باشی ... سرتا پا انگیزم بیام تمام تست های تورو 100 بزنم ...
    میگی نه امتحان کن ....
    من داوطلب شماره 1 آزمون های سایت ارشد عمران هستم ....
    impossible is nothing

16. Top | #35

عنوان کاربر
    رتبه 20 کنکور 90
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف
    پسندیده
    1
    واقعا بعضی چیزارو نباید سخت گرفت. به نظر من مشکل طرح سوال اونقدرا هم سخت نیست. فکر من فقط اینه که واسه مدیریت زمان چه باید کرد؟

17. Top | #36

عنوان کاربر
    رتبه 20 کنکور 90
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف
    پسندیده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMiN

شروین جان من میمیرم واسه کنکوری که طراحش تو باشی ... سرتا پا انگیزم بیام تمام تست های تورو 100 بزنم ...
    میگی نه امتحان کن ....
    آقا من فکر کنم خودمم بمیرم واسه کنکوری که طراحش من باشم. چه شود خنده بازاری می شه. تازه بعد می تونم تو یاهو سوالا رو لو بدم

18. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    omran
    نام دانشگاه
    1234
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 6 بار در 4 پست
    شماها از حالا شمشیر رو از رو بستین و میخواهین سوالا رو مثل
    طراحای کنکور سخت بدین؟

ولی من نمیگذاااااااااااااااااااا اااااااااااارم.......
    The Dream is not what you see in sleep, Dream is which Does not let you Sleep

19. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    آقا شروین روز کنکور سراسری از جلسه که اومدیم بیرون پارسه برا تبلیغات یه کارت حاوی سی دی داد که درخواست یه سری همکاری بود خیلی شبیه این لطفی هست که شما الان می خواین در حق ما بکنین...قرعه کشی دارن جایزش هم یه i pad هست... نمی دونم از اونها به دست شما هم رسیده یا نه ولی رو کارتش یه کد درج شده که برای شرکت در اون قرعه کشی لازمه...شما که دارین این لطف رو فی سبیل الله انجام می دین...من حاضرم اون کد رو بهتون بگم تا تو قرعه کشی پارسه شرکت کنین
    i pad هم مال من
    هیچوقت نگو رسیدم ته خط...
    اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ، باز یادت بیار که معلم کلاس اولت میگفت : "نقطه سر خط"

20. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - ترافیک
    نام دانشگاه
    تهران جنوب
    پسندیده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin1568
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMiN

میگی نه امتحان کن ....
    آقا من فکر کنم خودمم بمیرم واسه کنکوری که طراحش من باشم. چه شود خنده بازاری می شه. تازه بعد می تونم تو یاهو سوالا رو لو بدم
    شروین سوالات رو تا میتونی آبکی طرح کن .. چون خودت که میدونی من داوطلب کنکور آزاد هستم و سوالات سخت به کارم نمیاد ....
    راستی من و محمد طاهر هم برای رتبه 1و2 رقابت سالمی رو شروع میکنیم ....
    impossible is nothing

21. Top | #40

عنوان کاربر
    رتبه 20 کنکور 90
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    مهندسی سازه
    نام دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف
    پسندیده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط civil83
    آقا شروین روز کنکور سراسری از جلسه که اومدیم بیرون پارسه برا تبلیغات یه کارت حاوی سی دی داد که درخواست یه سری همکاری بود خیلی شبیه این لطفی هست که شما الان می خواین در حق ما بکنین...قرعه کشی دارن جایزش هم یه i pad هست... نمی دونم از اونها به دست شما هم رسیده یا نه ولی رو کارتش یه کد درج شده که برای شرکت در اون قرعه کشی لازمه...شما که دارین این لطف رو فی سبیل الله انجام می دین...من حاضرم اون کد رو بهتون بگم تا تو قرعه کشی پارسه شرکت کنین
    i pad هم مال من
    خانم مهندس من آدمی نیستم که به کسی لطف کنم. این پیشنهادم یکی دیگه از دوستان دادند. من فقط واسه پر شدن وقتم گفتم همکاری می کنم.

در مورد قسمت دوم هم من کاملا حاضرم کد رو به من بدین. میتونین از منوی پیغام خصوصی این کار رو انجام بدین

صفحه 2 از 17 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)