سیویل فایل ارشدعمران


صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 121 به 139 از 139

موضوع: دانلود خلاصه ها و مشاوره های تخصصی رتبه 34 کنکور ارشد 94

 1. Top | #1


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست

  دانلود خلاصه ها و مشاوره های تخصصی رتبه 34 کنکور ارشد 94

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان، عزیزان و به خصوص کنکورهای عزیز

  امید وارم که حالتان خوب باشد

  بالاخره انتظار ها به پایان رسید و بعد از مدت ها تلاش و صرف وقت، بالاخره خلاصه ها و جزوات + مشاوره های تخصصی بنده تمام شد و در سرور سایت آپلود گردید.

  فایل هایی که در زیر مشاهده می کنید و دیگر از این به بعد در اختیارتان قرار خواهد گرفت، در مجموع به سه بخش عمده تقسیم می شود:

  1. جزوات و خلاصه های تمامی درس های کنکور کارشناسی ارشد عمران به تفکیک درس به درس
  2. مشاوره های تخصصی هر درس حاصل دوسال تلاش شبانه روزی بنده در امر کنکور
  3. فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران


  در ذیل هر یک از این موارد را به تفصیل توضیح می دهم. ابتدا به ساکن سعی کنید که مواردی را که قبل از فایل ها متذکر می شوم را به خوبی بخوانید تا مشکلی از لحاظ خواندن فایل ها نداشته باشید !

  بخش اول : جزوات و خلاصه های تمامی درس های کنکور کارشناسی ارشد عمران به تفکیک درس به درس

  فایل هایی که در زیر مشاهده می کنید، خلاصه ی تمامی دروس مورد نیاز کنکور کارشناسی ارشد عمران تا سال 1394 می باشد. تمامی این خلاصه ها را سعی کرده ام که با نگارش خوب و قابل فهم و همچنین در دو رنگ یادداشت کنم تا تمامی مفاهیم دروس به خوبی به خواننده منتقل شود. در اکثر دروس، بعضا نکات قابل تامل تست ها و کنکور های سراسری و یا کنکور های آزمایشی نیز آورده شده است و این نکات نیز مجموعه را کامل تر کرده است. سعی شده خلاصه ها طوری باشد که به نوعی شامل و کامل باشد یعنی با اینکه خلاصه ای از دروس مطرح می شود ولی تمامی نکات مهم دروس را نیز شامل شود و رجوع به درس نامه کتب کنکور را برای خواننده به حداقل برساند.

  نیازی به تعریف از این مجموعه نیست ! اگر تنها نگاهی گذرا به این مجموعه بیندازید، کاملا متوجه می شوید که چقدر عرق جبین پای این جزوات ریخته شده است!

  تذکر: خلاصه هایی که در این مجموعه تهیه شده است نه تنها در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، بلکه در کنکور دکتری نیز قابل استفاده است.

  این اجازه نیز از طرف بنده به تمامی خوانندگان و داوطلبین کنکور عزیز داده شده است که بتوانند به سادگی و با قلبی مطمئن تمامی این خلاصه ها و جزوات را به صورت رایگان دانلود کنند و پرینت بگیرند. لازم به ذکر است داوطلبین عزیز می بایست ابتدا درسنامه کتب کنکوری را مطالعه کرده و سپس نکات مهم و ضروری مورد نظر خود را به این جزوات در صورت نبود نکات در جزوه، اضافه نمایند. البته همان طور که پیش تر نیز گفتم خلاصه ها طوری نوشته شده که معمولا تمامی نکات مهم دروس را شامل می شوند.
  دقت شود که حتما حتما حداقل یک بار متن درس نامه های کتب کنکور خوانده شود و سپس به خلاصه ها مراجعه شود. خواندن یک درس را اگر با این خلاصه ها شروع کنید، ممکن است به خوبی نتوانید مفهوم دروس را متوجه شوید. سعی کنید برای بار اول که می خواهید یک فصل از یک درس را بخوانید، ابتدا درس نامه کتاب مدنظر را خوانده و سپس برای مرور بارهای بعدی به خلاصه های بنده مراجعه کنید.

  در صفحه ی دوم هر فایل ، یک مرور کلی به محتویات درس شده است. پیشنهاد می شود قبل از شروع به خواندن خلاصه ها، این صفحات اولیه ، ابتدا خوانده شوند. توصیه اکید من به داوطلبین کنکور آن است که فایل های مشاوره ای که در ذیل به آن ها خواهم پرداخت را نیز پیش از مطالعه ی دروس حتما مطالعه نمایند.

  هنگام اسکن این جزوات به یک مشکل اساسی برخوردیم که آن ها حجم زیاد این فایل ها بود! بر آن شدیم که به هر نحوی است حجم این فایل ها را تا حد امکان کم کنیم تا تمامی دوستانی که مشکل اینترنت و ترافیک اینترنتی دارند نیز بتوانند از این فایل ها استفاده کنند. با تلاش های ادمین سایت ارشد عمران حجم این فایل ها تا یک دهم حجم اصلی تقلیل یافت که همین جا از زحمات ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم. البته نمی توانیم مهر تایید بر این بزنیم که کیفیت فایل ها نسبت به نمونه اصلی اصلا و ابدا کم نشده است. اما این تغییر کیفیت اون قدر ها محسوس نیست و در پرینت گرفتن این جزوات احتمالا دچار مشکل نخواهید شد.

  و سخن آخر این که هر گونه سو استفاده و فروش این جزوات به هر نحو مورد رضایت نویسنده نیست و خلاف شرع است. انتشار این جزوات فقط و فقط به صورت رایگان مجاز می باشد و هرگونه منفعت طلبی از این جزوات به شدت نفی می شود.
  دانشجویان در صورت نیاز می توانند به دوستان خود نیز این جزوات را بدهند تا همه ی کسانی که به نحوی دسترسی و وقت کافی برای خلاصه نویسی دروس ندارند، بتوانند از آن ها بهره کافی را ببرند.

  و اما لینک دانلود خلاصه ها:


  1. دانلود خلاصه درس ریاضی عمومی 1
  2. دانلود خلاصه درس ریاضی عمومی 2
  3. دانلود خلاصه درس معادلات دیفرانسیل
  4. دانلود خلاصه درس مقاومت مصالح
  5. دانلود خلاصه درس تحلیل سازه ها 1 و 2
  6. دانلود خلاصه درس های مکانیک خاک و مهندسی پی سازی
  7. دانلود خلاصه درس مکانیک سیالات
  8. دانلود خلاصه درس هیدرولیک کانال های باز
  9. دانلود خلاصه درس سازه های فولادی
  10. دانلود خلاصه درس سازه های بتنی
  11. دانلود خلاصه درس راهسازی
  12. دانلود خلاصه درس روسازی راه
  13. دانلود خلاصه ای از گرامر زبان انگلیسی  بخش دوم: مشاوره های تخصصی دروس کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران

  در این بخش بنده مجموعه ای از تجربیات 2 سال کنکوری خود را در قالبی از متون تخصصی و جداول مختلف تهیه کرده ام. دقت کنید که در تهیه ی این فایل ها بسیار بسیار زحمت کشیده شده است. لذا تقاضا می شود با سعه صدر و تمانینه تمامی این فایل های مشاوره ای خوانده شود و در صورت لزوم به آن ها نیز عمل شود.

  در این فایل های مشاوره ی تخصصی تقریبا چندین بخش ثابت در تمامی فایل ها به تفکیک درس به درس تکرار شده است و این می تواند یک مجموعه منظمی را برای شما به نمایش بگذارد.

  در این مجموعه به سوال هایی از قبیل : از کی دروس کارشناسی ارشد را باید شروع به خواندن کنیم؟ نحوه بودجه بندی کنکور های سال های اخیر در فصول مختلف دروس مختلف چگونه بوده است؟ خلاصه برداری دروس را چگونه انجام دهیم؟ منابع مناسب کنکور برای هر یک از درس های کنکور کارشناسی ارشد کدام ها هستند؟ و ... به طور کامل و شامل پاسخ داده شده است. لذا پیشنهاد می شود به طور کامل و دقیق و خط به خط این فایل ها زیر ذره بین دانشجویان قرار گیرد.

  در این فایل ها سعی شده که نکاتی که واقعا در این مشاوره ها مهم هستند، با کشیدن یک خط زیر آن ها مشخص شوند. همچنین بعضی از نکات مهم نیز در متون بولد ( پر رنگ ) شده اند تا نگاه خواننده را به این نکات ضروری معطوف کند.

  دقت شود که تمامی مشاوره هایی که در این فایل ها توضیح داده شده فقط و فقط جنبه ی پیشنهاد دارند و به هیچ وجه من الوجود نمی توانند شما را مجبور به انجام کاری کنند. دانشجو خود صاحب اختیار است و می توانند مسیر برنامه ریزی و موفقیت خود را ترسیم کند.

  دقت شود که تمامی این مشاوره ی کنکوری تا کنکور سال 1394 معتبر می باشند و هرگونه تغییر در روز برگزاری کنکور و یا تغییر در منابع امتحانی کنکور می تواند این مشاوره ها را بعضا دچار مشکل کند. البته سعی شده است تا حد امکان این احتمالات تغییرات سازمان سنجش آموزش کشور در نظر گرفته شود !

  و سخن آخر این که تمامی این مشاوره های دروس را سعی کنید قبل از شروع به خواندن هر درس حتما مطالعه کنید. چون دید خوب و مناسبی را برای مطالعه دروس به شما خواهد داد.

  تذکر: تمامی مشاوره های دروس مختلف در یک فایل زیپ به صورت فشرده درآمده اند که کار دانلود آن ها برای کاربر های عزیز تسهیل یابد.

  و اما لینک دانلود : دانلود تمامی مشاوره های تخصصی دروس مختلف کنکور کارشناسی ارشد عمران  بخش سوم :
  فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران

  بنده یک سری فایل که شامل نحوه برنامه ریزی + جداول برنامه ریزی، کلمات مهم کتاب زبان عمومی سری عمومی، نتایج های مختلف بنده در کنکور های سراسری مختلف و کنکور های آزمایشی مختلف ، پاسخ کنکوز های سراسری سال 80 تا 86 و ... را در این فایل زیپ برایتان در نظر گرفته ام که به طور قطع خیلی به دردتان خواهد خورد.
  در ذیل می توانید این فایل ها را دانلود کنید:

  لینک دانلود : فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران

  در انتهای عرایضم جا دارد از دوست عزیزم جناب آقای مهندس غفاری بابت اسکن جزوات تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم
  همچنین از ادمین سایت ارشد عمران نیز به خاطر تمامی همکاری هایی که با اینجانب در تهیه و توزیع این مجموعه ها داشتند، شدیدا تشکر و قدردانی می کنم و دست ایشان را صمیمانه می فشارم.

  دانلود و استفاده از این فایل ها برای هیچ یک از شما عزیزان هزینه ای ندارد !! در ازای این فایل ها یک درخواست کوچک نیز از دوستان عزیز دارم و آن این است که ما را از دعای خیر خودتان بی نصیب نگذارید ...

  لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود را با بنده برای هرچه بهتر شدن این گونه فایل ها در میان بگذارید ...

  و در آخر یک دعا : اللهم وفقنا مما تحب و ترضاه  و من الله التوفیق

  مصطفی رحیمی
  ویرایش توسط ADMIN : 1394/05/11 در ساعت 22:47
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 2. Top | #121

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /خرداد/1395
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  ...
  محل سکونت
  ایران
  نوشته ها
  9
  پسندیده
  16
  مورد پسند : 9 بار در 5 پست
  سیالات رو من یه سری فرمول و مثال رو مجبور شدم اضافه کنم بهش .
  به تسلط افراد هم بستگی داره البته !
  راهم خوب بود اما من با کتاب سری عمران جدید پیش رفتم بعضی بخش ها رو با اون کتاب میشد خیلی خلاصه نوشت با یکی دو مثال مفهومی و بعضی فرمول های یکسان خیلی تکرار شده بود در بخش های مختلف جزوه شما.
  باز هم میگم خیلی خوب بود اینها رو نوشتم چون شما میخواستین نظرات رو بدونید.
  2 کاربر پست september عزیز را پسندیده اند . Construction Mgmt,MostafaHRB

 3. Top | #122


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط september نمایش پست ها
  سیالات رو من یه سری فرمول و مثال رو مجبور شدم اضافه کنم بهش .
  به تسلط افراد هم بستگی داره البته !
  راهم خوب بود اما من با کتاب سری عمران جدید پیش رفتم بعضی بخش ها رو با اون کتاب میشد خیلی خلاصه نوشت با یکی دو مثال مفهومی و بعضی فرمول های یکسان خیلی تکرار شده بود در بخش های مختلف جزوه شما.
  باز هم میگم خیلی خوب بود اینها رو نوشتم چون شما میخواستین نظرات رو بدونید.
  سلام مهندس خوب هستین؟

  بله درست می فرمایید در جاهایی شاید من بعضی چیز ها رو تکرار کرده باشم ! من بار ها و بارها گفتم این جزوات مختص خود من و علم من نوشته شده ! قطعا تو اون موضوعاتی که من تکرار می کردم، مشکل داشتم و شاید از خاطر پاک می شده ! به خاطر همین هم بود که من این قدر تاکید می کردم که حتما این جزوات رو مختص خودتون دربیارید و جاهایی رو مهم از نظرتون نیست رو حذف کنید و جاهایی که من نیاوردم رو بهش اضافه کنید ! بازم تاکید می کنم این جزوات مختص خود من نوشته شده و شاید با علمی که شما ازش انتظار دارید منافات داشته باشه! البته قطعا جاهایی رو که شما هم می خواستید در جزوه تون بیارید اشتراکات زیادی با جزوه ی من داره !جاهایی که این شکلی شما می فرمایید که تکرار شده احتمال می دم خیلی کم باشه در مجموع جزوات ...

  بازم ممنونم از نظرتون و انتقادتون. سعی می کنم در جزوات بعدی این نکات رو منظور کنم

  مصطفی
  2 کاربر پست MostafaHRB عزیز را پسندیده اند . mahboob21,september
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 4. Top | #123

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /تیر/1395
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  ولیعصر
  محل سکونت
  کرمان
  نوشته ها
  4
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 4 بار در 2 پست
  با سلام
  ضمن تشکر از راهنمایی های شما....
  میخواستم ازتون خواهش کنم که درس ها و فصل هایی رو هم که میشه براحتی ازشون درصد گرفت و درصد خودمون رو بالا ببریم معرفی کنید.مثلا فلان درس رو فلان فصلش بخونی میتونی فلان درصد طراحی رو راحت بگیری.ممنون
  3 کاربر پست baharr عزیز را پسندیده اند . Construction Mgmt,mahboob21,MostafaHRB

 5. Top | #124

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /تیر/1395
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  ولیعصر
  محل سکونت
  کرمان
  نوشته ها
  4
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 4 بار در 2 پست
  سلام.امیدوارم این سوال رو حتما جواب بدین
  برای تست تالیفی هر درس کدوم انتشارات رو معرفی میکنید؟ممنون.
  کاربر مقابل پست baharr عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 6. Top | #125

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /تیر/1395
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  کردستان
  محل سکونت
  سنندج
  نوشته ها
  2
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  سلام دوستان وقتتون بخیر میخواستم منابع رو تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کتابی رو بگیر

  Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

 7. Top | #126


  عنوان کاربر
  کاربر آماتور
  تاریخ عضویت
  /تیر/1395
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  سازه
  نام دانشگاه
  Uok
  محل سکونت
  ایران
  نوشته ها
  75
  پسندیده
  16
  مورد پسند : 14 بار در 12 پست
  سلام دوستان.این فایل های خلاصه رو که دانلود کنیم دیگه نیازی نیست خودمون خلاصه نویسی کنیم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.چون خود خلاصه نویسی وقت رو میگیره

 8. Top | #127


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط baharr نمایش پست ها
  با سلام
  ضمن تشکر از راهنمایی های شما....
  میخواستم ازتون خواهش کنم که درس ها و فصل هایی رو هم که میشه براحتی ازشون درصد گرفت و درصد خودمون رو بالا ببریم معرفی کنید.مثلا فلان درس رو فلان فصلش بخونی میتونی فلان درصد طراحی رو راحت بگیری.ممنون
  سلام مهندس خوب هستین؟

  به فایل های مشاوره ای تخصصیم مراجعه کنید ! در اون جا برای هر درس جدول تست هایی که در کنکور برای هر فصل اومده رو آورده ام و زیر هر جدول هم توضیح داده ام که کدام فصول مهم تر هستند و اگه سرمایه گذاری بیشتری روشون بشه ، می تونه نتیجه مطلوب تری رو به همراه داشته باشه
  لطفا به پست شماره 1 همین تاپیک مراجعه بفرمایید

  موفق باشید
  مصطفی
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 9. Top | #128


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط baharr نمایش پست ها
  سلام.امیدوارم این سوال رو حتما جواب بدین
  برای تست تالیفی هر درس کدوم انتشارات رو معرفی میکنید؟ممنون.
  والا به خدا اگه فایل های مشاوره ای تخصصیم رو مطالعه کرده باشید، به تفصیل هر درس رو توضیح دادم که چطوری باید بخونیدش و از کجاها باید تست بزنید !

  لطفا به فایل های مشاوره ای مراجعه بفرمایید

  با تشکر
  مصطفی
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 10. Top | #129

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  رتبه در کنکور
  413
  تاریخ عضویت
  /مرداد/1395
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  گلستان
  محل سکونت
  گرگان
  نوشته ها
  14
  پسندیده
  1
  مورد پسند : 11 بار در 5 پست
  ایا حمل و نقل دانشگاه های دیگه مثلا ع و صنعت هم همینقد نفس گیر هست؟ منظورم کلا رشته ی انقد سختیه؟
  کاربر مقابل پست mehdi.ft2 عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 11. Top | #130

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /خرداد/1396
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  شهید مدنی آذربایجان
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  17
  پسندیده
  15
  مورد پسند : 15 بار در 8 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط MostafaHRB نمایش پست ها
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان، عزیزان و به خصوص کنکورهای عزیز

  امید وارم که حالتان خوب باشد

  بالاخره انتظار ها به پایان رسید و بعد از مدت ها تلاش و صرف وقت، بالاخره خلاصه ها و جزوات + مشاوره های تخصصی بنده تمام شد و در سرور سایت آپلود گردید.

  فایل هایی که در زیر مشاهده می کنید و دیگر از این به بعد در اختیارتان قرار خواهد گرفت، در مجموع به سه بخش عمده تقسیم می شود:

  1. جزوات و خلاصه های تمامی درس های کنکور کارشناسی ارشد عمران به تفکیک درس به درس
  2. مشاوره های تخصصی هر درس حاصل دوسال تلاش شبانه روزی بنده در امر کنکور
  3. فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران


  در ذیل هر یک از این موارد را به تفصیل توضیح می دهم. ابتدا به ساکن سعی کنید که مواردی را که قبل از فایل ها متذکر می شوم را به خوبی بخوانید تا مشکلی از لحاظ خواندن فایل ها نداشته باشید !

  بخش اول : جزوات و خلاصه های تمامی درس های کنکور کارشناسی ارشد عمران به تفکیک درس به درس

  فایل هایی که در زیر مشاهده می کنید، خلاصه ی تمامی دروس مورد نیاز کنکور کارشناسی ارشد عمران تا سال 1394 می باشد. تمامی این خلاصه ها را سعی کرده ام که با نگارش خوب و قابل فهم و همچنین در دو رنگ یادداشت کنم تا تمامی مفاهیم دروس به خوبی به خواننده منتقل شود. در اکثر دروس، بعضا نکات قابل تامل تست ها و کنکور های سراسری و یا کنکور های آزمایشی نیز آورده شده است و این نکات نیز مجموعه را کامل تر کرده است. سعی شده خلاصه ها طوری باشد که به نوعی شامل و کامل باشد یعنی با اینکه خلاصه ای از دروس مطرح می شود ولی تمامی نکات مهم دروس را نیز شامل شود و رجوع به درس نامه کتب کنکور را برای خواننده به حداقل برساند.

  نیازی به تعریف از این مجموعه نیست ! اگر تنها نگاهی گذرا به این مجموعه بیندازید، کاملا متوجه می شوید که چقدر عرق جبین پای این جزوات ریخته شده است!

  تذکر: خلاصه هایی که در این مجموعه تهیه شده است نه تنها در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، بلکه در کنکور دکتری نیز قابل استفاده است.

  این اجازه نیز از طرف بنده به تمامی خوانندگان و داوطلبین کنکور عزیز داده شده است که بتوانند به سادگی و با قلبی مطمئن تمامی این خلاصه ها و جزوات را به صورت رایگان دانلود کنند و پرینت بگیرند. لازم به ذکر است داوطلبین عزیز می بایست ابتدا درسنامه کتب کنکوری را مطالعه کرده و سپس نکات مهم و ضروری مورد نظر خود را به این جزوات در صورت نبود نکات در جزوه، اضافه نمایند. البته همان طور که پیش تر نیز گفتم خلاصه ها طوری نوشته شده که معمولا تمامی نکات مهم دروس را شامل می شوند.
  دقت شود که حتما حتما حداقل یک بار متن درس نامه های کتب کنکور خوانده شود و سپس به خلاصه ها مراجعه شود. خواندن یک درس را اگر با این خلاصه ها شروع کنید، ممکن است به خوبی نتوانید مفهوم دروس را متوجه شوید. سعی کنید برای بار اول که می خواهید یک فصل از یک درس را بخوانید، ابتدا درس نامه کتاب مدنظر را خوانده و سپس برای مرور بارهای بعدی به خلاصه های بنده مراجعه کنید.

  در صفحه ی دوم هر فایل ، یک مرور کلی به محتویات درس شده است. پیشنهاد می شود قبل از شروع به خواندن خلاصه ها، این صفحات اولیه ، ابتدا خوانده شوند. توصیه اکید من به داوطلبین کنکور آن است که فایل های مشاوره ای که در ذیل به آن ها خواهم پرداخت را نیز پیش از مطالعه ی دروس حتما مطالعه نمایند.

  هنگام اسکن این جزوات به یک مشکل اساسی برخوردیم که آن ها حجم زیاد این فایل ها بود! بر آن شدیم که به هر نحوی است حجم این فایل ها را تا حد امکان کم کنیم تا تمامی دوستانی که مشکل اینترنت و ترافیک اینترنتی دارند نیز بتوانند از این فایل ها استفاده کنند. با تلاش های ادمین سایت ارشد عمران حجم این فایل ها تا یک دهم حجم اصلی تقلیل یافت که همین جا از زحمات ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم. البته نمی توانیم مهر تایید بر این بزنیم که کیفیت فایل ها نسبت به نمونه اصلی اصلا و ابدا کم نشده است. اما این تغییر کیفیت اون قدر ها محسوس نیست و در پرینت گرفتن این جزوات احتمالا دچار مشکل نخواهید شد.

  و سخن آخر این که هر گونه سو استفاده و فروش این جزوات به هر نحو مورد رضایت نویسنده نیست و خلاف شرع است. انتشار این جزوات فقط و فقط به صورت رایگان مجاز می باشد و هرگونه منفعت طلبی از این جزوات به شدت نفی می شود.
  دانشجویان در صورت نیاز می توانند به دوستان خود نیز این جزوات را بدهند تا همه ی کسانی که به نحوی دسترسی و وقت کافی برای خلاصه نویسی دروس ندارند، بتوانند از آن ها بهره کافی را ببرند.

  و اما لینک دانلود خلاصه ها:


  1. دانلود خلاصه درس ریاضی عمومی 1
  2. دانلود خلاصه درس ریاضی عمومی 2
  3. دانلود خلاصه درس معادلات دیفرانسیل
  4. دانلود خلاصه درس مقاومت مصالح
  5. دانلود خلاصه درس تحلیل سازه ها 1 و 2
  6. دانلود خلاصه درس های مکانیک خاک و مهندسی پی سازی
  7. دانلود خلاصه درس مکانیک سیالات
  8. دانلود خلاصه درس هیدرولیک کانال های باز
  9. دانلود خلاصه درس سازه های فولادی
  10. دانلود خلاصه درس سازه های بتنی
  11. دانلود خلاصه درس راهسازی
  12. دانلود خلاصه درس روسازی راه
  13. دانلود خلاصه ای از گرامر زبان انگلیسی  بخش دوم: مشاوره های تخصصی دروس کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران

  در این بخش بنده مجموعه ای از تجربیات 2 سال کنکوری خود را در قالبی از متون تخصصی و جداول مختلف تهیه کرده ام. دقت کنید که در تهیه ی این فایل ها بسیار بسیار زحمت کشیده شده است. لذا تقاضا می شود با سعه صدر و تمانینه تمامی این فایل های مشاوره ای خوانده شود و در صورت لزوم به آن ها نیز عمل شود.

  در این فایل های مشاوره ی تخصصی تقریبا چندین بخش ثابت در تمامی فایل ها به تفکیک درس به درس تکرار شده است و این می تواند یک مجموعه منظمی را برای شما به نمایش بگذارد.

  در این مجموعه به سوال هایی از قبیل : از کی دروس کارشناسی ارشد را باید شروع به خواندن کنیم؟ نحوه بودجه بندی کنکور های سال های اخیر در فصول مختلف دروس مختلف چگونه بوده است؟ خلاصه برداری دروس را چگونه انجام دهیم؟ منابع مناسب کنکور برای هر یک از درس های کنکور کارشناسی ارشد کدام ها هستند؟ و ... به طور کامل و شامل پاسخ داده شده است. لذا پیشنهاد می شود به طور کامل و دقیق و خط به خط این فایل ها زیر ذره بین دانشجویان قرار گیرد.

  در این فایل ها سعی شده که نکاتی که واقعا در این مشاوره ها مهم هستند، با کشیدن یک خط زیر آن ها مشخص شوند. همچنین بعضی از نکات مهم نیز در متون بولد ( پر رنگ ) شده اند تا نگاه خواننده را به این نکات ضروری معطوف کند.

  دقت شود که تمامی مشاوره هایی که در این فایل ها توضیح داده شده فقط و فقط جنبه ی پیشنهاد دارند و به هیچ وجه من الوجود نمی توانند شما را مجبور به انجام کاری کنند. دانشجو خود صاحب اختیار است و می توانند مسیر برنامه ریزی و موفقیت خود را ترسیم کند.

  دقت شود که تمامی این مشاوره ی کنکوری تا کنکور سال 1394 معتبر می باشند و هرگونه تغییر در روز برگزاری کنکور و یا تغییر در منابع امتحانی کنکور می تواند این مشاوره ها را بعضا دچار مشکل کند. البته سعی شده است تا حد امکان این احتمالات تغییرات سازمان سنجش آموزش کشور در نظر گرفته شود !

  و سخن آخر این که تمامی این مشاوره های دروس را سعی کنید قبل از شروع به خواندن هر درس حتما مطالعه کنید. چون دید خوب و مناسبی را برای مطالعه دروس به شما خواهد داد.

  تذکر: تمامی مشاوره های دروس مختلف در یک فایل زیپ به صورت فشرده درآمده اند که کار دانلود آن ها برای کاربر های عزیز تسهیل یابد.

  و اما لینک دانلود : دانلود تمامی مشاوره های تخصصی دروس مختلف کنکور کارشناسی ارشد عمران  بخش سوم :
  فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران

  بنده یک سری فایل که شامل نحوه برنامه ریزی + جداول برنامه ریزی، کلمات مهم کتاب زبان عمومی سری عمومی، نتایج های مختلف بنده در کنکور های سراسری مختلف و کنکور های آزمایشی مختلف ، پاسخ کنکوز های سراسری سال 80 تا 86 و ... را در این فایل زیپ برایتان در نظر گرفته ام که به طور قطع خیلی به دردتان خواهد خورد.
  در ذیل می توانید این فایل ها را دانلود کنید:

  لینک دانلود : فایل های مفید و بعضا ضروری کنکور کارشناسی ارشد عمران

  در انتهای عرایضم جا دارد از دوست عزیزم جناب آقای مهندس غفاری بابت اسکن جزوات تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم
  همچنین از ادمین سایت ارشد عمران نیز به خاطر تمامی همکاری هایی که با اینجانب در تهیه و توزیع این مجموعه ها داشتند، شدیدا تشکر و قدردانی می کنم و دست ایشان را صمیمانه می فشارم.

  دانلود و استفاده از این فایل ها برای هیچ یک از شما عزیزان هزینه ای ندارد !! در ازای این فایل ها یک درخواست کوچک نیز از دوستان عزیز دارم و آن این است که ما را از دعای خیر خودتان بی نصیب نگذارید ...

  لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود را با بنده برای هرچه بهتر شدن این گونه فایل ها در میان بگذارید ...

  و در آخر یک دعا : اللهم وفقنا مما تحب و ترضاه  و من الله التوفیق

  مصطفی رحیمی
  ممنون من خیلی استفاده کردم.امیدوارم درهمه ی مراحل موفق باشین
  کاربر مقابل پست samira1992 عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 12. Top | #131

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /خرداد/1396
  وضعيت تحصيلي
  فارغ التحصیل کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  شهید مدنی آذربایجان
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  17
  پسندیده
  15
  مورد پسند : 15 بار در 8 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ft2 نمایش پست ها
  ایا حمل و نقل دانشگاه های دیگه مثلا ع و صنعت هم همینقد نفس گیر هست؟ منظورم کلا رشته ی انقد سختیه؟
  تو یکی از پست ها که گفتن مال شریف خیلی سخته تو بحث مربوط به حمل و نقل.تازه گفتن تو شریف اینجوریه تو بقیه ی دانشگاه ها اسون تره
  کاربر مقابل پست samira1992 عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 13. Top | #132

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  /شهریور/1395
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران
  نام دانشگاه
  غیرانتفاعی
  محل سکونت
  ساری
  نوشته ها
  2
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 6 بار در 2 پست
  سلام آقای مهندس رحیمی
  بشدت ازتون ممنونم چون جزوه های شما نجات دهنده من بود و تونستم دو ماه اخر خیلی زود مباحث رو جمع کنم. صمیمانه ممنونم ازتون و دعا میکنم خدا همیشه هواتونو داشته باشه.
  کاربر مقابل پست hossein2m عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 14. Top | #133


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ft2 نمایش پست ها
  ایا حمل و نقل دانشگاه های دیگه مثلا ع و صنعت هم همینقد نفس گیر هست؟ منظورم کلا رشته ی انقد سختیه؟
  سلام خوب هستین؟ طاعاتتون مقبول درگاه حضرت حق
  خیر. به سختی دانشگاه شریف نیست ! اگه بخوام به ترتیب سختی بگم : حمل و نقل شریف، حمل و نقل تربیت مدرس و امیرکبیر، حمل و نقل علم و صنعت

  ببینید من هر حرفی زدم فقط در مورد حمل و نقل دانشگاه شریف هستش و دوستانی که از دانشگاه های دیگه خبر دارن باید بیان توضیح بدن ! ولی حقیقتا اگه بخوام راست و حسینی بگم حمل و نقل شریف از همه سخت تره ! اون هم دلیلش واضحه ! اولین این که خب بالاخره دانشگاه شریفه ! ثانیا در رشته ما اکثر استاد ها استاد تمام هستند و سنی ازشون گذشته و همشون هم بلا استثنا آمریکا درس خوانده اند! لذا این سطح اساتید، باعث شده گروه حمل و نقل شریف در خود دانشکده عمران شریف هم واقعا نمونه باشه ! لذا برای اینکه اساتید بتونن این برند خودشون رو حفظ کنن، خیلی سخت گیری می کنن و کار بیش از حدنرمال از دانشجوها توقع دارند ! واقعا رشته ای هستش که صبح و شبتون می شه درس !! مخصوصا دو ترم اول ! اونم برای اینکه نمره متوسط بتونید از اساتید بگیرید ! ولی واقعا اگه دنبال معدل خیلی بالا هستید مثل 18 یا 19 به بالا، اصلا حمل و نقل دانشگاه شریف رو پیشنهاد نمی کنم ! چون معدل های ما یه سطح پایین تر از رشته های دیگه است ! ولی خب می گم حسن این سخت گیری ها اینه که در زمینه اپلای به خارج از کشور احتمالا دچار مشکل نخواهید شد ! در مورد حمل و نقل دانشگاه های دیگه خیلی خیلی بعید می دونم به این شکل باشه ! چون گروه شون مثل گروه شریف این قدر شناخته شده نیست ! البته این به آن معنی نیست که حمل و نقل دانشگاه های دیگه بد هستش ! نه ! هر دانشگاه خوبی ها و بدی های خاص خودش را دارد ! باید ببینید با کدوم بدی ها و خوبی ها بیشتر حال می کنید و لذت می برید

  موفق باشید
  مصطفی
  کاربر مقابل پست MostafaHRB عزیز را پسندیده است: ADMIN
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 15. Top | #134


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط samira1992 نمایش پست ها
  ممنون من خیلی استفاده کردم.امیدوارم درهمه ی مراحل موفق باشین
  سلام خوب هستین؟ طاعاتتون مقبول درگاه احدیت

  خیلی خوشحالم از اینکه جزواتم به دردتون خورده. امیدوارم شما نیز در همه مراحل زندگی تون موفق و پیروز باشید
  مصطفی
  2 کاربر پست MostafaHRB عزیز را پسندیده اند . ADMIN,samira1992
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 16. Top | #135


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2m نمایش پست ها
  سلام آقای مهندس رحیمی
  بشدت ازتون ممنونم چون جزوه های شما نجات دهنده من بود و تونستم دو ماه اخر خیلی زود مباحث رو جمع کنم. صمیمانه ممنونم ازتون و دعا میکنم خدا همیشه هواتونو داشته باشه.
  سلام مهندس خوب هستین؟ نماز و روزه تون قبول باشه

  واقعا خوشحال شدم که این سخنان رو از شما شنیدم. خیلی خوشحالم که بعد از گذشت 2 و اندی از نگارش این جزوات، هنوز هم دانشجویان از این جزوات بهره کافی را می برند. خیلی خوشحال کننده و بسی امیدوار کننده است
  حقیقتا خیلی از این موضوع خوشحالم که به دانشجویان عزیز ایرانی کمک کرده ام و این خوشحالی را با چیزی عوض نمی کنم ...

  امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید
  مصطفی
  کاربر مقابل پست MostafaHRB عزیز را پسندیده است: ADMIN
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 17. Top | #136

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  رتبه در کنکور
  413
  تاریخ عضویت
  /مرداد/1395
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  گلستان
  محل سکونت
  گرگان
  نوشته ها
  14
  پسندیده
  1
  مورد پسند : 11 بار در 5 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط MostafaHRB نمایش پست ها
  سلام خوب هستین؟ طاعاتتون مقبول درگاه حضرت حق
  خیر. به سختی دانشگاه شریف نیست ! اگه بخوام به ترتیب سختی بگم : حمل و نقل شریف، حمل و نقل تربیت مدرس و امیرکبیر، حمل و نقل علم و صنعت

  ببینید من هر حرفی زدم فقط در مورد حمل و نقل دانشگاه شریف هستش و دوستانی که از دانشگاه های دیگه خبر دارن باید بیان توضیح بدن ! ولی حقیقتا اگه بخوام راست و حسینی بگم حمل و نقل شریف از همه سخت تره ! اون هم دلیلش واضحه ! اولین این که خب بالاخره دانشگاه شریفه ! ثانیا در رشته ما اکثر استاد ها استاد تمام هستند و سنی ازشون گذشته و همشون هم بلا استثنا آمریکا درس خوانده اند! لذا این سطح اساتید، باعث شده گروه حمل و نقل شریف در خود دانشکده عمران شریف هم واقعا نمونه باشه ! لذا برای اینکه اساتید بتونن این برند خودشون رو حفظ کنن، خیلی سخت گیری می کنن و کار بیش از حدنرمال از دانشجوها توقع دارند ! واقعا رشته ای هستش که صبح و شبتون می شه درس !! مخصوصا دو ترم اول ! اونم برای اینکه نمره متوسط بتونید از اساتید بگیرید ! ولی واقعا اگه دنبال معدل خیلی بالا هستید مثل 18 یا 19 به بالا، اصلا حمل و نقل دانشگاه شریف رو پیشنهاد نمی کنم ! چون معدل های ما یه سطح پایین تر از رشته های دیگه است ! ولی خب می گم حسن این سخت گیری ها اینه که در زمینه اپلای به خارج از کشور احتمالا دچار مشکل نخواهید شد ! در مورد حمل و نقل دانشگاه های دیگه خیلی خیلی بعید می دونم به این شکل باشه ! چون گروه شون مثل گروه شریف این قدر شناخته شده نیست ! البته این به آن معنی نیست که حمل و نقل دانشگاه های دیگه بد هستش ! نه ! هر دانشگاه خوبی ها و بدی های خاص خودش را دارد ! باید ببینید با کدوم بدی ها و خوبی ها بیشتر حال می کنید و لذت می برید

  موفق باشید
  مصطفی
  عرض سلام و خسته نباشید.

  مرسی از پاسخگوییتون ،بنظرتون رده بندی دانشگاه هااز لحاظ گرایش حمل و نقل و راه چطوریه؟
  و انقدی که برای حمل . نقل امید به اپلای و خارج هست به داخل و کار مناسب تو کشور هست؟یا اینکه واسه داخل راه بهتره؟
  بسیارممنونم
  ویرایش توسط mehdi.ft2 : 1396/03/21 در ساعت 05:04
  کاربر مقابل پست mehdi.ft2 عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 18. Top | #137


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ft2 نمایش پست ها
  عرض سلام و خسته نباشید.

  مرسی از پاسخگوییتون ،بنظرتون رده بندی دانشگاه هااز لحاظ گرایش حمل و نقل و راه چطوریه؟
  و انقدی که برای حمل . نقل امید به اپلای و خارج هست به داخل و کار مناسب تو کشور هست؟یا اینکه واسه داخل راه بهتره؟
  بسیارممنونم
  سلام خوب هستین؟
  نظر شخصی بنده بعد از حمل و نقل شریف، حمل و نقل امیرکبیر و تربیت مدرس هستش و بعد از اون حمل و نقل علم و صنعت . البته این نظر شخصی بنده است

  ببینید در داخل ایران کلا وضعیت شغلی مناسب نیست ! درآمد ها هم زیاد جالب نیست ! در حمل و نقل هم به همین شکله ! زیاد اون چیزی که انتظار داریم برآورده نمی شه ! دوستانی دارم که الان سر کار می رن و حداکثر 2 تومن درماه می گیرن! البته این منحصر به حمل و نقل نیست ! به نظرم همه رشته ها وضعشون خوب نیست! حالا یکی یه ذره بیشتر یکی یه ذره کمتر
  ولی خب نسبت به مدیریت ساخت، حمل و نقل وضعیت بدتری رو در بازار کار داره! ولی قطعا اگه یه دانشگاه خوب بخونید، براتون کار هست. ولی متاسفانه درآمد ها کمه. در مجموع کلا وضعیت کاری در همه رشته های مهندسی رو فاجعه می دونم ...

  ببینید راه سازی کلا فیلدش از حمل و نقل جداست! راه سازی ها کارشون عملیاتی تره! ولی مهندسین حمل و نقل کارشون بیشتر پشت میز نشینیه ! در خود رشته راه سازی هم شما مجبورید که کارهای آزمایشگاهی مثل ساخت آسفالت و بتن آسفالتی و ... انجام بدید. ولی در حمل و نقل شما کارتون بیشتر نرم افزاریه ! فقط آماربرداری میدانی تون اجراییه! که البته آماربرداری میدانی رو معمولا آماربردارها انجام می دن نه مهندسین حمل و نقل! ولی خب مهندسین حمل و نقل هم بعضا از این کار ها می کنن! از لحاظ شغلی فکر نمی کنم اون قدر این دو رشته تفاوت داشته باشن در ایران. به نظر من فرصت های شغلی در این دو رشته تقریبا برابر است ( شاید حمل و نقل بعضا بهتر هم باشه !)

  موفق باشید
  مصطفی
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


 19. Top | #138

  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  رتبه در کنکور
  413
  تاریخ عضویت
  /مرداد/1395
  وضعيت تحصيلي
  سال آخر کارشناسی
  رشته تحصيلي
  عمران-عمران
  نام دانشگاه
  گلستان
  محل سکونت
  گرگان
  نوشته ها
  14
  پسندیده
  1
  مورد پسند : 11 بار در 5 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط MostafaHRB نمایش پست ها
  سلام خوب هستین؟
  نظر شخصی بنده بعد از حمل و نقل شریف، حمل و نقل امیرکبیر و تربیت مدرس هستش و بعد از اون حمل و نقل علم و صنعت . البته این نظر شخصی بنده است

  ببینید در داخل ایران کلا وضعیت شغلی مناسب نیست ! درآمد ها هم زیاد جالب نیست ! در حمل و نقل هم به همین شکله ! زیاد اون چیزی که انتظار داریم برآورده نمی شه ! دوستانی دارم که الان سر کار می رن و حداکثر 2 تومن درماه می گیرن! البته این منحصر به حمل و نقل نیست ! به نظرم همه رشته ها وضعشون خوب نیست! حالا یکی یه ذره بیشتر یکی یه ذره کمتر
  ولی خب نسبت به مدیریت ساخت، حمل و نقل وضعیت بدتری رو در بازار کار داره! ولی قطعا اگه یه دانشگاه خوب بخونید، براتون کار هست. ولی متاسفانه درآمد ها کمه. در مجموع کلا وضعیت کاری در همه رشته های مهندسی رو فاجعه می دونم ...

  ببینید راه سازی کلا فیلدش از حمل و نقل جداست! راه سازی ها کارشون عملیاتی تره! ولی مهندسین حمل و نقل کارشون بیشتر پشت میز نشینیه ! در خود رشته راه سازی هم شما مجبورید که کارهای آزمایشگاهی مثل ساخت آسفالت و بتن آسفالتی و ... انجام بدید. ولی در حمل و نقل شما کارتون بیشتر نرم افزاریه ! فقط آماربرداری میدانی تون اجراییه! که البته آماربرداری میدانی رو معمولا آماربردارها انجام می دن نه مهندسین حمل و نقل! ولی خب مهندسین حمل و نقل هم بعضا از این کار ها می کنن! از لحاظ شغلی فکر نمی کنم اون قدر این دو رشته تفاوت داشته باشن در ایران. به نظر من فرصت های شغلی در این دو رشته تقریبا برابر است ( شاید حمل و نقل بعضا بهتر هم باشه !)

  موفق باشید
  مصطفی
  صحبتاتون منو هر چه بیشتر به سمت گرایش ژىوتکنیک سوق میده، ولی خب دلم با حمل و نقله.
  نظری بین فرصت های شغلی در داخل بین این دو ندارید؟
  کاربر مقابل پست mehdi.ft2 عزیز را پسندیده است: MostafaHRB

 20. Top | #139


  عنوان کاربر
  رتبه برتر کنکور ارشد 94
  رتبه در کنکور
  34
  تاریخ عضویت
  /فروردین/1392
  وضعيت تحصيلي
  دانشجوی ارشد
  رشته تحصيلي
  مهندسی برنامه ریزی حمل و نق
  نام دانشگاه
  دانشگاه صنعتی شریف
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  385
  پسندیده
  1,088
  مورد پسند : 778 بار در 266 پست
  نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ft2 نمایش پست ها
  صحبتاتون منو هر چه بیشتر به سمت گرایش ژىوتکنیک سوق میده، ولی خب دلم با حمل و نقله.
  نظری بین فرصت های شغلی در داخل بین این دو ندارید؟
  ببینید به نظر من فرصت های شغلی رشته های مهندسی در تهران تقریبا از لحاظ درآمدی با هم یکی هستند! مگر این که بخواهید به غیر از پایتخت کار کنید! اون یه بحث دیگه است. ببینید من همین الان هم دوستی دارم که در تهران داره کار حمل و نقلی می کنه و هم دوستی دارم که داره کار ژئوتکنیکی می کنه. هر جفتشون دارن حدود 1 میلیون و خرده ای می گیرن. به خاطر همین می گم فکر نمی کنم زیاد از لحاظ درآمدی با هم فرق داشته باشن. چون مملکت در رکوده ! ولی اگه بخواهین شهرستان کار کنید، شاید وضعیت ژئوتکنیک بهتر باشه! بازم از افراد دیگه هم بپرسید و اطلاعات بیشتری جمع کنید

  موفق باشید
  مصطفی
  خلاصه ها+فایل های مشاوره تخصصی کنکور بنده هم اکنون در آدرس زیر قابل دریافت است:

  http://arshadeomran.ir/forum/thread1179.html


صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ترجمه کتاب تخصصی در زمینه زلزله
  توسط sabokbal در انجمن متفرقه
  پاسخ: 11
  آخرين نوشته: 1396/05/13, 00:14
 2. نرم افزار های تخصصی رشته ژئوتکنیک
  توسط Armin_CE69 در انجمن پایگاه آموزشی گرایش خاک و پی
  پاسخ: 81
  آخرين نوشته: 1395/04/30, 19:53
 3. نرم افزار های تخصصی رشته سازه&زلزله
  توسط Armin_CE69 در انجمن پایگاه آموزشی گرایش سازه
  پاسخ: 165
  آخرين نوشته: 1395/03/12, 18:47
 4. نرم افزار های تخصصی گرایش سازه های دریایی
  توسط Sina-S در انجمن پایگاه آموزشی گرایش سازه دریایی
  پاسخ: 15
  آخرين نوشته: 1394/06/06, 23:11

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •