سیویل فایل سایت ارشد عمران

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 250

موضوع: استارت برای آزمون نظام مهندسی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر ارشد
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    استنفورد
    پسندیده
    134
    مورد پسند : 370 بار در 231 پست

استارت برای آزمون نظام مهندسی

با توجه به اتمام کنکور در اینجا دوستانی که نیت کردن نظام شرکت کنند مشارکت کنند و دوستان باتجربه از راهنمایی دریغ نفرمایند.
    -------------------
    نکات بسیار مهمی که باید دربازه آزمون نظام مهندسی بدانید!
    شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی
    درباره آزمون نظام مهندسی

بودجه بندی آزمون محاسبات
    بودجه بندی آزمون نظارت
    بودجه بندی آزمون اجرا

راهنمای قبولی در آزمون نظارت و اجرا
    ویرایش توسط ADMIN : 1395/04/11 در ساعت 15:25
    کاربر مقابل پست Behnam.Mohajer عزیز را پسندیده است: sabokbal
    اگه راهی وجود نداشت یک راه بساز...WFP |World Food Programme www.wfp.org

2. Top | #241

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی تابناک لامرد
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 12 بار در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط faridciviling نمایش پست ها
    بله مهندس جان گرفتم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    من برای آزمون محاسبات تقریبا دو ماه میشه مطالعه رو شروع کردم ، شما که توی این آزمون موفق بودید میشه لطف کنید یه راهنمایی کنید از چه روش مطالعه ی بهتر میشه نتیجه گرفت...
    خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk
    کاربر مقابل پست shampaen عزیز را پسندیده است: H-O-S-E-I-N

3. Top | #242

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 7 بار در 7 پست
    من دو ماه ونیم روزی ۴ یا ۵ ساعت مطالعه کردم.کتب سری عمران رو بصورت موازی با مقررات ملی میخوندم.خیلیا فقط مسایل سالهای قبل رو به اضافه مثالهای طراحی کتب اموزشی و جزوات میخونن و بندهای ایین نامه رو برا ازمون محاسبات دست کم میگیرند.در حالیکه میایل طراحی که از بندهای ایین نامه میان فوقالعاده ساده تر از مسایل معمول طراحی ان.
    براتون مثالی میزنم.تو بهمن ۹۴ یه سوال از دمای سنگدانه ها داشتیم.یک جایگذاری ساده در حد مقطع راهنمایی بود.بعد از امتحان بعضی مهندسین میگفتن این دیگه چه سوالیه دادن نامردا.چون همه معمولا فقط قسمت دوم که طراحی باشه میخونن کافی بود در حد نیم ساعت فقط تیتر هاشو میخوندن.
    یه هفته مونده به امتحان هم سوالات سالهای قبل رو از خودم در عرض ۱۵۰ دقیقه ازمون میگرفتم.حتما میدونین که زمان ازمون اصلی ۲۴۰ دقیقه هستش.همه امتحان ها رو راحت ۶۰ رو میاوردم.خیالم راحت شد که قبولم.
    تو سر جلسه امتحان هم تو همون ۱۵۰ دقیقه ۴۲ تا زدن ولی به دلیل عملی که چند روز قبلش انجام داده بودم تو ۹۰ دقیقه باقیمونده فقط ۴ تا زدم چون دیگه انرژی نداشتم.
    اگه بخاین قبول شین به نظرم بالای ۳۷ سوال ور باید بزنین.
    امیدوارم موفق باشین

کاربر مقابل پست faridciviling عزیز را پسندیده است: H-O-S-E-I-N

4. Top | #243

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی تابناک لامرد
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 12 بار در 9 پست
    من دو ماه ونیم روزی ۴ یا ۵ ساعت مطالعه کردم.کتب سری عمران رو بصورت موازی با مقررات ملی میخوندم.خیلیا فقط مسایل سالهای قبل رو به اضافه مثالهای طراحی کتب اموزشی و جزوات میخونن و بندهای ایین نامه رو برا ازمون محاسبات دست کم میگیرند.در حالیکه میایل طراحی که از بندهای ایین نامه میان فوقالعاده ساده تر از مسایل معمول طراحی ان.
    براتون مثالی میزنم.تو بهمن ۹۴ یه سوال از دمای سنگدانه ها داشتیم.یک جایگذاری ساده در حد مقطع راهنمایی بود.بعد از امتحان بعضی مهندسین میگفتن این دیگه چه سوالیه دادن نامردا.چون همه معمولا فقط قسمت دوم که طراحی باشه میخونن کافی بود در حد نیم ساعت فقط تیتر هاشو میخوندن.
    یه هفته مونده به امتحان هم سوالات سالهای قبل رو از خودم در عرض ۱۵۰ دقیقه ازمون میگرفتم.حتما میدونین که زمان ازمون اصلی ۲۴۰ دقیقه هستش.همه امتحان ها رو راحت ۶۰ رو میاوردم.خیالم راحت شد که قبولم.
    تو سر جلسه امتحان هم تو همون ۱۵۰ دقیقه ۴۲ تا زدن ولی به دلیل عملی که چند روز قبلش انجام داده بودم تو ۹۰ دقیقه باقیمونده فقط ۴ تا زدم چون دیگه انرژی نداشتم.
    امیدوارم موفق باشین

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون...
    شما خیلی خوب مسلط بودید...
    46تا تست عالیه

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

5. Top | #244

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه آزاد
    پسندیده
    19
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    امیدوارم موفق باشین

سلام ممنون از اینکه تجربیاتون رو به اشتراک گذاشتین میخواستم بدونم بصورت موازی یعنی فصل به فصل میخوندین؟ ممنون میشم جزئی تر و کامل تر بگین و برای دوستانیکه مثل خودم مدتیه که از مباحث محاسباتی دور بودم سطح هم متوسط باشه با توجه که مباحث برام سنگین به نظر میرسه ممنون میشم منو راهنمایی کنین؟

6. Top | #245

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    7
    بله من هفته ای برنامه میریختم.یعنی اینکه این هفته مثلا فصل خمش بتن و ستون فولاد رو هم کتب سری و هم آیین نامه رو با هم بخونم.تست هاش رو هم بزنم.
    منظور من از موازی خوندن یعنی اینکه اول از تو کتاب سری مثلا فصل خمش بتن تیتر میلگرد فشاری میخوندم بعد مثال هاشو حل میکردم بعد میرفتم از تو داخل ایین نامه هم یکبار دیگه میلگرد فشاری رو میخوندم.این کار رو برای تمامدفصل خمش انجام میدادم.آحر سر تست های اون فصل رو میزدم.

7. Top | #246

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل ارشد
    رشته تحصيلي
    سازه
    نام دانشگاه
    تبریز
    پسندیده
    7
    به نظر من با پایه متوسط هم میشه قبول شد.فقط کسی که پایش متوسطه نباید سوالی رو از مباحث ۶ ،۱۱،۲۸۰۰،۷،۸، و قسمت های راحت بتن و فولاد رو از دست بده.مثل همون مثال دمای سنگدانه ای که گفتم.چون بعضی سوالات فولاد و بتن پایه محاسباتی قوی میخاد.البته منظورم این نیست که فولاد بتن رو کنار بذارین حتما این دو تا درس مهمترینن.ولی اون مباحث جانبی رو خیلی جدی بگیرین.

8. Top | #247

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه آزاد
    پسندیده
    19
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    به نظر من با پایه متوسط هم میشه قبول شد.فقط کسی که پایش متوسطه نباید سوالی رو از مباحث ۶ ،۱۱،۲۸۰۰،۷،۸، و قسمت های راحت بتن و فولاد رو از دست بده.مثل همون مثال دمای سنگدانه ای که گفتم.چون بعضی سوالات فولاد و بتن پایه محاسباتی قوی میخاد.البته منظورم این نیست که فولاد بتن رو کنار بذارین حتما این دو تا درس مهمترینن.ولی اون مباحث جانبی رو خیلی جدی بگیرین.

خیلی ممنونم از راهنماییتون

9. Top | #248

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران
    نام دانشگاه
    آزاد
    پسندیده
    42
    مورد پسند : 27 بار در 13 پست
    توجه
    پکیج کامل آزمون نظام مهندسی نظارت و اجرا اینجانب، به صورت یکجا با قیمتی مناسب به فروش میرسد
    مباحث مربوطه:
    اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم، ششم ، هفتم، هشتم، نهم ، دهم ، یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چاردهم و شانزدهم،هفدهم و هجدهم و بیست و بیست و یک و بیست و دوم و راهنمای جوش و راهنمای قالب بندی و مباحث بیمه و مالیات و قانون کار و آیین نامه 2800
    تمامی مباحث آخرین ویرایش می باشد و قابل توجه اینکه در تمامی مباحث، با بررسی کلیه آزمون های سالهای قبل، بخشی از متون که در سالهای اخیر مورد سوال بوده است لایت شده است. وضعیت کتاب هم بسیار مناسب می باشد
    کتاب های سری عمران کمک آموزشی:
    کلید واژه آزمون اجرا
    کلید واژه آزمون نظارت
    بانک سوالات آزمون نظارت

بانک سوالات آزمون اجرا

بارگذاری سازه ها (مباحث مبحث ششم و 2800)

مکانیک خاک و مهندسی پی (مبحث 7 و سوالات خاک)

تحلیل سازه ها ویرایش جدید

سازه های بنایی و مروری بر سازه های صنعتی (نسل جدید)
    طرح و اجرای ساختمان های فولادی (ویژۀ آزمون نظارت)

کلیه کتاب ها با وضعیتی بسیار تمیز و مناسب می باشد.
    به ارزش بیش از چهارصد هزارتومان با قیمتی بسیار مناسب به فروش میرسد
    لطفا در صورت نیاز به تهیه پکیج به صورت یکجا به شماره 09210617144 پیام دهید... با تشکر

10. Top | #249

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    وضعيت تحصيلي
    فارغ التحصیل کارشناسی
    رشته تحصيلي
    عمران-عمران
    نام دانشگاه
    دانشگاه شمال آمل
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    با سلام.
    من میخوام آزمون نظارت و اجرا تابستون سال 96 رو شرکت کنم.طبق آزمون هایی که هر سال برگزار میشه امسال هم احتمالا توی اواخر مرداد یا شهریور باید برگزار بشه و کم کم میخوام منابع امسال رو تهیه کنم هرچند میدونم بنظر خیلی از دوستان با تجربه زود هست.ولی اینطوری آرامش خودم بیشتره برای شروع کردن به خوندن.سوالم این هست که زمان حدودی برگزاری آزمون رو امسال کی باید تقریبا اعلام کنن و آخرین منابعی که توی وبسایت (دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان) برای اسفند 95 اعلام شده بود رو تهیه کنم؟اگر قرار باشه اصلاحی بخوره یا تغییر کنه یا ویرایش جدید اعلام کنن که تهیه کنیم از کی و کجا باید متوجه بشم؟ سوال هام خیلی ابتدایی هست برای همین قبلا عذر خواهی میکنم.

11. Top | #250

عنوان کاربر
    کاربر پیشرفته
    رتبه در کنکور
    2800
    وضعيت تحصيلي
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصيلي
    عمران - ژئوتکنیک
    نام دانشگاه
    ....
    پسندیده
    139
    مورد پسند : 168 بار در 84 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokoofeh نمایش پست ها
    با سلام.
    من میخوام آزمون نظارت و اجرا تابستون سال 96 رو شرکت کنم.طبق آزمون هایی که هر سال برگزار میشه امسال هم احتمالا توی اواخر مرداد یا شهریور باید برگزار بشه و کم کم میخوام منابع امسال رو تهیه کنم هرچند میدونم بنظر خیلی از دوستان با تجربه زود هست.ولی اینطوری آرامش خودم بیشتره برای شروع کردن به خوندن.سوالم این هست که زمان حدودی برگزاری آزمون رو امسال کی باید تقریبا اعلام کنن و آخرین منابعی که توی وبسایت (دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان) برای اسفند 95 اعلام شده بود رو تهیه کنم؟اگر قرار باشه اصلاحی بخوره یا تغییر کنه یا ویرایش جدید اعلام کنن که تهیه کنیم از کی و کجا باید متوجه بشم؟ سوال هام خیلی ابتدایی هست برای همین قبلا عذر خواهی میکنم.
    سلام
    هروقت که نتایج اعلام میشه، تا حدود 1 هفته بعدش تاریخ برگزاری دوره بعدی هم اعلام میکنن. تغییرات یا اصلاحیه ها هم تو همون سایت inbr.ir مینویسن.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)